اخبار جعلی که درباره ویروس جدید کرونا می‌خوانید و می‌شنوید

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تاکنون نتیجه هیچ پژوهش علمی نشان نداده است که این ویروس برای مثال از سوپ خفاش به آدمیزاد منتقل شده است.

مردی که در سری‌لانکا روی پله‌ها غش می‌کند بیمار ویروس کرونا نیستدو ویدیو که میلیون‌ها بار در شبکه‌های اجتماعی سراسر جهان بازنشر و دیده شده اند، مردی را نشان می‌دهد که در یک راه پله از حال می‌رود و به زمین می‌افتد. این ویدیو که منشاء آن در سری‌لانکا است، به هیچ وجه من‌الوجوهی به ویروس کرونا ربطی ندارد. دولت سری‌لانکا می‌گوید این مرد که از خدمه ساختمان است، به دلیل خستگی روی راه پله از حال رفته است.

به این لیست اخبار دروغ می‌توان ده‌ها یا صدها مورد دیگر افزود. ویروس جدید کرونا و شیوع سریع آن مسلما ترسناک است. با این حال نباید به اخبار و شایعات تائید نشده در شبکه‌های اجتماعی توجه کرد. روز جمعه بنیاد نجات کودکان با انتشار گزارشی ابراز امیدواری کرد که «اگر با این ویروس هم مانند سارس برخورد شود، احتمالا می‌توان به سرعت جلوی انتشار آن را گرفت و مهارش کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

صحبت های ویروس کرونا 🌜 : سلام من ویروس کرونا هستم من تا کَسی مهربانیت اش کم نشه اجازه ورود به بدنش پیدا نمی کنم!! چون مهربانان بیمه خدا هستند !! پس تا می توانید مهربان باشید و به همدیگر مهربانی کنید !! در اصل مهربانی تان کم شده بوده که من آمده ام !! 🌜🌜🌜🌜 💫💫💫💫

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

برگزاری جلسه بررسی راهکار‌های مقابله با ویروس کرونا تا ساعتی دیگر- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimجلسه بررسی راهکار‌های پیشگیری از ورود ویروس کرونا به کشور و مقابله با این ویروس تا ساعتی دیگر به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار می‌شود این خود ویروسه 🤧 امیدوارم نهایتا به این نتیجه برسن که جلوی ورود هواپیمای چینو باید گررررررررفت😑 مثه فرماندهی اقتصادت نشه ؟
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ویروس جدید کرونا تا چه حد کشنده است؟هنوز به طور دقیق روشن نیست که آیا ویروس کرونا قابلیت موتاسیون دارد یا نه. اما به هر روی، پژوهشگران همواره بر این نکته تاکید می‌کنند که تخمین میزان مرگ و میر یک بیماری نیز در مراحل اولیه شیوع آن دشوار است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

'ماسک' در جلوگیری از انتقال ویروس کرونا موثر است؟پیشگیری و رعایت اصول بهداشتی مهم‌ترین توصیه متولیان سلامت کشور برای پیشگیری از ابتلا به کروناویروس جدید است؛ ویروسی که هنوز درمان اختصاصی ندارد، کانون آن شهر ووهان چین است و تا کنون ۱۱ هزار و ۷۹۱ نفر را در این کشور آلوده کرده و ۲۵۹ تن نیز بر اثر ابتلا به آن جان خود را از دست داده‌اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برگزاری زودتر از موعد نشست اوپک در پی گسترش ویروس کرونا
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

هشدار مسافرتی آمریکا در مورد سفر به چین به خاطر ویروس کرونا | DW | 31.01.2020وزارت خارجه آمریکا به شهروندانش هشدار داده که با توجه به گسترش پرشتاب ویروس کرونا از سفر به چین خودداری کنند. این وزارتخانه بطور معمول چنین هشدارهایی را به شهروندانش در مورد سفر به کشورهایی چون ایران و عراق می‌دهد. این ویروس هم کار خودتون بود اخیرا خیلی ناقلا شدید
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شمار قربانیان ویروس کرونا در چین به 213 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »