اخراج روزنامه‌نگار فلسطینی از دویچه وله به دلیل انتقاد از عدم آزادی بیان

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

10.02.2022مرام سالم، روزنامه‌نگار فلسطینی تبار دویچه وله که در شهر بن آلمان زندگی می‌کند به دلیل انتقاد از عزم آزادی بیان در اروپا اخراج شد.

سالم در گفت‌وگو با خبرنگار آناتولی اظهار داشت: چهار تن دیگر از همکارانم که در بخش عربی دویچه وله کار می‌کردیم به اتهام «استفاده از عبارات یهودی‌ستیزانه و ضد اسرائیلی» اخراج شدیم.

سالم با تاکید بر اینکه در پست خود در شبکه‌های اجتماعی تنها به مورد آزادی بیان در اروپا اشاره کرده، اذعان داشت: «من از آزادی بیان در اروپا انتقاد کردم، هرگز در پست‌هایم از یهودیان یا اسرائیل نامی نبردم، اما با وجود این، تعلیق شدم و تحت فشارهای داخلی و خارجی قرار گرفتم. در 7 فوریه دویچه وله به من و سایر همکارانم اطلاع داد که ما اخراج شده‌ایم. تاکنون دلیل اخراجم به من اطلاع داده نشده است».

سالم تاکید کرد: «آنها سعی می‌کنند اینگونه نشان دهند که در آلمان انتقاد از اسرائیل آسان و آزاد است، اما در حقیقت وضعیت فرق می‌کند. واقعا سخت است که بین انتقاد از اسرائیل و یهودی‌ستیز بودن تفاوت قائل شویم، زیرا در مقطعی شما به یهودستیزی متهم می شوید. بنابراین وقتی صحبت از اسرائیل به میان می‌آید، در اینجا خطوط قرمز زیادی وجود دارد که واقعا می‌توان در مورد آنها صحبت کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

rabieepardis از اخراج و بازداشت روزنامه نگاران در ترکیه خبر نداری؟؟؟!!! فاشیسم_عثمانی حقوق_بشر_ابزاری

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تصاویری از اندونزی؛ تمساحی پس از پنج سال از لاستیک دور گردنش رهایی یافتتمساحی ۵.۲ متری در اندونزی پس از ۵ سال از یک حلقه لاستیک موتور سیکلت که دور گردنش گیر کرده بود، رهایی یافت. تایری بر گردنم افکنده دوست/می‌کشد هر جا که خاطرخواه اوست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بی‌خبری از «محمد عینی» در سومین هفته از بازداشت توسط اطلاعات رشت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سید حسن نصرالله: آمریکا از جنگ با ایران می‌ترسد/ پاسخ ایران به اسرائیل شدید خواهد بودسید حسن نصرالله در گفت‌وگو با شبکه العالم اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران قدرت منطقه‌ای بزرگی است و نمی‌توان آن را نادیده گرفت و یا به آسانی با آن جنگید. سیبیلش تازه چرب شده ها ترسو از جنگ واهمه دارد ولی اگر مجبور گردد جنون‌آمیز عمل می‌کند. جنگ‌های آمریکا با ژاپن، ویتنام، افغانستان، عراق را دیدید دنبال مجالس عزا و عروسی می‌گردند. وعده ما از سپیده‌دم ۲۲_بهمن با پرچم_سه_رنگ در میدان_آزادی با شعار مطالبات_ملی و اعتراضات_سراسری جنبش_قرمز اتحاد_ملی این بیچاره قرص هاشو سر وقت نمیخوره که انقدر مزخرف میگه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تصویری؛ نخست‌وزیر لیبی از یک سوءقصد جان سالم به در بردعبدالحمید الدبیبه، نخست‌وزیر دولت وحدت ملی در لیبی، سحرگاه پنج‌شنبه 10 فوریه از یک سوءقصد در مرکز طرابلس، پایتخت این کشور، جان سالم به در برد.منابع محلی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ورود سامانه بارشی جدید به کشور از امروز/کاهش محسوس دما در برخی استان‌هاورود سامانه بارشی جدید به کشور از امروز کاهش محسوس دما در برخی استان‌ها رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، از ورود سامانه بارشی به کشور در روز جاری خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سخنگوی سپاه :لحظه‌ای از کمک به مردم محروم کشور غافل نخواهیم بودسخنگوی سپاه گفت: هم‌زمان با یازدهمین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه بیش از ۱۵ میلیون بسته معیشتی در سراسر کشور توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توزیع می‌شود. کمک_ازنوع_صدقه_دادن_به_بخشی_ازمردم_اقتصاد_مسکین_پروری_است🤣🤣🤣 پول مردم رو برای ایدیولوژی منفورتون به هر دزد و تروریستی ندید، کمک پیشکشتون
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »