احکام بدوی فعالان محیط زیست در ایران: از ۶ تا ۱۰ سال زندان

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

بر اساس اطلاعاتی که به بی بی سی رسیده، امروز احکام زندان فعالان محیط زیستی بازداشتی در ایران، بدون حضور وکلایشان، در دادگاه انقلاب به آنها اعلام شده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بر اساس اطلاعاتی که به بی بی سی رسیده، امروز احکام زندان فعالان محیط زیستی بازداشتی در ایران، بدون حضور وکلایشان، در دادگاه انقلاب به آنها اعلام شده.

طبق این گزارش ها، نیلوفر بیانی و مراد طاهباز، به ۱۰ سال زندان، طاهر قدیریان و هومن جوکار، ۸ سال، امیرحسین خالقی و سپیده کاشانی، به ۶ سال حبس محکوم شده‌اند. ظاهرا هنوز حکم سام رجبی و عبدالرضا کوهپایه مشخص نیست.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مشارکت شبه‌نظامیان حشد الشعبی عراق در سرکوب تظاهرکنندگان در ایراندر چهارمین روز تظاهرات سراسری در ایران شامگاه دوشنبه 18نوامبر، این کشور شاهد درگیری‌های خشونت‌بار
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اعتراضات در ایران؛ حمله به دفتر نماینده رهبری در یزد و ادامه قطع اینترنتدوشنبه همزمان با چهارمین روز اعتراضات در ایران که ابتدا در واکنش به افزایش قابل توجه قیمت بنزین شروع شد، گفته می شود شبکه اینترنت در این کشور همچنان به طور گسترده دچار خاموشی است. وضعیت در شهرهای مختلف به درستی روشن نیست، هرچند گزارش ها حاکی از ادامه اعتراضات است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ مجلس نمایندگان آمریکا را در جریان اقدامات بازدارنده خود در برابر ایران گذاشتپرزیدنت ترامپ مجلس نمایندگان آمریکا را در جریان اقدامات بازدارنده خود در برابر ایران گذاشت دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با ارسال نامه‌ای به نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا را در جریان اقدامات بازدارنده نظامی خود در برابر ایران گذاشت.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا: اعتراضات در ایران خسارت‌های جانی تاسف‌باری در پی داشتبا ادامه اعتراضات به افزایش 300 درصدی قیمت بنزین در ایران و اقدام مردم معترض به بستن راه‌ها و آتش
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

در پی ادامه اعتراضات مردمی در ایران، احتمال دارد بازیهای لیگ برتر فوتبال لغو شوددر پی ادامه اعتراضات مردمی در ایران، احتمال دارد بازیهای لیگ برتر فوتبال لغو شود در هفته های اخیر و حتی پیش از آغاز موج کنونی اعتراضات، برخی ورزشگاههای فوتبال صحنه درگیری و برخوردهای شدید میان تماشاگران و نیروهای انتظامی بوده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اعتراضات در شهر نفتی ماهشهر در جنوب ایران؛ فرماندار: تعداد کشته‌ها را بعدا اعلام می‌کنیمچهار روز پس از افزایش قیمت بنزین در ایران، اعتراضات در شهر بندری ماهشهر که یکی از مراکز مهم نفتی و پتروشیمی در جنوب این کشور است، ادامه داشته است. فرماندار ماهشهر گفته درباره تعداد کشته‌شدگان اعتراضات در این شهر 'بعدا اطلاعات خواهد داد'.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »