احکام سنگین فدراسیون فوتبال برای استقلال و پرسپولیس

07/07/1398 02:15 ب.ظ

هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در اولین بازی خانگی خود از حضور تماشاگران محروم خواهند شد.عارف غلامی، سیاوش یزدانی،علی کریمی،محمدحسین کنعانی‌زادگان و شجاع خلیل‌زاده نیز با محرومیت و جریمه نقدی روبرو شدند. جزییات بیشتر در ایران‌وایر: اخبار_ایران

براساس اعلام سایت رسمی فدراسیون فوتبال ایران، این احکام به شرح زیر و در ده بند متوجه بازیکنان، مربیان و هواداران دو باشگاه شده است.

تخلفات و جرایم باشگاه استقلال : ۱- باشگاه استقلال به دلیل رفتار تماشاگران منتسب به این باشگاه به دلیل توهین و فحاشی نسبت به داور مسابقه و بازیکنان تیم حریف، پرتاب صندلی به سوی تماشاگران رقیب خود و همچنین پرتاب اشیاء به سوی بازیکنان تیم پرسپولیس، از جمله «محمد حسین کنعانی زادگان» که منجر به مجروحیت ایشان از ناحیه سر شد و همچنین به سبب شرکت در نزاع جمعی بازیکنان استقلال با تیم حریف به پرداخت ۷۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می‌شود. (این بخش از رأی قابل تجدیدنظر در کمیته محترم استیناف می‌باشد.) همچنین وفق ماده ۸۶ مقررات، به یک جلسه محرومیت از حضور تماشاگر در اولین بازی خانگی لیگ محکوم می نماید (این بخش از رأی قطعی است.)

۲- «عارف غلامی» بازیکن تیم استقلال تهران به علت ورود به نزاع جمعی و اخذ کارت زرد و متعاقب آن توهین به داور مسابقه با عکس العمل خلاف شئونات به دو جلسه محرومیت از حضور در مسابقه لیگ و پرداخت مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می‌شود. ( این بخش از رأی قابل تجدیدنظر در کمیته محترم استیناف می باشد .)

ادامه مطلب:
iranwire »

AFC رقابت فوتبال باشگاهی زنان برگزار می‌کندکنفدراسیون فوتبال آسیا رقابت فوتبال باشگاهی زنان برگزار می‌کند کنفدراسیون فوتبال آسیا قصد دارد که برای نخستین بار یک رقابت را با حضور بهترین تیم‌های باشگاهی زنان برگزار کند.

ناظران ویژه فیفا به تهران می‌روند | ماموریت: اطمینان یافتن از حضور زنان ایرانی در ورزشگاهناظران ویژه فیفا به تهران می‌روند | ماموریت: اطمینان یافتن از حضور زنان ایرانی در ورزشگاه فدراسیون جهانی فوتبال، فيفا ، برای اطمینان یافتن از حضور زنان در ورزشگاه برای تماشای دیدار تیم ملی فوتبال ایران و کامبوج، ناظرانی را به تهران می فرستد.

فیفا برای حضور زنان در بازی ایران و کامبوج هیات می‌فرستدفدراسیون جهانی فوتبال، فیفا، برای نظارت بر حضور زنان در بازی تیم ملی فوتبال ایران و کامبوج در چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام جهانی فوتبال در تاریخ ۱۰ اکتبر(۱۸ مهر)، هیاتی را به تهران اعزام می‌کند. زنجیرزنی یا سینه زنی؟ بازیهای داخلی هم باید بروی زنان باز شود.تیم ملی یه بازی بیش نداره.فیفای احمق

کاهش سفرهای خارجی ⁧نمایندگان⁩ و حذف سرویس بیزینس کلاس برای سفرهانمایندگان با پرواز بیزینس نمی‌توانند به خارج بروند رحیمی،عضو هیات رئیسه مجلس: *با تصویب هیات رئیسه مجلس، سفرهای خارجی ⁧نمایندگان⁩ کاهش یافته *همه سفرها از اول مهر امسال با درجه عادی انجام می‌شود و دیگر خبری از بیزینس کلاس نیست

هفته هنر و فرهنگ؛ نمایش فیلم برای نابینایان و زنگ مدرسه با صدای شجریانوسط هفته ای که گذشت، اول مهر بود. شروع پائیز، خیابان ها شلوغ خرید برای بچه های مدرسه، زنگ ها به صدا در آمد، در شهر ها از بلندگوی متصل به کامپیوتر، در روستاها و شهرهای خوش هوای کوچک، اما همچنان چکشی بود و مش صفری که با کوبیدن آن به صفحه فلزی خبر از شروع سال تحصیلی دهد. در دبیرستان مفید قیطریه بعد از زنگ، صدای محمدرضا شجریان در مدرسه پیچید و ترانه ای ایران ای سرای امید- نه دانش آموزان و معلمان که همسایه ها و پدر یا مادر کلاس اولی ها هم- از کوچه می خواندند.

​افشاگری گادوین منشا درباره مهدی رحمتی و پنالتی جنجالی در دربیعلیرغم ادعای کاپیتان سابق استقلال ​افشاگری گادوین منشا درباره مهدی رحمتی و پنالتی جنجالی در دربی