اختلال در اینترنت شهرهای مرزی هم‌زمان با ادامه گلوله‌باران سپاه پاسداران

19/06/1400 06:02 ب.ظ

نیروهای سپاه پاسداران برای دومین روز پیاپی اقدام به گلوله‌ باران ارتفاعات مرزی اقلیم کردستان کردند. همزمان سازمان هه‌نگاو از حاکمیت جو امنیتی و اختلال در خطوط تلفن و اینترنت شهرهای پاوه، مریوان، بانه، پیرانشهر، اشنویه و سقز خبر داده است. اخبار_ایران

هم‌زمان، «هه‌نگاو» از حاکمیت جو امنیتی و اختلال در خطوط تلفن و اینترنت در شهرهای پاوه، مریوان، بانه، پیرانشهر، اشنویه، سقز و سردشت خبر داده است.

بر اساس این خبر، از ساعت ۱۱ قبل‌ از ظهر روز جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰، توپخانه‌های سپاه پاسداران اقدام به توپ‌باران ارتفاعات مرزی اقلیم كُردستان، از جمله کوهستان «هلگورد» و «بربزین» کرده‌اند. این توپ‌باران به مدت ۳۰ دقیقه ادامه داشته است.

ارگان نظامی «حزب دمکرات كُردستان ایران» با انتشار بیانیه‌ای، توپ‌باران امروز را تایید کرده است. این حملات به دنبال حمله هوایی و توپخانه‌ای نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر احزاب کرد مخالف حکومت جمهوری اسلامی انجام می‌شود که از ساعت شش صبح روز پنج‌شنبه آغاز شد.

در این حملات، ابتدا چندین جنگنده ایران مواضع احزاب کردستانی مخالف حکومت ایران را در ارتفاعات هلگورد، بربزین و «آلانه» در داخل خاک اقلیم کردستان هدف قرار دادند و پس از بمباران این ارتفاعات، توپخانه‌های سپاه پاسداران این مناطق را گلوله‌باران کرد. headtopics.com

HengawO جنگ یک طرفه

باز این پاسداران آدمکش ، ضعیف کشی کردن را شروع کردن . حالا پوز هم میدهن.

ادامه مطلب:
iranwire »

لاپید در مسکو: اسرائیل از خود در برابر ایران در سوریه دفاع می‌کندیائیر لاپید، وزیر خارجه اسرائیل که برای دیدار وگفتگو با سرگئی لاوروف، همتای روس خود به مسکو سفر کرده است، گفت که تل آویو به دفاع از خود در برابر اقدامات ایران در سوریه ادامه می‌دهد.

بازگشت «تیم ملی» به صدر آسیا؛ ایران در رده نخست تیم‌های آسیایی در رده‌بندی جدید فیفادر رده‌بندی جدید فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا تیم ملی بلژیک همچنان در صدر قرار دارد و بعد از آن کشورهای برزیل، انگلیس، فرانسه و ایتالیا رده‌های دوم تا پنجم را به خود اختصاص داده‌اند. کلا ایران در همه جای خوبیها صدر نشینه و ربطی بشماها که خاورمیانه رو به آتش کشیدید نداره☺

حریق در بخش عراقی هورالعظیم / انتشار دود در شهر رُفیعفرماندار هویزه از انتشار دود در شهر رفیع به دلیل آتش‌سوزی در بخش عراقی تالاب هورالعظیم خبر داد. دیگی که برای من نجوشه میخوام سر..... بجوشه راه کربلا چرا بستس؟؟!! 🙄🤨🤔

حمله سپاه به مواضع کُردها در خاک عراق؛ ایران در اقلیم کردستان به دنبال چیست؟محمد پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه روز دوشنبه به «مخالفان مسلح حکومت ایران» هشدار داده و از ساکنان مناطق اطراف پایگاه‌های این گروه‌ها خواسته بود از محل فاصله بگیرند. تغیر مسیر دوربینها ازافغانستان به عراق تا طالبان راحت جنایت کنند وراحت خاک وناموس را بروشد وپنجیر را نسل کشی کنند تاافکارعمومی رامنحرف کنەازدستەگلی کەدرافغانستان بەاب دادەبەطالبانی کمک کردەکەبزودی کاری بەایران میکنندکە حوثیها بەعربستان کردندبافرستادن پهبادو سر از پا هم خطا کنەپاکستان واردعمل میشەمگە دیروز پاکستانیها تهدید نکردند کە ایرانو سر جاش مینشونند!روساهم گفتند اولویت ما امنیت اسرائیلە نخیر دنبال مزدورها و بی شرف های منافقی مثل شماست.

کشف آثار آبجو در ظروف سفالی ۹ هزار ساله در چینباستان‌شناسان شواهدی یافته‌اند که نشان می‌دهد در برخی از ظروف سفالی کشف‌شده در تپه‌ای باستانی در جنوب شرقی چین، آثار آبجو وجود دارد.

تصاویری از نجات جان ۱۲۵ پناهجو در نزدیکی جزیره لامپدوسا در دریای مدیترانهگارد ساحلی ایتالیا می‌گوید هر ۱۲۵ پناهجو به لامپدوسا منتقل شده‌اند و در سلامت به سر می‌برند. خدایا تمامی پناهجویان رو به ساحل امن راهنما شو و اوضاع زندگیشون رو بسامان کن. آمین کارگرا رو صیدکردن از اب

استان‌وایر- نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای دومین روز پیاپی اقدام به گلوله‌‌باران ارتفاعات مرزی اقلیم کردستان عراق کردند.

هم‌زمان، «هه‌نگاو» از حاکمیت جو امنیتی و اختلال در خطوط تلفن و اینترنت در شهرهای پاوه، مریوان، بانه، پیرانشهر، اشنویه، سقز و سردشت خبر داده است.

بر اساس این خبر، از ساعت ۱۱ قبل‌ از ظهر روز جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰، توپخانه‌های سپاه پاسداران اقدام به توپ‌باران ارتفاعات مرزی اقلیم كُردستان، از جمله کوهستان «هلگورد» و «بربزین» کرده‌اند. این توپ‌باران به مدت ۳۰ دقیقه ادامه داشته است.

ارگان نظامی «حزب دمکرات كُردستان ایران» با انتشار بیانیه‌ای، توپ‌باران امروز را تایید کرده است.

این حملات به دنبال حمله هوایی و توپخانه‌ای نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر احزاب کرد مخالف حکومت جمهوری اسلامی انجام می‌شود که از ساعت شش صبح روز پنج‌شنبه آغاز شد.

در این حملات، ابتدا چندین جنگنده ایران مواضع احزاب کردستانی مخالف حکومت ایران را در ارتفاعات هلگورد، بربزین و «آلانه» در داخل خاک اقلیم کردستان هدف قرار دادند و پس از بمباران این ارتفاعات، توپخانه‌های سپاه پاسداران این مناطق را گلوله‌باران کرد.

تاکنون گزارشی از کشته یا زخمی شدن مخالفان حکومت جمهوری اسلامی در این حملات منتشر نشده است.

وب‌سایت هه‌نگاو نوشته است که با توجه به تحرکات لجستیکی و تهدیدات مقامات بلندپایه امنیتی و نظامی ایران، احتمال ورود به خاک اقلیم کُردستان نیز وجود دارد.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: