اختصاصی| شناسایی دست‌های پنهان ‌ورود قاچاق کالا به ایران‌/ درگیری ‌با اشرار مسلح و کشف 3 تن مواد مخدر‌+ فیلم- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

🎥 شناسایی دست‌های پنهان ‌ورود قاچاق کالا به ایران‌ فرمانده مرزبانی ناجا: در زمینه شناسایی دست‌های پنهان و پشت پرده قاچاق کالا به نتایج خوبی رسیده‌ایم

ایران اخبار, ایران سرفصلها

، با اشاره به اقدامات مرزبانی در ممانعت از ورود مواد مخدر از مرزهای شرقی کشور اظهار داشت: یکی از راهبردهای نظام جمهوری اسلامی، نجات و احیای یک فرد را معادل نجات انسانیت و بشریت می‌داند.

فرماندهی مرزبانی ناجا، با اشاره به اینکه 46 درصد مرفین دنیا را نظام مقدس جمهوری اسلامی کشف و ضبط می‌کند، گفت: 26 درصد از هروئین دنیا را هم ایران کشف می‌کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ابراز نگرانی سازمان ملل از تغییر روش‌های قاچاق و افزایش ناخالصی مواد مخدرسازمان ملل در این گزارش یاد آور می‌شود که بسته شدن مرزها و اِعمال دیگر محدودیت‌ها در دوره شیوع بیماری کووید۱۹ علاوه بر کمبود مواد مخدر و افزایش قیمت، زمینه ساز تولید و پخش موادی با کیفیت بسیار پایین و ضررهای بیش از معمول شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مایک پمپئو: دولت آمریکا نیم میلیارد دلار برای کمک به مبارزه جهانی با قاچاق انسان اختصاص داده استمایک پمپئو: دولت آمریکا نیم میلیارد دلار برای کمک به مبارزه جهانی با قاچاق انسان اختصاص داده است بیستمین گزارش سالانه وزارت خارجه ایالات متحده در مورد قاچاق انسان در جهان و مبارزه با آن روز ۵تیر به طور رسمی طی مراسمی در محل وزارت خارجه در واشنگتن منتشر شد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گزارش وزارت خارجه آمریکا درباره قاچاق انسان: ایران هیچ تلاشی برای مقابله با این تهدید جهانی نمی‌کندگزارش وزارت خارجه آمریکا درباره قاچاق انسان: ایران هیچ تلاشی برای مقابله با این تهدید جهانی نمی‌کند کشورها بر اساس نحوه مقابله‌شان با این پدیده، میزان شفافیت و پیروی از استانداردهای مرتبط به سه رده تقسیم‌بندی شده‌اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آیین تحویل 3فروند جت جنگنده کوثر به نیروی هوایی ارتشتحویل ۳ فروند جنگنده_کوثر به نهاجا وزارت دفاع صبح امروز در اصفهان ۳ فروند جنگنده جدید کوثر ساخت ایران را به نیروی هوایی ارتش تحویل داد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

برداشت گیلاس در اراکاخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

نایب رئیس مجلس در گفت‌وگو با تسنیم: دولت قانون مالیات بر خانه‌های خالی را اجرایی نمی‌کند‌/ بسته ‌مسکنی‌ مجلس به دولت‌+ فیلم- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimگروه استان‌ها ـ نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه در حال حاضر خانه دار شدن در کشور به یک رویا تبدیل شده است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »