احمد داوداوغلو از حزب عدالت و توسعه ترکیه کناره‌گیری کرد

22/06/1398 01:15:00 ب.ظ

احمد داوداوغلو، نخست وزیر سابق ترکیه و یار دیرین اردوغان از حزب عدالت و توسعه کناره‌گیری کرد جزئیات بیشتر🔽

احمد داوداوغلو نخست وزیر سابق ترکیه و یار دیرین اردوغان از حزب عدالت و توسعه کناره‌گیری کرد

خبر فوری.Ferdi Türkten,Nazanin Hansu |.دبیرکل حزب «تدبیر و توسعه» ایران گفت در ترکیه حزب عدالت و توسعه 11 میلیون نفر عضو دارد و همه اعضای آن هم از میان افکار عمومی است..خشی از مهم‌ترین رونمایی‌های امسال این غول فناوری به حساب می‌آیند..

.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

داووداوغلو از حزب عدالت و توسعه استعفا کرد- خبرگزاری آناتولی

محمدباقرزاده حزب عدالت و توسعه ترکیه را الگوی موفق حزب مردمی دانستدبیرکل حزب «تدبیر و توسعه» ایران گفت در ترکیه حزب عدالت و توسعه 11 میلیون نفر عضو دارد و همه اعضای آن هم از میان افکار عمومی است. - خبرگزاری آناتولی

رونمایی از آیفون‌های ارزان‌تر، دوربین سه‌گانه و سرویس آنلاین تلویزیونی اپلشرکت اپل در کنفرانس سالانه‌ خود از سخت‌افزارها و خدمات تازه‌اش، ازجمله آیفونی با دوربین سه‌گانه و یک سرویس پخش تلویزیونی آنلاین، رونمایی کرد. آیفون_۱۱ آیفون_۱۱_پرو اپل_آرکید اپل_تی‌وی_پلاس بیشتر بخوانید:

سخنگوی دولت روحانی: زنان در بازی‌های ملی می‌توانند وارد ورزشگاه‌ها شوندسخنگوی دولت روحانی، از موافقت دولت با حضور زنان در ورزشگاه‌ها خبر داد و اعلام کرد که زیرساخت‌های

وضعیت نگران کننده فاضلاب در بافت تاریخی شهر یزد/ هر طرحی در بافت تاریخی قابلیت اجرا نداردسخنگوی شورای شهر یزد با اشاره به وضعیت فاضلاب در بافت تاریخی شهر ثبت شده یزد از وضعیت نگران کننده فاضلاب این شهر خبر داد و آن را وحشتناک توصیف کرد.

مدارک پرسپولیس به کمیته صدور مجوز حرفه‌ای ارسال شدباشگاه پرسپولیس با پرداخت بخشی از بدهی خود و توافق با طلبکاران، مدارک لازم برای اخذ مجوز حرفه‌ای را به کمیته صدور مجوز حرفه‌ای ارسال کرد.