اختلاف مجارستان و اتحادیه اروپا بر سر حقوق دگرباشان جنسی بالا گرفت

18/04/1400 09:34:00 ب.ظ

اختلاف مجارستان و اتحادیه اروپا بر سر حقوق دگرباشان جنسی بالا گرفت ▪️به گزارش رویترز، نمایندگان اتحادیه اروپا، مجارستان را تهدید کرده‌اند که در صورت عدم لغو این قانون، مجازات‌های تنبیهی سختی در انتظار مجارستان است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. ویکتور اوربان، نخست وزیر مجارستان پنجشنبه گفت که در مقابل فشار اتحادیه اروپا تسلیم نمی‌شود، و...

ویکتور اوربان، نخست وزیر مجارستان پنجشنبه گفت که در مقابل فشار اتحادیه اروپا تسلیم نمی‌شود، و قانون جدید منع تبلیغ برای همجنسگرایی در مدارس این کشور را لغو نخواهد کرد. به گزارش رویترز، نمایندگان اتحادیه اروپا، مجارستان را تهدید کرده‌اند که در صورت عدم لغو این قانون، مجازات‌های تنبیهی سختی در انتظار مجارستان است.

این قانون، که از پنجشنبه در مجارستان اجرایی شد، ویکتور اوربان را مقابل گروههای مدافع حقوق بشر، کمیسیون اجرایی اتحادیه اروپا، و دیگر رهبرانی قرار داده است که می‌گویند این اقدام مغایر ارزش‌های اصلی اتحادیه اروپا است.

ویکتور اوربان در حساب کاربری خود در فیسبوک مدعی شد که «پارلمان اروپا و کمیسیون اروپا می‌خواهند که این کشور فعالان و سازمان‌های دگرباشان جنسی را به مهدکودک‌ها و مدارس راه دهد، ولی مجارستان چنین چیزی را نمی‌خواهد.» headtopics.com

آفرین به مجارستان 👏👏👏

به گفته او «این موضوع به حاکمیت ملی مجارستان مرتبط است، و دیوان‌سالاران بروکسل حق دخالت در امور داخلی این کشور را ندارند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

euronews - اخبار بین المللی در مورد کره جنوبی

کره جنوبی | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

جریمه ۸۷۵ میلیون یورویی اتحادیه اروپا برای خودروسازان آلمانکمیسیون دیجیتال و تنظیم رقابت اتحادیه اروپا سه خودورساز بزرگ آلمانی را به اتهام تشکیل کارتل های ضدرقابتی و ضد محیطزیستی به پرداخت میلیون ها یورو جریمه محکوم کرد.

تحولات افغانستان؛ محور دیدار وزیر خارجه تاجیکستان و نماینده اتحادیه اروپاوزیر امور خارجه تاجیکستان و نماینده اتحادیه اروپا در این کشور در شهر دوشنبه دیدار و تحولات افغانستان را بررسی کردند. - خبرگزاری آناتولی

پارلمان اروپا خواستار اعمال تحریم علیه ایران شدپارلمان اروپا خواستار اعمال تحریم علیه ایران شد پارلمان اروپا قطعنامه‌ای را به تصویب رساند تا مطابق آن مقامات ایرانی که در بازداشت و اعدام اتباع اتحادیه اروپا دخیل بوده‌اند، تحریم شوند.

انگلستان با پیروزی بر دانمارک برای نخستین بار به فینال جام ملت‌های اروپا رسیدتیم ملی فوتبال انگلستان موفق شد با غلبه بر دانمارک برای نخستین بار در تاریخ به فینال رقابت‌های یورو راه یابد. در دومین دیدار مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های

ند پرایس: انتظار داریم دور هفتم مذاکرات احیای برجام برگزار شودند پرایس: انتظار داریم دور هفتم مذاکرات احیای برجام برگزار شود ▪️سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت چیزی در دنیای سیاست قطعی نیست ▪️او درباره مذاکره افغانستان و طالبان به میزبانی ایران گفت آن چه ایران در تلاش است انجام دهد یا انجام می‌دهد می‌تواند سازنده باشد دموکراتهای آمریکا طوری صحبت و قضاوت می کنند که آدم مطمئن میشه از ملایان پول سیاه می‌گیرند. مثل این که ند پرایس تعطیلات آخر هفته زیادی افتاب گرفته . هیچ وقت امریکا ومتحدان غربی اش وایران پاکستان برای آرامی وصلح افغانستان فعالیت های صادقانه انجام نداده است زیرامنافع خودشان درخطراست البته به پیشرفت افغانستان.

انفجار در بندر جبل علی دوبی؛ امارات می‌گوید آتش‌سوزی تلفاتی نداشت و مهار شددولت دوبی در اکانت رسمی توییتر خود خبر داد که آتش سوزی در بندر جبل علی دوبی مهار شده و هیچ تلفاتی به دنبال نداشته است. اصلنم درد نداشت بله دوبی ،نه جمهوری اسلامی که عمدا ایران را به آتش میکشد.