احمد وحیدی: دشمن برای آبان برنامه‌ریزی کرده است | DW | 28.10.2021

06/08/1400 12:06 ب.ظ

وزیر کشور ایران حمله سایبری به جایگاه‌ها و نگرانی مردم از مسئله بنزین را 'برنامه‌ریزی دشمن' و رویکرد ابراهیم رئیسی در این زمینه را موجب 'اعتماد و آرامش' جامعه دانست. بسیاری پمپ بنزین‌ها هنوز به وضع عادی بازنگشته‌اند.

وزیر کشور ایران حمله سایبری به جایگاه‌ها و نگرانی مردم از مسئله بنزین را 'برنامه‌ریزی دشمن' و رویکرد ابراهیم رئیسی در این زمینه را موجب 'اعتماد و آرامش' جامعه دانست. بسیاری پمپ بنزین‌ها هنوز به وضع عادی بازنگشته‌اند. وزیر کشور ایران حمله سایبری به جایگاه‌ها و نگرانی مردم از مسئله بنزین را"برنامه‌ریزی دشمن" و رویکرد ابراهیم رئیسی در این زمینه را موجب"اعتماد و آرامش" جامعه دانست. بسیاری پمپ بنزین‌ها هنوز به وضع عادی بازنگشته‌اند.

احمد وحیدی، وزیر کشور دولت سیزدهم، در ملاقات با امام جمعه رشت، با اشاره به نگرانی‌ مردم نسبت به قیمت بنزین گفته است: « نخستین رویارویی اجتماعی دشمن نشان داد که مردم به صداقت مسئولان اعتماد دارند و مسئولان هم نشان دادند که خود را وقف مردم کرد‌ه‌اند.»

خبرگزاری تسنیم به نقل از وحیدی نوشت: «دشمن برای آبان ماه برنامه‌ریزی کرده و این آغاز آن قلمداد می‌شود اما مردم می‌بینند که رئیس جمور می‌خواهد راه جدیدی را ایجاد کند.» ابراهیم رئیسی، رئیس دولت سیزدهم یک روز پس از حمله سایبری به ۴۳۰۰ جایگاه‌بنزین ایران، به جای شرکت در نشست همسایگان افغانستان در تهران، به بازدید یک پمپ بنزین رفت. headtopics.com

دشمن دشمن!! بابا دشمن خودتونید! بیکاروگرسنه ایم دشمن چیه شمابایدبترسیدماکه چیزی نداریم بترسیم😅🤣😂😁

سر مردم بردگان را گرم کردند ،نریزند تو خیابون

دشمن اینا مردم خودشونن

ادامه مطلب:
dw_persian »

از ملکه چ خبر از کما ب خاک رف یاچی؟

یک روسپی، کیف پول بازیکن تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن را به «سرقت» بردبر اساس گزارش رسانه‌های فرانسوی، این روسپی در یکی از تقاطع‌های نزدیک به پارک بولوین در حومه پاریس سوار خودروی این بازیکن شده و در نهایت کیف پول حاوی ۲۰۰ یورو پول نقد را به سرقت برده است.

حقوق شهروندی | دادگاه تجدیدنظر ضیا نبوی را به ارائه خدمات عمومی در «آسایشگاه جانبازان» محکوم کرداین فعال دانشجویی مجازات‌های تکمیلی صادرشده برای خود را شامل منع خروج از کشور به مدت دو سال، ارائه خدمات عمومی به مدت چهار ماه روزی چهار ساعت در «آسایشگاه جانبازان»، الزام به تحصیل و یادگیری مباحث سبک زندگی انسانی، و کنترل هیجان عنوان کرد.

ایران تبلیغات با محتوای «تشویق به خروج ارز» را ممنوع اعلام کردسازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی ایران، هرگونه تبلیغات با محتوای «تشویق به خروج ارز» را ممنوع اعلام کرد. - خبرگزاری آناتولی

زاکانی داماد خود را به عنوان دستیار ویژه شهردار منصوب کردجالبه شغل شب رو داده بود شغل روز رو هم داده بهش حلال اولسون واقعاً مردم عوام فكر ميكنيد جمهورى انگلان اخوندكان دوزارى بوزينه كريه المنظر بشكه رو تغير ميكند اين فساد هر روز بيشتر بوى فسادش بيشتر ميشود و وقتى اين فساد ريشه بدواند حزب الله لبنانش مواد مخدر توليد و صادر ميكند حشد شعبى اش ترور ميكند حوثى يمنيش مردم را سپر اميال خود ميكند

شلیک کودتاگران به سودانی‌های معترض؛ تظاهرکنندگان خیابان‌های خارطوم را مسدود کردندمعترضان طرفدار دموکراسی در سودان امروز سه شنبه ۲۶ اکتبر، یک روز پس از کودتای نظامیان در این کشور، برخی خیابان‌های خارطوم، پایتخت سودان را با سنگرهای موقت و آتش زدن لاستیک ها مسدود کردند.

