اختصاصی/ دختر روحانی عضو هیئت علمی شهید بهشتی شد؟!/ مسئولان ذی‌ربط پاسخگو نیستند- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

07/05/1399 06:33:00 ب.ظ

اختصاصی/ دختر آقاى روحانی عضو هیئت علمی علوم پزشکی شهید بهشتی شد؟!/ مسئولان ذی‌ربط پاسخگو نیستند برخی مقامات دانشگاه می‌گویند که افزوده‌شدن اسم خانم مریم_روحانی در بخش اعضای هیئت علمی به معنای جذب ایشان به عنوان عضو هیئت علمی نیست!

نام دختر حجت‌الاسلام روحانی رئیس‌جمهور به عنوان عضو جدید هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درج شده؛ اما مسئولان این دانشگاه از توضیح برای شفاف‌سازی راجع به این موضوع طفره می‌روند. برخی نیز تأکید می‌کنند که اصلاً جذب صورت نگرفته است! ماجرا چیست؟ مراجعه به سایت دانشگاه در آن زمان نشان می‌دهد که چنین اتفاقی رخ نداده است و هنوز خانم مریم روحانی عضو هیئت علمی این دانشگاه محسوب نمی‌شود.

در همان هنگام(اردیبهشت 99) خبرنگار تسنیم با برخی مسئولان دانشگاه، از جمله آقایان آرش خجسته (مدیر گروه مربوطه) و دکتر صدوقی مسئول هیئت جذب دانشگاه تماس گرفت تا این مسئله را از آنها جویا شود.

آقای خجسته در این گفت‌وگو هیچ نکته‌ای درباره خانم مریم روحانی نگفت و اصرار داشت که راجع به چنین نامی صحبت نکند. او تأکید می‌کرد من به عنوان کارمند دانشگاه مجاز نیستم به خبرگزاری توضیحی بدهم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

واکنش فرماندار کرمانشاه به ویدئوی آزار دو دختر

چرا روحانی گفت هم انجام عزاداری و هم حفظ سلامت‏‎در شرایط بحران و آن هم بحرانی نوپدید چون پاندمی کرونا، هر تصمیمی می‌تواند مناقشه‌برانگیز باشد و بهترین انتخاب‌ها هم حتی نمی‌توانند بی‌نقص‌ترین باشند. با طولانی شدن بحران، تصمیم‌گیری‌ها سخت می‌شود و در این ازدیاد انتخاب‌های سخت، اقناع افکار عمومی برای کامیابی راهکارها و رویکردها و صدالبته برای پاسداری از سلامت عمومی ضروری است؛ به دیگر سخن با تعدد انتخاب‌های سخت مانند تصمیم درباره‌ بازگشایی‌ها، آزمون‌های سراسری، مراسم‌ مذهبی و ... به گفت‌وگوی بیشتر نیازمندیم و این نیاز، هم نیازسیاستگذار است و هم نیاز نخبگان و هم نیاز شهروندان. در بحران، بیش از همیشه به گفت‌وگو نیازمندیم.

روحانی: دستگاه‌های دولتی واگذاری سهام کارخانجات و دارایی‌های خود را تسریع کنندتهران- ایرنا- رییس جمهوری دستگاه‌های دولتی را موظف کرد بر اساس دستورالعمل‌های مصوب ستاد هماهنگی اقتصادی دولت و تجربه موفق عرضه بخشی از سهام شستا در بورس، واگذاری سهام کارخانجات و دارایی‌های خود را تسریع کنند.

روحانی: عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی نقض قانون محسوب می‌شود- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس جمهور به همه دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرد عدم رعایت دستورالعمل‌ها، نقض قانون محسوب و منجر به تشکیل پرونده تخلفات در هیئت‌های تخلفات اداری می‌شود.

درخواست رئیس کمیسیون بهداشت از روحانی برای تعویق کلیه کنکورها در کشوررئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از رئیس جمهور خواست کنکورهای سراسری کشور در زمان دیگری برگزار شود.

وزیر خارجه ابن‌الوقت روحانی در دام اصول‌گرایان مجلسحضورظریف در مجلس در فضای‌ آشفته‌ای صورت گرفت که هفته‌هاست در کشور برقرار است و عوارض این تشنج در رفتار‌های تند نمایندگان و شخص ظریف کاملا مشهود بود. ادامه در یادداشتی از رضا تقی‌زاده تحلیلگر روابط بین‌الملل