اختصاصی: خواهرزاده خامنه‌ای می‌گوید حکومت نگران افشاگری مادر او درباره «رژیم» است

14/11/1400 08:53:00 ب.ظ

اختصاصی: خواهرزاده خامنه‌ای می‌گوید حکومت نگران افشاگری مادر او درباره «رژیم» است محمود مرادخانی تصریح کرد: «می‌ترسند که مادر من هم صحبتی بکند و مطالبی که می‌داند را بیان کند که برای رژیم و برای شخص علی خامنه‌ای بسیار سخت خواهد شد.» ⬇️ بیشتر بخوانید:

خواهرزاده رهبر جمهوری اسلامی ایران درباره وضعیت پرونده بازداشت خواهرش فریده مرادخانی می‌گوید مقامات به خانواده او هشدار داده‌اند که «سر و صدا» نکنند، چرا که می‌ترسند مادرش صحبت کند و «مطالبی را که می‌داند بیان کند». چاپ خواهرزاده رهبر جمهوری اسلامی ایران درباره وضعیت پرونده بازداشت خواهرش، فریده مرادخانی، می‌گوید مقامات به خانواده او هشدار داده‌اند که «سر و صدا» نکنند، چرا که به گفته او می‌ترسند مادرش «مطالبی را که می‌داند بیان کند.

»

محمود مرادخانی، برادر فریده مرادخانی فعال مدنی است که در تاریخ ۲۳ دی ماه در نزدیکی خانه‌اش در تهران توسط ماموران امنیتی بازداشت شد. آقای مرادخانی که ساکن پاریس است، چهارشنبه ۱۳ بهمن در گفت‌وگو با بخش فارسی صدای آمریکا تأکید کرد: «از نهاد اطلاعات سپاه تماس گرفتند و البته به صورت مشخص گفته‌اند که سر و صدای زیاد نکنید.»

محمود مرادخانی تصریح کرد: «می‌ترسند که مادر من هم صحبتی بکند و مطالبی که می‌داند را بیان کند که برای رژیم و برای شخص علی خامنه‌ای بسیار سخت خواهد شد.» او با تأکید بر این که مادرش «از سال ۸۸ تمام تماس‌هایش را با برادرش [علی خامنه‌ای] قطع کرد و مخالف جدی این رژیم شد»، اضافه کرد که البته او «همیشه همراه پدرم» با جمهوری اسلامی مخالف بود. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

ابراهیم، کودک‌کار در ادلب سوریه؛‌ جنگی که حال و آینده کودکان را دزدیدبرای بسیاری از خانواده‌های این منطقه، کار کودکان لازمه بقاست. بر اساس آمار یونیسف از سال ۲۰۲۰ تا کنون نیازهای بشردوستانه در سوریه با ۲۷ درصد افزایش روبرو بوده است. واقعیت جنگ نه تنها حال کودکان، بلکه آینده آنها را نیز می دزدد. وضعیت کودکان در بیش از یک دهه جنگ در سوریه به شدت آسیب دیده است.

صدور سند برای اراضی ساحلی که حریم دریا محسوب می‌شوند، مبنای قانونی نداردآیت‌الله سید ابراهیم رئیسی پیش از ظهر چهارشنبه در جلسه هیات دولت از روند پیگیری و اجرای دستور اخیر درباره آزادسازی حریم قانونی سواحل شمالی کشور اظهار رضایت کرد و گفت: اینکه برخی از ادارات مدعی شوند که برای اراضی ساحلی تصرف شده سند دارند، جای تأمل دارد m_h_m255 ما توی شهرمون توی رودخانه ساختمان دارن میسازن به کجا باید اعلام خطر بکنیم؟ اگر در دولت آقاي روحاني چنين حرفي زده ميشد آيا سازمان هاي نظامي و ساير ارگان هاي غير دولتي اجرا ميكردند؟! آيا قوه قضائيه ساختمان هاي در بستر رودخانه چالوس را تخريب ميكرد؟!

زلنسکی: با قراردادی که امروز امضا شد، تولید پهپاد بایکار ماکینا در اوکراین توسعه خواهد یافتزلنسکی: با قراردادی که امروز امضا شد، تولید پهپاد بایکار ماکینا در اوکراین توسعه خواهد یافت. زلنسکی: مراتب تشکر خود از رئیس جمهور اردوغان به خاطر ابتکار عمل در ایفای نقش میانجی‌گری بین اوکراین و روسیه برای پایان دادن به جنگ را ابراز می‌دارم.

تایید وجود یک «سیارک تروجان» که تا ۴ هزار سال دیگر همراه با زمین به دور خورشید می‌چرخدمحققان در مطالعه‌ای جدید دریافته‌اند یک سیارک به نام «ایکس‌ال۵ ۲۰۲۰» (2020XL5) که پیشتر در سال ۲۰۲۰ کشف شده بود در واقع یک سیارک تروجان متعلق به زمین است و همراه با آن به دور خورشید می‌چرخد.

کاریکاتور/دودی که به چشم‌مردم می‌رود / سود ارز‌ 4200 تومانی واردات نهاده‌های دامی در جیب دلالان- گرافیک و کاریکاتور کاریکاتور تسنیم | Tasnimاخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

رئیس اسبق سازمان «سیا»: بایدن اجازه خواهد داد رژیم ایران اتمی شودجان رتکلیف، رئیس اسبق سازمان اطلاعات و امنیت آمریکا «سیا» می‌گوید نگران است که جو بایدن به رژیم ایران اجازه دهد تا به «دهمین عضو باشگاه هسته‌ای» تبدیل شود،