اختصاص اینترنت با تعرفه ویژه برای دانش‌آموزان

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اینترنت دانش‌آموزی | دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور بر تخصیص پهنای باند مناسب و ایجاد شرایط ویژه تعرفه مصرفی برای فعالیت دانش‌آموزان در سال تحصیلی جدید در شبکه شاد (شبکه دانش‌آموزشی کشور) تاکید کرد

شیوع کرونا در ایران، مانند بسیاری از کشورهای جهان، آموزش و تحصیل را به سمت فضای مجازی سوق داد. فراهم کردن زیرساخت مناسب برای تحصیل دانش‌آموزان یکی از موارد مهمی است که رئیس مرکز ملی فضای مجازی بر آن تاکید کرده است.

وی با اشاره به اهمیت ساماندهی فضای آموزشی کشور در شرایط همه گیری ویروس کرونا افزود: باید شبکه آموزشی دانش آموزی در کشور بر روی سکوی مناسب با کارآمدی و امنیت بالا برای فعالیت دائمی و تداوم سیستم آموزشی ترکیبی ایجاد شود که البته این سکو جایگزین آموزش و پرورش نخواهد بود بلکه مدل نظام آموزشی تکمیلی در کشور است.

وی تاکید کرد: فضای آموزشی کشور نیاز به تحول دیجیتال دارد که شبکه شاد، تحول ابزاری این حوزه را فراهم کرده است اما باید در نهایت، تحول دیجیتالی در این بخش صورت پذیرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تبلیغات 'پیش فروش واکسن کرونا' در فضای مجازی کلاهبرداری است/ تشکیل کارگروه ویژه در پلیس فتا برای برخورد با تخلفات مرتبط با کرونامعاون اجتماعی پلیس فتا ناجا در گفت‌وگو با ایلنا: تبلیغات 'پیش فروش واکسن کرونا' در فضای مجازی کلاهبرداری است/ تشکیل کارگروه ویژه در پلیس فتا برای برخورد با تخلفات مرتبط با کرونا
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دیپلمات اسرائیلی: با امارات یرای مقابله با برنامه هسته‌ای ایران همکاری داشتیمسفیر پیشین رژیم صهیونیستی در سازمان ملل مدعی شد که که همکاری‌های با امارات متحده عربی برای مقابله با برنامه‌های هسته‌ای ایران داشته است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ضد عفونی حوزه های برگزاری کنکور با همکاری سازمان های پسماند و آتش نشانیمدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از هماهنگی با سازمان آتش نشانی برای ضدعفونی حوزه های برگزاری کنکور سراسری به منظور مقابله با انتشار ویروس کرونا خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش‌های جهانی به توافق امارات و اسرائیل ادامه داردلیبی، تونس و مراکش با انتشار بیانیه‌‌هایی به توافق امارات متحده عربی با اسرائیل برای عادی سازی روابط واکنش نشان دادند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نتانیاهو رد تحریم تسلیحاتی ایران در شورای امنیت را «رسوایی» خواندنخست وزیر اسرائیل تاکید کرد که کشورش به همکاری نزدیک با ایالات متحده و کشورهای منطقه برای مقابله با «تجاوزات ایران» ادامه خواهد داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شجریان به بیمارستان بازگردانده شدمحمدرضا شجریان صبح امروز با انتقال به بیمارستان، در بخش آی سی یو (مراقبت‌های ویژه) بستری شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »