احمد پورمخبر بازیگر تلویزیون و سینما درگذشت

30/04/1399 10:56:00 ق.ظ

احمد_پورمخبر درگذشت | رضا عطاران با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام خبر از درگذشت احمدپورمخبر بازیگر سینما و تلویزیون داد.

تهران - ایرنا- «احمدپورمخبر» بازیگر سینما و تلویزیون ساعاتی پیش در سن ۸۰ سالگی دار فانی را وداع گفت. او نخستین بار در سال ۱۳۷۵ و در چند سکانس کوتاه برای مجید مجیدی و در فیلم بچه‌های آسمان جلوی دوربین رفت اما شهرت اصلی او در سریال‌های طنز رضا عطاران به وجود آمد. احمد پورمخبر در سریال‌هایی چون متهم گریخت و ترش و شیرین ایفای نقش کرده بود.

وی سال ۱۳۱۹ در محله گلوبندک تهران دیده به جهان گشود و امروز( ۳۰ تیرماه) به علت بیماری دارفانی را وداع گفت. زنده یاد پورمخبر فعالیت کاری خود را از سال ۱۳۷۵ آغاز کرد و این فعالیت تا یکی دو سال گذشته ادامه داشت. وی عضو بازنشسته ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز بود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

احمد پور مخبر درگذشتاحمد پورمخبر، بازیگر پیشکسوت سینما، ساعاتی پیش در کرج درگذشت.

درگذشت سعید قائم مقامی، گوینده با سابقه رادیو - BBC News فارسیسعید قائم‌مقامی گوینده، مدیر پیشین رادیو تهران و شاعر، در ۷۷ سالگی در لس‌آنجلس درگذشت.

جان لوئیس، رهبر حقوق مدنی سیاه‌پوستان و نماینده مجلس آمریکا در ۸۰ سالگی درگذشتجان لوئیس، رهبر حقوق مدنی سیاه‌پوستان و نماینده مجلس آمریکا در ۸۰ سالگی درگذشت جان رابرت لوئیس، فعال حقوق مدنی برای آمریکای‌های آفریقایی تبار و نماینده پرسابقه حزب دموکرات در مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا، در ۸۰ سالگی چشم از جهان فروبست.

جان لویس، کنشگر برجسته حقوق مدنی و همرزم مارتین لوتر کینگ درگذشت | DW | 18.07.2020جان لویس از دهه ۱۹۶۰ از کنشگران برجسته حقوق مدنی بود که دوش به دوش مارتین لوتر کینگ در آمریکا در راه حقوق سیاهان مبارزه کرد. جان لویس سال‌های دراز نماینده حزب دموکرات در کنگره بود. او شامگاه جمعه در ۸۰ سالگی درگذشت.

در شعر کهن استاد، در شعر نو آواره | DW | 19.07.2020۲۹ تیر ۱۳۵۹؛ ۴۰ سال پیش در چنین روزی جلال‌الدین همایی در تهران درگذشت. روزشمار چهره‌های تاریخی

سردبیر روزنامه جام‌جم درگذشت«روح الله رجایی» سردبیر روزنامه جام‌جم که چندی پیش بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری شده بود، صبح امروز دار فانی را وداع گفت.