احکام وزیر ورزش و آقازاده‌اش برای مفسدین اقتصادی

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«مسعود سلطانی‌فر»، وزیر ورزش طی حکمی «کورش صبوریان» را به‌عنوان سرپرست فدراسیون اسکی ایران منصوب کرد. او قبلا به دلیل آنچه «فساد مالی» و «اخلال در سیستم مالی کشور» خوانده میشد، بازداشت شده بود. گزارش پیام یونسی پورyounesipour 👇 اخبار_ایران فساد_در_ورزش

«مسعود سلطانی‌فر»، وزیر ورزش و جوانان ایران، روز ۱۳ مرداد، طی حکمی «کورش صبوریان» را به‌عنوان سرپرست فدراسیون اسکی ایرانسید «عبدی افتخاری» رییس پیشین این فدراسیون، آقای صبوریان را «فردی ارزشی» و «پایبند به ارزش‌های انقلاب» معرفی کرد که «سوابقی درخشان» در کارنامه مدیریت ورزشی‌اش دارد.

علی سلطانی‌فر حدفاصل سال‌های ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۵ در استان خراسان رضوی، مشغول انبوه‌سازی بود. عضویتش در هیات‌مدیره شرکت‌‌هایی مانند «» یا «شرکت تعاونی مسکن کارکنان ایران‌گردی و جهانگردی» او را به متمولانی مانند حسین شکوهی و مدیران زیردستش نزدیک می‌کرد. کورش صبوریان به جرم اخلال در سیستم بانکی کشور، استفاده از وام‌های بانکی و عدم بازپرداخت آن‌ها در پاییز ۱۳۹۷ بازداشت و کمی بعد، با وساطت و وثیقه غیرمستقیم علی سلطانی‌فر آزاد می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر اطلاع‌رسانی لبنان ضمن عذرخواهی از معترضان لبنانی استعفا کرددر آخرین گزارش‌ها از تحولات لبنان، علاوه بر خبر استعفای منال عبدالصمد، به آمار قربانیان خارجی انفجار بیروت نیز اشاره شده است؛ انفجاری که بنا بر اعلام کارشناسان فرانسوی گودالی به عمق ۴۳ متر در زمین ایجاد کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کناره‌گیری اولین وزیر لبنان پس از انفجار بیروت؛ لبنان در انتظار تظاهراتی دیگرمنال عبدالصمد، وزیر اطلاع‌رسانی‌ لبنان، از مقام خود در دولت این کشور کناره‌گیری کرد. همزمان، معترضان لبنانی خود را برای برگزاری تظاهرات دیگری آماده می‌کنند
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

وزیر بهداشت و خدمات انسانی آمریکا از تایوان دیدار می‌کند🔺وزیر بهداشت و خدمات انسانی آمریکا از تایوان دیدار می‌کند ⚡️الکس ایزار، وزیر بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده آمریکا، روز یکشنبه ۱۹ مرداد وارد تایوان شد. او قرار است طی این سفر سه روزه با تسای اینگ-ون، رئیس جمهوری آن کشور، ملاقات کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر بهداشت آمریکا در میان انتقادات چین به تایوان رفتمقامات آمریکایی علت این سفر را موفقیت‌های تایوان درغلبه بر کرونا عنوان کرده‌اند. چین اما تایوان را بخشی از سرزمین خود می‌داند و خشم خود را در واکنش به این سفر اعلام کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر دفاع ترکیه: تاکنون 83 تروریست در چارچوب عملیات‌های پنجه از پای درآمده‌اندوزیر دفاع ترکیه: تاکنون 83 تروریست در چارچوب عملیات‌های پنجه از پای درآمده‌اند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا برخورد دولت چین با فعالان هنگ‌کنگ و مسلمانان اویغور را محکوم کرد🔺وزیر خارجه آمریکا برخورد دولت چین با فعالان هنگ‌کنگ و مسلمانان اویغور را محکوم کرد ⚡️مایک پمپئو در توئیتی اقدامات دولت چین در کنترل مردم آن کشور و تحت فشار گذاشتن آنها، از جمله فعالان در هنگ کنگ و اقلیت مسلمان در استان ژین‌ژیانگ، را محکوم کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »