اخذ تعهد رعایت حجاب از دانشجویان دانشگاه آزاد کازرون

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

سرپرست دانشگاه آزاد واحد کازرون از عملیاتی‌ شدن دستورالعمل آراستگی و شئون فرهنگی، رفتاری در این دانشگاه به‌ صورت «یک تعهد» در این واحد دانشگاهی خبر داد. اخبار_ایران

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استان‌وایر- سرپرست دانشگاه آزاد واحد کازرون از عملیاتی‌ شدن دستورالعمل آراستگی و شئون فرهنگی، رفتاری در این دانشگاه به‌ صورت «یک تعهد» در این واحد دانشگاهی خبر داد.این مطلب را در دومین جلسه بررسی دستورالعمل آراستگی و شئون فرهنگی و رفتاری در دانشگاه آزاد واحد کازرون٬ بیان کرده است.

الوانی افزوده در این جلسه «مصوب شد از تمام ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود داخلی دانشگاه برای آگاهی‌سازی و اجراشدن این دستورالعمل در قالب یک تعهد» استفاده شود. به گفته وی «در این جلسه مقرر شد از روز نخست ورود و ثبت‌نام دانشجو، فرم تعهد مربوط به رعایت پوشش از سوی کمیته آراستگی در اختیار دانشجو قرار گیرد و دانشجو با امضای آن متعهد می‌شود درباره رعایت حجاب و عفاف همکاری لازم را با دانشگاه داشته باشد.»

این مقام مسئول اضافه کرده «اگر کسی هم قصد پوشیدن مانتو بدون چادر را داشته باشد، باید آن مانتو کاملاً ساده و بلند و متناسب با محیط باشد و در غیر این‌صورت از ورود افراد بدحجاب معذوریم.» الوانی اضافه کرده «دانشجویان تنها در قالب این دو پوشش می‌توانند در این مکان مقدس ادامه تحصیل و تردد داشته باشند.»اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تاکید برادر میترا استاد بر قصاص قاتلتاکید برادر میترا استاد بر قصاص قاتل: اخذ مبلغ میلیاردی برای رضایت کذب است عمرا بذاریم سر محمدعلی بره بالای دار، سر بی گناه پای دار میره، بعضی وقتها هم بالای دار، ولی این یکی را ما نمیذاریم، الکی واسه خواهر پرستوت شاخ و شونه نکش. تو اگه دلسوزش بودی تا حالا کجا بودی؟ اون موقع که ... دهنِ منِ بي چاك و دهن رو باز نكن اوسكول
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

معاون وزیر دفاع آمریکا: طرح عبور آزاد از تنگه هرمز را اجرا می‌کنیممعاون وزیر دفاع آمریکا: طرح عبور آزاد از تنگه هرمز را اجرا می‌کنیم معاون وزیر دفاع آمریکا گفت که این کشور در رایزنی با شرکای خود در ناتو و متحدان منطقه‌ای‌اش آماده اجرایی کردن طرح 'عبور آزاد و باز' کشتی‌ها از تنگه هرمز است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دروازه‌بانی که جسد دوست‌دخترش را جلوی سگ‌ها انداخته بود، از زندان آزاد شدبرونو سوزا، دروازه‌بان برزیلی سابق تیم فلامینگو که در سال 2010 متهم شده بود، دوست دخترش را کشته و بدبخت‌قاشقچی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| کمبود بیش از ۱۰۰ هزار پرستار در ایران
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| کمبود بیش از ۱۰۰ هزار پرستار در ایرانیه واقعیت هایی از داخل ایران براتون ارایه کنم که خارمادرتون تکبیر و احسنت بگن. Ye modat dg begzare pol mizaran ba ham Karton mikharan wase Karton khabi . این بچه ها از رو ناچاری از شهرستانشان آمدند تو تهران با ماشین کار میکنن وشبها هم تو ماشین میخوابند.شرف دارند به دزدای حکومتی.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| کمبود بیش از ۱۰۰ هزار پرستار در ایران
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »