اعتمادآنلاین, اصلاح‌طلبان, انتخابات, مردم, ناامیدی, اینجا_بخوانیم

اعتمادآنلاین, اصلاح‌طلبان

اختلافات اصلاح‌طلبان جدی نیست

21/09/2019 02:15:00 ب.ظ

🔻داریوش‌ قنبری، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین :اختلافات اصلاح‌طلبان جدی نیست/تندروها تلاش دارند مردم را از حضور در انتخابات دلسرد کنند/باید واقعیت‌ها را به مردم گفت/ ناامیدی بدترین اتفاق برای ملک و ملت است اینجا_بخوانیم 👇

داریوش‌ قنبری، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، گفت‌: افراطیون این روزها همه هم‌وغم‌شان را به کار گرفته‌اند تا با رفتارهای مختلف مردم را به این ذهنیت برسانند که اوضاع خیلی بد است.داریوش‌ قنبری، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، در گفت‌وگو بااعتمادآنلاینبا اشاره به اینکه «» گفت: اساساً در هر جریان سیاسی تاثیرگذاری، طبیعی است که همه مثل هم فکر نکنند و اختلاف‌هایی هم در این بین خودنمایی کند، اما باید اذعان داشت برخی از اختلاف‌سلیقه‌هایی که در خصوص چگونگی شرکت در انتخابات شنیده می‌شود، بحث‌هایی تشکیلاتی است و نباید نشانه‌ای از چالش و فاصله قلمداد شود.

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد توضیحات دفتر رییس‌جمهوری در پی برخی شایعات درباره دیدار اخیر هیات دولت با رهبر معظم انقلاب دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس: ایران همکاری با تروریست‌ها در سوریه، یمن و لبنان را متوقف کند

 نماینده ادوار مجلس در ادامه سخنانش گفت: تفکر اصلاح‌طلبی یکی از ریشه‌دارترین جریان‌های سیاسی کشور است که اتفاقاً اصلاح‌طلبان در برهه‌های مختلف نشان داده‌اند قدرت و موقعیت تاثیرگذاری مثبت را دارند و دقیقاً به همین دلیل مورد توجه آحاد مختلف مردم قرار می‌گیرند و معمولاً در انتخاباتی که با مشارکت حداکثری برگزار می‌شود، با فاصله نسبت به رقیب برنده می‌شوند. همچنین باید اذعان داشت همین باعث می‌شود تندروهایی که می‌دانند سرمایه اجتماعی ضعیفی دارند، تلاش‌های‌شان را به کار می‌گیرند تا با شیوه‌های مختلف مردم را از حضور در انتخابات دلسرد کنند.

 قنبری همچنین افزود: افراطیون به همین دلیل این روزها همه هم‌وغم‌شان را به کار گرفته‌اند تا با رفتارهای مختلف مردم را به این ذهنیت برسانند که اوضاع خیلی بد است. حتی آنها شأن منبر را حفظ نکردند و از این تریبون مذهبی برای تخریب نهاد مجلس استفاده کردند تا مثلاً مردم به خود بگویند چه دلیلی دارد در انتخابات مجلس شرکت کنیم. در واقع تندروها به تنها چیزی که فکر می‌کنند، این است که رغبت مردم برای شرکت در انتخابات روزبه‌روز سردتر شود. headtopics.com

 این فعال اصلاح‌طلب با اشاره به مهم بودن ممانعت از این فعالیت‌ها اظهار داشت: مهم است که با مردم سخن گفته شود و واقعیت‌ها برای افکار عمومی تشریح شود تا آنها تحت تاثیر سیاه‌نماها ناامید نشوند، چراکه ناامیدی بدترین اتفاقی است که برای ملک و ملت ممکن است بیفتد. در واقع ناامیدی مانعی بلند برای پیشرفت، توسعه و در نتیجه آرامش همگانی است.

 داریوش‌ قنبری در پایان صحبت‌هایش گفت‌: مردم از اصلاح‌طلبان توقع دارند و به همین دلیل چهره‌های شاخص و تاثیرگذار اصلاح‌طلب باید تلاش کنند تا وضعیت به نفع ملت تغییر کند. ادامه مطلب: 🌐 اعتمادآنلاين »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده است- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimآیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده است امام جمعه مشهدمقدس: امروز ایران، تنها ایران نیست و در یک محدوده جغرافیایی نیست. حشدالشعبی عراق و انصارالله یمن و جبهه وطنی سوریه و جهاد اسلامی فلسطین و حماس فلسطین و حزب الله لبنان، همه ایران است؛ سید مقاومت اعلام کرد که مقاومت در منطقه یک امام دارد و آن امام، مقام معظم رهبری انقلاب اسلامی ایران است دروغ و هذیان، جملاتی هستند که از مسئولین داعش شیعی اینروزها میشنوید، خامنه‌ای واقف شده که راه فراری ندارد، چشمش به عزاداری‌های عاشورا افتاد ، وهم برش داشت که این مردم طرفدار ظلم و بی‌عدالتی هستند، دستور حمله به عربستان را صادر کرد و شکست خورد: کسی با او جنگ نمیکند.

جوهره مقاومت ما را به اینجا رسانده است/ امروز ایران، محدود به حدود و مرزهای جغرافیایی نیست/ اگر به ایران تجاوز کنید، اسرائیل در نصف روز خاک می‌شودحجت‌الاسلام علم‌الهدی در خطبه دوم نماز جمعه حرم رضوی: جوهره مقاومت ما را به اینجا رسانده است/ امروز ایران، محدود به حدود و مرزهای جغرافیایی نیست/ اگر به ایران تجاوز کنید، اسرائیل در نصف روز خاک می‌شود زاررررررت

وقتی مهر با معلولان خردسال مهربان نیست | DW | 20.09.2019رئیس انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران می‌گوید کودکستان‌های خصوصی از پذیرش بچه‌های دارای معلولیت به بهانه تاثیر بر روحیه سایرین خودداری می‌کنند. والدین این کودکان از تبعیض‌های تربیتی- آموزشی و جداسازی آنها در رنجند.

قطع ارتباط مالی بانک‌ مرکزی با نهادهای مالی امکان‌پذیر نیست/ اقدام دولت آمریکا، نمادین و جنبه سیاسی دارداستاد اقتصاد دانشگاه خوارزمی اظهار داشت: اینکه با این اقدام ارتباط بانک مرکزی ایران با سایر نهادهای مالی قطع شود امکان‌ناپذیر است و به نظر بنده این تحریم‌ها بیشتر جنبه سیاسی دارد تا اقتصادی، از همین رو نمی‌تواند زیاد تاثیر اقتصادی داشته باشد.

حمله به ایران مانند حمله به سوریه نیست/ تهران توانایی هدف قرار دادن پایگاه‌های ما را داردوزیر دفاع سابق آمریکا، تاکید کرد که حمله به عربستان ارتباطی به آمریکا ندارد و این کشور نباید خود را درگیر جنگ با ایران کند.

حذف فیلتر دوده تنها با دستور وزیر صنعت شدنی نیست/ ابراز نگرانی از معاف شدن خودروسازان از نصب فیلتر دودهپورسیدآقایی در گفت‌و‌گو با ایلنا؛ حذف فیلتر دوده تنها با دستور وزیر صنعت شدنی نیست/ ابراز نگرانی از معاف شدن خودروسازان از نصب فیلتر دوده