لیلی محسنی نماهنگ «زار» را به خوزستان و «مردم جدا شده از سرزمين خود» تقدیم کرد🔺لیلی محسنی نماهنگ «زار» را به خوزستان و «مردم جدا شده از سرزمين خود» تقدیم کرد ▪️این اثر «زار» نام دارد و بر اساس شعری از رز محقق، از ترانه‌سرایان شناخته‌ شده جنوب ایران، شکل گرفته است. ⬇️ بیشتر بخوانید: امیدوارم این که گفتید اشاره به تجزیه طلبی نباشد! با سپاس 👍🙏 این قشنگ خود تجزیه طلبی هست

احمد وحیدی: دشمن برای آبان برنامه‌ریزی کرده است

وزیر کشور ایران حمله سایبری به جایگاه‌ها و نگرانی مردم از مسئله بنزین را"برنامه‌ریزی دشمن" و رویکرد ابراهیم رئیسی در این زمینه را موجب"اعتماد و آرامش" جامعه دانست. بسیاری پمپ بنزین‌ها هنوز به وضع عادی بازنگشته‌اند.

احمد وحیدی، وزیر کشور دولت سیزدهم، در ملاقات با امام جمعه رشت، با اشاره به نگرانی‌ مردم نسبت به قیمت بنزین گفته است: « نخستین رویارویی اجتماعی دشمن نشان داد که مردم به صداقت مسئولان اعتماد دارند و مسئولان هم نشان دادند که خود را وقف مردم کرد‌ه‌اند.»

خبرگزاری تسنیم به نقل از وحیدی نوشت: «دشمن برای آبان ماه برنامه‌ریزی کرده و این آغاز آن قلمداد می‌شود اما مردم می‌بینند که رئیس جمور می‌خواهد راه جدیدی را ایجاد کند.»

ابراهیم رئیسی، رئیس دولت سیزدهم یک روز پس از حمله سایبری به ۴۳۰۰ جایگاه‌بنزین ایران، به جای شرکت در نشست همسایگان افغانستان در تهران، به بازدید یک پمپ بنزین رفت.

دیدار ابراهیم رئیسی، از یکی از جایگاه‌های بنزین در تهران

تبلیغات زیادی روی این بازدید و مقایسه رفتار رئیسی با موضع‌گیری حسن روحانی صورت گرفته است. روحانی در ابان ۹۸ گفته بود که از گران شدن بنزین بی‌خبر بود و از موضوع صبح همان روز مطلع شد.

رسول فلاحتی، امام جمعه رشت و نماینده خامنه‌ای در گیلان نیز حضور رئیس جمهور در یک پمپ بنزین را امری بی‌سابقه خوانده و در تمجید از رئیسی گفته است: «کار با کفش ورنی پیش‌نمی رود. نظام اسلامی نیروهای جهادی می‌خواهد.»در این میان، سخنگوی وزارت نفت اعلام کرده که دوهزار و ۹۰۰ جایگاه سوخت در مدار قرار گرفته‌اند و مردم می‌توانند به صورت آفلاین و با قیمت آزاد بنزین بزنند.

خبرگزاری ایرنا از قول علی فروزنده نوشت: «در حال حاضر ۵۰۰ جایگاه در سراسر کشور به سامانه هوشمند سوخت متصل شده‌اند و می‌توان با کارت سوخت از آنها بنزین یارانه‌ای دریافت کرد.»

مقامات رسمی جمهوری اسلامی، حمله سایبری به جایگاه‌های سوخت سراسر ایران در صبح سه‌شنبه چهارم آبان را ابتدا اخلال در سامانه اعلام کرده بودند جزییات این حمله و منشاء آن هنوز روشن نشده و شورای عالی فضای مجازی گفته است که اعلام دقیق به یک الی ده روز زمان نیاز دارد.

گروه"گنجشک درنده" با ارسال پیام‌هایی به رسانه‌ها، مسئولیت حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت و نیز حملات پیشین به شرکت راه‌آهن و وزارت راه و شهرسازی را تقبل کرده و این اقدام را واکنشی به"تحریکات سایبری رژیم تروریست‌پرور تهران علیه مردم منطقه و جهان" خوانده است.

در حال حاضر و با گذشت دو روز از ماوقع، بسیاری خودروها یا تاکسی‌ها در تهران به دلیل شلوغی جایگاه‌ها و کمبود عرضه بنزین، از حرکت بازمانده‌اند.