اختلاس مشاور سابق ترامپ؛ پول‌هایی که از ساخت دیوار مکزیک به جیب زد- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 72 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 32%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اختلاس مشاور سابق ترامپ پنجشنبه «استیو بنون» که زمانی مشاور ارشد کاخ سفید بود، به ظن اختلاس از وجوه اهدایی مردم برای ساخت دیوار مرزی در جنوب آمریکا بازداشت شد

به نقل از رادیو بین المللی چین، دیروز پنجشنبه «استیو بنون» که زمانی مشاور ارشد کاخ سفید بود، به ظن اختلاس از وجوه اهدایی مردم برای ساخت دیوار مرزی در جنوب آمریکا بازداشت شد.

او که یکی از افراد نژادپرست جناح راست افراطی است و از فسیل های عقائد جنگ سرد محسوب می شود، همیشه شعار می داد که از سیاست رهبران آمریکا برای ساخت دیوار مرزی حمایت می کند، ولی در پس پرده پول های جمع شده را به جیب خود می زد. این رویداد به طرز مضحکی ثابت می کند که برخی سیاستبازان آمریکا چه اهداف زشتی از شعارها و اقدامات خود دارند. آنها با اختلاس و دزدی منافع کشور و مردم خود، تنها به اهداف و جاه طلبی های خود فکر می کنند.

این افراد با ذهنی سرشار از عقائد جنگ سرد، مشغول تحریک به رویارویی در سراسر جهان هستند و اصولاً منافع آمریکا اهمیتی برایشان ندارد. آنها با سرگرم کردن مردم به بازی چین ستیزی و تحریک به خصومت و دشمنی، تنها به منافع و اهداف خود فکر می کنند. سیاست چین ستیزی دولت آمریکا را اگر چنین افرادی تنظیم کرده باشند، روشن است که به بهای سنگین رفاه همه مردم آمریکا و کلیت آمریکا تمام خواهد شد.

مقامات ارشد چین همیشه تاکید می کنند که روابط چین و آمریکا نه تنها به سود مردم دو کشور، بلکه به سود صلح، ثبات و توسعه جهان است. آنها خاطر نشان می کنند که حفاظت از روابط دو کشور و پایداری آن، همانقدر که به صداقت چین، به صداقت آمریکا هم نیاز دارد. این مقامات هشدار می دهند که شمار اندکی از سیاستبازان آمریکا هرگز نباید اجازه داشته باشند روابط چین و آمریکا را به خاطر منافع خود، به وضعیت بسیار خطرناکی برسانند.

اکنون با بازداشت شدن بنون، آن گروه از سیاستبازان آمریکا که در خلاف جهت تاریخ حرکت می کنند، باید بیدار شوند؛ و اگر کورکورانه به مسیر اشتباه خود ادامه دهند، زنگ مرگ سیاسی برای آنها هم به صدا در خواهد آمد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اهتزار پرچم عزای امام حسین(ع) در سفارت سابق آمریکا- اخبار سیاسی تسنیم - Tasnimاهتزار پرچم عزای امام حسین (عليه السلام) در سفارت سابق آمریکا در آستانه ماه محرم پرچم عزای سالار شهیدان در سازمان بسیج دانشجویی (سفارت سابق آمریکا) به اهتزاز درآمد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا رسماً از ایران به شورای امنیت شکایت کرد- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimمنابع غربی گزارش دادند که وزارت امور خارجه آمریکا با تسلیم شکوائیه‌ای علیه ایران به شورای امنیت سازمان ملل متحد، ایران را به نقض برجام متهم کرده و رسماً خواستار بازگشت تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران شده است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

کاردار امارات به وزارت خارجه احضار شد- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimکاردار امارات به وزارت خارجه احضار شد وزارت امور خارجه: در پی تیراندازی شناورهای گارد ساحلی امارات به چند لنج صیادی ایرانی و توقیف یکی از آنها در عصر دوشنبه در خلیج فارس که منجر به کشته شدن دو صیاد شده بود، کاردار امارات به وزارت خارجه احضار شد تكميلى/ وزارت امور خارجه: با هماهنگی گارد مرزی دو کشور، لنج و سرنشینان آزاد شدند در همان روز ۲۷ مردادماه، یک کشتی اماراتی به‌دلیل تردد غیرقانونی در آب‌های کشورمان توقیف و خدمه آن بازداشت شدند ایران هیچ گونه تعرضی به منافع و اتباع خود در خلیج فارس را بر نخواهد تافت
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

پامپئو: انتظار داریم که قطعنامه 2231 نیز مانند سایر قطعنامه‌های شورای امنیت اجرا شود- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimوزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد دولت متبوعش انتظار دارد قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل متحد مانند سایر قطعنامه‌های این شورا به‌صورت کامل اجرا شود و آمریکا بتواند علی‌رغم خروج از برجام، سازوکار بازگشت تحریم‌ها علیه ایران را فعال کند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: خواستار بازگشت همه تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران هستیم/ عربستان راه امارات را در پیش خواهد گرفت- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimترامپ:خواستار بازگشت همه تحریم‌ها علیه ایران هستیم پامپئو روز پنج‌شنبه به نیویورک می رود تا درخواست آمریکا درباره بازگشت همه تحریم‌ها_علیه_ایران را به سازمان ملل ارائه کند ایران سلاح هسته‌ای ندارد و هرگز به این سلاح دست‌نخواهد یافت
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

اهتزار پرچم عزای امام حسین(ع) در سفارت سابق آمریکا- اخبار سیاسی تسنیم - Tasnimاهتزار پرچم عزای امام حسین (عليه السلام) در سفارت سابق آمریکا در آستانه ماه محرم پرچم عزای سالار شهیدان در سازمان بسیج دانشجویی (سفارت سابق آمریکا) به اهتزاز درآمد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »