انتخابات_مجلس

انتخابات_مجلس

اختصاصی/آقاتهرانی: مذاکرات ادامه دارد/ امیدواریم به لیست واحد برسیم- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

اختصاصی/ آقاتهرانی: مذاکرات ادامه دارد امیدواریم به لیست واحد برسیم #انتخابات_مجلس

18.2.2020

اختصاصی/ آقاتهرانی: مذاکرات ادامه دارد امیدواریم به لیست واحد برسیم انتخابات_مجلس

حجت‌الاسلام آقاتهرانی دبیرکل جبهه پایداری گفت که مذاکرات این جبهه با ائتلاف شورای نیروهای انقلاب همچنان ادامه دارد و او امیدوار است که لیست واحد نهایتاً حاصل شود.

وی ادامه داد: شب گذشته جلسه خوبی با دوستان داشتیم، امروز صبح این جلسات پیگیری شد و حالا نیز امشب جلسات ادامه دارد. یکی از بحث‌های پیشین (قبل از جلسه دیشب) درباره حضور آقای قالیباف در لیست واحد بود که این موضوع دیشب حل شده و آن را پذیرفته شده تلقی کرده‌ایم و وارد موضوعات بعدی شده‌ایم. امیدواریم نهایتاً بتوانیم لیست واحد مورد تایید جبهه انقلاب را تنظیم کنیم.

غیردقیق منتشر می‌کنند، این در حالی است که ما همچنان در حال تلاشیم تا ان‌شاالله به یک نتیجه مطلوب که برای انقلاب مفید باشد برسیم.

ادامه مطلب: خبرگزاری تسنیم 🇮🇷

لیست واحد میخوای بیا همه هستن خیلی سخته 😐😐😐😐😐😐😐😐😐 استاد آقا تهرانی عزیز استاد عزیز آقا تهرانی وقت هست تا جمعه غروب

ادامه تحقیقات اوکراین درباره سقوط؛ کاسه صبر رییس‌جمهور لبریز شده است

ادامه تحرکات خرابکارانه آمریکا در عراق؛ افشای تلاش برای اسکان فلسطینیان در الانبار- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimادامه تحرکات خرابکارانه آمریکا در عراق؛افشای تلاش برای اسکان فلسطینیان در الانبار یک عضو ائتلاف الفتح: آمریکا برای دور کردن حشد_الشعبی از استانهای غربی به ویژه استان الانبار برنامه ریزی کرده تا فضای مناسبی را برای اسکان فلسطینیان در عراق فراهم کند

سفیر ایران در پکن: حمایت از هموطنان تا پایان یافتن بحران کرونا ادامه خواهد یافت- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimسفیر ایران در پکن: حمایت از هموطنان تا پایان یافتن بحران کرونا ادامه خواهد یافت قرنطینه ایرانیان مقیم ووهان که به میهن بازگشتند، بدون گزارش حتی یک مورد ابتلا به پایان رسید اصلا ویروس از ترس امام زمان و رهبر و سپاهی که هواپیما‌های مسافر باری را با اقتدار روی هوا میزند جرات آمدن به ایران ندرد.خیال همه راحت باشد آن چند ده هزار نفری که در ماه‌های آینده کشته خواهند شد ، از ویروس‌های دیگر بوده نه کرونا.

زمان پرداخت عیدی و حقوق بازنشستگان کشوری اعلام شد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimزمان پرداخت عیدی و حقوق بازنشستگان کشوری اعلام شد براساس اعلام صندوق بازنشستگی کشور عیدی تعیین شده برای بازنشستگان کشوری یک میلیون و 200 هزار تومان است و پرداخت آن به همراه حقوق بهمن‌ماه تا پایان امشب (دوشنبه) انجام می‌پذیرد.

حکم متهمان پرونده جاسوسان محیط‌زیستی قطعی شد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimحکم متهمان پرونده جاسوسان محیط‌ زیستی قطعی شد سخنگوی قوه_قضائیه: امروز فهرست ۵۰ مفسد اقتصادی در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد رأی پرونده متهمان موسوم به پرونده محیط زیست رسیدگی و رأی نهایی آن نیز صادر و قطعی شده است سخنگوی قوه_قضائیه: دستگیری لیدرهای اغتشاش آبان که گروهی به ترکیه فرار کرده بودند به هیچ عنوان مداخله هیچ کشور بیگانه‌ای را به‌ویژه کشورهایی که علیه ایران اسلامی اقدام خصمانه انجام می‌دهند، نمی‌پذیریم

هوای تهران « ناسالم» شد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimهوای تهران « ناسالم» شد در این وضعیت افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی‌، سالمندان و کودکان باید فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند چهل و یک سال هوای تهران آلوده استروحانی: صندوق بین‌المللی پول بدون تبعیض با درخواست ایران برخورد کند | DW | 08.04.2020

خداحافظی سندرز با رویای کاخ سفید | DW | 08.04.2020

آمار ابهام‌آمیز ایران درباره اپیدمی کرونا در نمونه 'بهبود‌یافتگان' از بیماری | DW | 08.04.2020

بیشترین شمار قربانیان کرونا در آمریکا سیاهپوست هستند | DW | 08.04.2020

سازمان مجاهدین خلق : شمار جانباختگان کرونا در ایران به بیش از 20 هزار نفر رسید

پمپئو: حزب‌الله لبنان هر روز پول کمتری خواهد داشت | DW | 08.04.2020

آمار رسمی ابتلا به کرونا شش درصد آمار واقعی جهانی است | DW | 08.04.2020

نوشتن نظر

Thank you for your comment.
Please try again later.

آخرین اخبار

اخبار

19 فوريه 2020, چهارشنبه اخبار

اخبار قبلی

طرح جدید پیش فروش ایران خودرو برای ۳۰ بهمن ماه

اخبار بعدی

حدادعادل: تلاش‌ها برای رسیدن به وحدت ادامه دارد/ چند ساعت دیگر صبر کنید- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim