اختلالات اضطرابی؛ آنچه نوسان قیمت ارز و سهام به روز سرمایه‌گذران می‌آورد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پدیده اضطراب سرمایه‌گذاران، مختص بازار سهام نیست. وضعیت اقتصادی در ایران در سال‌های اخیر به گونه‌ای بوده است که تاجران و صاحبان کسب‌وکارهای مختلف و حتی آن‌هایی که معاملات مجازی انجام می‌دهند، اضطراب زیادی را در زمینه شغلی تجربه کرده‌اند. شهروندخبرنگاری

با «خبرگزاری جمهوری اسلامی» گفت: «هم‌اکنون ۶۳ درصد درآمد افراد از محل کار و فعالیت نیست، بلکه از خرید و فروش مستغلات، سود حساب بانکی و خرید و فروش سکه و ارز است.»

حمیدرضا در چند ماه اخیر بارها، حتی وقتی زودتر از نیم ساعت برای بازخرید اصل سرمایه‌اش مراجعه کرده، با تغییر تند قیمت روبه‌رو شده و ضرر کرده است: «یک بار داخل بنکداری طلا بودم. تابلو داشت طلا را قیمتی ۸۲۰ تومان نشان می‌داد. من ۱۰۰ گرم طلا انتخاب کرده بودم و منتظر بودم برایم بکشند و فاکتور کنند که قیمت روی تابلو تغییر کرد و طلا شد گرمی ۸۳۵ تومان! شاید ۵ دقیقه هم نشد، اما من گرمی ۱۵ هزار تومان ضرر کردم.

«مهدی» یکی از افرادی است که از طریق معاملات باینری یا تجارت آنلاین درآمد کسب می‌کند. خودش در این باره می‌گوید: «من ۲۸ سالم است و هیچ‌وقت آدم بی‌مسئولیتی نبوده‌‌ام. فوق‌لیسانس آی‌تی دارم، اما نزدیک به ۴ سال است که درسم تمام شده است و دنبال کار می‌گردم. یا کاری مرتبط به رشته و مدرکم پیدا نکردم یا کارهای پروژه‌‌ای گرفتم که سه ماه سر کار هستم و تمام می‌شود تا پروژه بعدی.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دلار و طلا در ایران در ابتدای هفته گران‌تر شدقیمت طلا، سکه و دلار در آغاز کار بازار ایران در روز شنبه ۱۵ شهریور نسبت به دو روز گذشته بالاتر رفت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دبیرکل ناتو: یونان و ترکیه گفتگوها برای کاهش خطر درگیری نظامی را آغاز کردنددبیرکل ناتو: یونان و ترکیه گفتگوها برای کاهش خطر درگیری نظامی را آغاز کردند بیشتر بخوانید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دانش‌آموزان مکلف به شرکت در کلاس‌های حضوری هستند/ پاسخ آموزش و پرورش به نگرانی‌های والدین از حضور فرزندانشان در مدارسبه گفته معاون وزیر آموزش و پرورش دانش‌آموزان ملزم به شرکت در فعالیت‌های مدرسه چه به صورت مجازی و چه به صورت حضوری هستند و این تکلیفی است که مدرسه مشخص می‌کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ستاد کرونا مسئولیت باز شدن مدارس را برعهده بگیردرئیس کمیسیون بهداشت مجلس: *نگران سلامت دانش آموزان هستیم *اینکه فکر کنیم دانش آموزان مخصوصا مقاطع پایین را طوری مدرسه ببریم که پروتکل‌ها را رعایت کنند، بیشتر به یک شوخی شبیه است *اگر سلامت به خطر بیفتد ما برخورد خواهیم کرد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فرمانده قرارگاه سازندگی سپاه: مرحله پایانی پروژه انتقال آب به «غیزانیه» فردا افتتاح می‌شودفاز سوم آب رسانی به منطقه غیزانیه خوزستان، روز یکشنبه با حضور مردم و مسئولان افتتاح می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وضعیت بورس، سهام عدالت، قرارداد ویلموتس، تغییر در سهمیه‌بندی بنزین و ...رییس کمیسون اقتصادی مجلس با بیان این که وضعیت فعلی بورس، هم یک فرصت طلایی و هم یک تهدید اقتصادی اجتماعی برای کشور است، گفت: برآورد ما این است، در چند هفته اخیر روزانه حدود هزار میلیارد تومان به بازار سرمایه آمده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »