اختصاصی/ دختر روحانی عضو هیئت علمی شهید بهشتی شد؟!/ مسئولان ذی‌ربط پاسخگو نیستند- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 62 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 28%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اختصاصی/ دختر آقاى روحانی عضو هیئت علمی علوم پزشکی شهید بهشتی شد؟!/ مسئولان ذی‌ربط پاسخگو نیستند برخی مقامات دانشگاه می‌گویند که افزوده‌شدن اسم خانم مریم_روحانی در بخش اعضای هیئت علمی به معنای جذب ایشان به عنوان عضو هیئت علمی نیست!

اعلام کردند که ظاهراً برخی مسئولان دانشگاه بنا دارند خانم مریم روحانی دختر حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور را به عنوان عضو هیئت علمی گروه مهندسی بافت و علوم سلولی کاربردی این دانشگاه به خدمت بگیرند اما این مسئله مورد اعتراض برخی از مسئولان است.

آقای آرش خجسته در آن زمان درباره این خبر ابتدا به خبرنگار تسنیم تأکید می‌کرد که این موارد چه ارتباطی با خبرگزاری دارد؟! اما پس از گفت‌وشنود مکرر با تسنیم گفت که هر فردی می‌تواند درخواست بدهد و بر اساس شایستگی بررسی و تصمیم‌گیری خواهد شد. اما اینکه کسی بتواند جذب بشود یا خیر را باید هیئت جذب نظر بدهد. گروه هم حتماً ارزیابی می‌کند و نظرش را به هیئت جذب اعلام می‌کند.

آقای صدوقی تأکید می‌کرد که مصاحبه‌های هیئت علمی قرار است بعد از ماه رمضان انجام شود و اصلاً در حال حاضر خبری نیست! خبرنگار تسنیم به آقای خجسته گفت که اما اسم خانم روحانی به عنوان عضو هیئت علمی درج شده، نه فردی که می‌خواهد طرح یا پروژه‌ای را در دانشگاه بگذراند! که آقای خجسته پاسخ داد:"ممکن است آنها که سایت دستشان است از این موضوع اطلاعی نداشته باشند! ولی قطعاً جذب صورت نگرفته است. ما الان همکاران زیادی داریم که طرح می‌گذرانند. لذا شما اگر با هیئت جذب تماس بگیرید به شما خواهند گفت که درباره ایشان جذبی صورت نگرفته است.

آقای خجسته جواب داد:"این صفحه دست خودشان است، ما کنکاش نمی‌کنیم که چرا می‌نویسید عضو هیئت علمی! اما اینها هیچکدامشان جذب دانشگاه نشده‌اند غیر از خانم حسین‌زاده. شما به ضرس قاطع از من بپذیرید که خانم مریم روحانی و بقیه غیر از خانم حسین‌زاده جذب نشده‌اند! امسال فقط در مسئله جذب، خانم حسین‌زاده را داشتیم."

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

علیرغم گفته‌های پیشین مدیر گروه مهندسی بافت و علوم سلولی کاربردی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مبنی بر اینکه خانم مریم روحانی جذب هیأت علمی نشده است، اما استنادات جدید و نگاهی به «سامانه علم‌سنجی اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی» نشان می‌دهد که

دختر روحانی عضو هیئت علمی علوم پزشکی شهید بهشتی شد؟! مريم_روحانى اینستاگرام تسنیم را دنبال کنید

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش فرماندار کرمانشاه به ویدئوی آزار دو دختر
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

چرا روحانی گفت هم انجام عزاداری و هم حفظ سلامت‏‎در شرایط بحران و آن هم بحرانی نوپدید چون پاندمی کرونا، هر تصمیمی می‌تواند مناقشه‌برانگیز باشد و بهترین انتخاب‌ها هم حتی نمی‌توانند بی‌نقص‌ترین باشند. با طولانی شدن بحران، تصمیم‌گیری‌ها سخت می‌شود و در این ازدیاد انتخاب‌های سخت، اقناع افکار عمومی برای کامیابی راهکارها و رویکردها و صدالبته برای پاسداری از سلامت عمومی ضروری است؛ به دیگر سخن با تعدد انتخاب‌های سخت مانند تصمیم درباره‌ بازگشایی‌ها، آزمون‌های سراسری، مراسم‌ مذهبی و ... به گفت‌وگوی بیشتر نیازمندیم و این نیاز، هم نیازسیاستگذار است و هم نیاز نخبگان و هم نیاز شهروندان. در بحران، بیش از همیشه به گفت‌وگو نیازمندیم.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

روحانی: دستگاه‌های دولتی واگذاری سهام کارخانجات و دارایی‌های خود را تسریع کنندتهران- ایرنا- رییس جمهوری دستگاه‌های دولتی را موظف کرد بر اساس دستورالعمل‌های مصوب ستاد هماهنگی اقتصادی دولت و تجربه موفق عرضه بخشی از سهام شستا در بورس، واگذاری سهام کارخانجات و دارایی‌های خود را تسریع کنند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

روحانی: عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی نقض قانون محسوب می‌شود- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس جمهور به همه دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرد عدم رعایت دستورالعمل‌ها، نقض قانون محسوب و منجر به تشکیل پرونده تخلفات در هیئت‌های تخلفات اداری می‌شود.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

درخواست رئیس کمیسیون بهداشت از روحانی برای تعویق کلیه کنکورها در کشوررئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از رئیس جمهور خواست کنکورهای سراسری کشور در زمان دیگری برگزار شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

وزیر خارجه ابن‌الوقت روحانی در دام اصول‌گرایان مجلسحضورظریف در مجلس در فضای‌ آشفته‌ای صورت گرفت که هفته‌هاست در کشور برقرار است و عوارض این تشنج در رفتار‌های تند نمایندگان و شخص ظریف کاملا مشهود بود. ادامه در یادداشتی از رضا تقی‌زاده تحلیلگر روابط بین‌الملل
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »