اختصاصی ایران‌اینترنشنال: کمبود بودجه سیزده میلیارد تومانی بخش برون‌مرزی صدا و سیما

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

برمبنای سندی که یکی از شهروندان در اختیار ایران‌اینترنشنال قرار داده، پیمان_جبلی معاون برون مرزی صداوسیما در نامه‌ای به رییس این سازمان،خواستار بودجه‌ اضافه برای انعقاد قرارداد با ۵۰۰ نفر از کارکنان پیمانی تحت پوشش شرکت صوتی و تصویری سروش شد.

قرارداد با ۵۰۰ نفر از کارکنان شاغل در بخش‌های تولیدی و خبر و دارای قراردادهای پیمانکاری با شرکت صوتی و تصویری سروش شد.که یکی از شهروندان در اختیار ایران اینترنشنال قرار داده، معاون برون مرزی صداوسیما، خواهان تامین دست کم ۱۳ میلیارد تومان مازاد بر بودجه در نظر گرفته‌شده برای سال ۹۹ شده است.

صدا و سیما، جزو بزرگترین سازمان‌های زیانده ایران محسوب می‌شود. بودجه رسمی این سازمان حدود یک هزار و ۷۴۵ میلیارد تومان است.بحران کمبود بودجه صدا و سیما در ماه‌های اخیر باعث شده که برخی شبکه‌های برون‌مرزی این سازمان از روی ماهواره‌ها قطع شود. معاون برون مرزی صدا و سیمای روز پنج‌شنبه ۱۹ تیرماه در نشستی در دانشگاه تهران، شبکه‌های برون مرزی تلویزیون ایران را بخشی از قدرت نظامی جمهوری اسلامی دانست و از دولت به دلیل قطع پخش این شبکه‌ها به دلیل بدهی ارزی انتقاد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

متن نامه معاون برون مرزی صدا و سیما به رییس این سازمان درباره کمبود بودجه بخش برون مرزی صدا و سیما:

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 3. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پرداخت مطالبات معوق ایثارگران آغاز شدمعاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه روز شنبه ۴ مردادماه در نشست صمیمی با جمعی از ایثارگران و معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از آغاز پرداخت مطالبات ایثارگران و تسویه کامل این مطالبات تا پایان سال جاری خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تعیین وثیقه ۳ میلیارد تومانی برای آزادی ژوزف شهبازیان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کوه کوه آشغال پلاستیکی؛ زباله‌های ۱/۳ میلیارد تنی - BBC News فارسیبررسی‌های جدید نشان می‌دهد که در بیست سال آینده حدود یک میلیارد و سیصد میلیون تن زباله پلاستیکی در جهان تولید خواهد شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

فاصله ۲ میلیون تومانی بین خط فقر و حقوق کارگران!افزایش لحظه‌ای نرخ تورم و بروز گرانی در کشور، بیش از همه جامعه کارگری را تحت فشار قرار داده است. پایه حقوقی که وزارت کار برای کارگران تعیین کرده، این روزها کفاف خرج و مخارج یک ماه را نمی‌دهد و سرپرستان خانوار را با چالش مواجه کرده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سرمایه‌گذاری خارجی ۲.۱ میلیارد دلاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشورتهران- ایرنا- بررسی آمارهای رسمی منتشر شده وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از جذب ۲۳۱ سرمایه‌گذار خارجی با مجموع دو میلیارد و ۱۰۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی تا پایان اسفند ۹۸ است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

بحران در فقیرترین کشور جهان عرب عمیق‌تر می‌شودیمن در کنار کمبود غذا، با کمبود خدمات پزشکی و پزشک روبروست و نظام بهداشت آن در سایه جنگ داخلی که بیش از پنج سال است ادامه دارد، در حال فروپاشی است. حتی قبل از آن که ویروس کرونا در این کشور شیوع یابد برای هر ۱۰ هزار یمنی فقط ۱۰ دکتر وجود داشت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »