اختصاصی: ایلان برمن به اقدام هکرهای ایرانی که خودشان را به جای سازمان متبوع او جا زده بودند، واکنش نشان داد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اختصاصی بخش فارسی صدای آمریکا- ایلان برمن، معاون ارشد اندیشکده شورای سیاست خارجی آمریکا در واشنگتن و یکی از کارشناسان برجسته مسائل ایران و خاورمیانه، به بخش فارسی صدای آمریکا گفت که به خاطر فعالیت‌های

ایلان برمن، معاون ارشد اندیشکده شورای سیاست خارجی آمریکا در واشنگتن و یکی از کارشناسان برجسته مسائل ایران و خاورمیانه، به بخش فارسی صدای آمریکا گفت که به خاطر فعالیت‌های او، یک گروه هکر مورد حمایت حکومت از ایران به تازگی تلاش کرده بود با سوءاستفاده از نام او و در حالی که وانمود می‌کرد شورای سیاست خارجی آمریکا است، به رایانه‌های سازمان بهداشت جهانی رخنه کند.

وی گفت: «رژیم ایران طی یک دهه گذشته تلاش گسترده‌ای برای جنگ سایبری انجام داده است؛ تلاشی که مقیاس و گستره آن هنوز در غرب به خوبی درک نشده و به اهمیت آن پی برده نشده است.» وی افزود که «این رویداد اخیر، تنها نشان‌دهنده بخش بسیار کوچکی از کارهایی است که رژیم [جمهوری اسلامی] می‌تواند در حوزه دیجیتال انجام دهد.»

یکی از پیام‌های فیشینگ به گونه‌ای طراحی شده بود که به نظر می‌رسید تقاضای مصاحبه با یک کارشناس است و از سوی ایلان برمن، به عنوان معاون ارشد اندیشکده شورای سیاست خارجی آمریکا، فرستاده شده است. ظاهر دو پیام دیگر نیز شبیه خبرنامه‌های ارسالی بی‌بی‌سی در رابطه با ویروس کرونا بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

نگویید ایران ،این هکرها عوامل جمهوری اسلامی هستند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رای اعتماد به نخست وزیر جدید عراق؛ آمریکا از دولت جدید در این کشور استقبال کرد🔺رای اعتماد به نخست وزیر جدید عراق؛ آمریکا از دولت جدید در این کشور استقبال کرد ⚡️مصطفی الکاظمی، رئیس پیشین سازمان اطلاعات ملی عراق، شامگاه چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، با رای اکثریت پارلمان این کشور به عنوان نخست_وزیر رای اعتماد گرفت. چرا استقبال نكنه راپورت حاج قاسم سليماني رو همين خائن به انريكا داد استقبال امریکا، یعنی دولت جدید به نفع مردم عراق نیست و پازل تجزیه عراق در حال تکمیله البته که ایران عمرا اجازه عملی شدن همچین نقشه ای رو نمیده الکاظمی در کتلت شدن شاش قاسم کمک شایانی نموده است. برای کتلت بیشتر به کمک ایشان نیاز داریم
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

یک محقق چینی در آمریکا که بر روی ویروس کرونا تحقیق می کرد، به قتل رسید🔺یک محقق چینی در آمریکا که بر روی ویروس کرونا تحقیق می کرد، به قتل رسید ⚡️یک استاد دانشگاه و محقق چینی که بر روی ویروس جدید کرونا تحقیق می کرد و گفته می شود به نتایج «بسیار مهم» در این رابطه رسیده بود، به ضرب گلوله در خانه‌اش به قتل رسیده است. مگر چرا ؟ حکومت_چین_کمونیست هم مثل نایاک در جمهوری اسلامی خود فروخته و تروریست زیاد داره ،رو نمی کرد . حالا دیده از شاگرد خودش جمهوری_اسلامی جا مونده در نتیجه دست به ابتکار عمل زده . ای کاش اتحادیه_اروپا می فهمید EuPULLtheTrigger برا چی کشته شد .گریه کردم
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بیانیه وزارت خارجه ایران به مناسبت دومین سالگرد خروج آمریکا از برجاموزارت خارجه ایران در دومین سالگرد خروج آمریکا از توافق برجام، اعلام کرد ایالات متحده از برجام نفرت دارد، از آن خارج شده و همه آنانی را که به برجام پایبند هستند، تنبیه می‌کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کووید-19 در آمریکا به 74 هزار 817 تن رسیدشمار قربانیان کووید-19 در آمریکا به 74 هزار 817 تن رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

صعود مبتلایان به کووید-۱۹ در ایران؛ ویروس کرونا به سراسر افغانستان رسیدپس از یک دوره کاهش شمار مبتلایان و قربانیان در ایران، به نظر می‌رسد روند ابتلا در این کشور بار دیگر در یک سیر صعودی قرار گرفته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بازیکن سابق استقلال خوزستان به دلیل ابتلا به کرونا درگذشتمحسن باوی بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال خوزستان به دلیل ابتلا به ویروس کرونا درگذشت. به گزارش رسانه‌های ایران آقای باوی اولین فوتبالیست ایرانی است که به دلیل ابتلا به کووید-۱۹جان خود را از دست داده است.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »