احمد مسعود با مقام طالبان در تهران دیدار کرد

20/10/1400 12:50 ب.ظ

احمد مسعود با مقام طالبان در تهران دیدار کرد سخنگوی طالبان از دیدار اسماعیل خان و احمد_مسعود با سرپرست وزارت خارجه طالبان در تهران خبر داد.

سخنگوی طالبان از دیدار اسماعیل خان و احمد مسعود با سرپرست وزارت خارجه طالبان در تهران خبر داد.ذبیح‌الله مجاهد، سخنگوی طالبان با انتشار توییتی نوشت: اسماعیل خان و احمد مسعود با هیئتی از امارت اسلامی در تهران دیدار کردند. در این دیدار، امارت اسلامی به آنها اطمینان داد که می‌توانند بدون هیچ نگرانی به کشور خود بازگردند.

سخنگوی طالبان از دیدار اسماعیل خان و احمد مسعود با سرپرست وزارت خارجه طالبان در تهران خبر داد.ذبیح‌الله مجاهد، سخنگوی طالبان با انتشار توییتی نوشت: اسماعیل خان و احمد مسعود با هیئتی از امارت اسلامی در تهران دیدار کردند. در این دیدار، امارت اسلامی به آنها اطمینان داد که می‌توانند بدون هیچ نگرانی به کشور خود بازگردند.

همچنین سعید خطیب‌زاده، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در پاسخ به خبرنگار خبرگزاری ایلنا درباره صحت دیدار طالبان با احمد مسعود و اسماعیل خان در تهران گفت: نگاه ایران به وضعیت مردم افغانستان شمول‌گرا و فارغ از منطقه و قومیت بوده است. در خصوص ملاقات نیز ایران میزبان گروه‌های مختلف افغانستانی است و گفت‌وگوهای بین‌الافغانی همچنان در دستور کار ایران قرار دارد. در این سفر نیز ایران میزبان این گفت‌وگوها بوده و تا جایی که ما خبر داریم مذاکرات خوبی میان این رهبران انجام شده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

دیدار سرپرست وزارت خارجه طالبان با امیرعبداللهیان/ متقی: مذاکرات مثبت و سازنده بودوزارت امورخارجه دولت موقت طالبان از دیدار امیرخان متقی با حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، پیرامون مسائل اقتصادی دوجانبه و مسائل امنیتی خبر داده و گفته که این مذاکرات مثبت و سازنده بوده است. یک روح در دو بدن HelpRefugees_Indonesia HelpRefugees_Indonesia HelpRefugees_Indonesia HelpRefugees_Indonesia HelpRefugees_Indonesia HelpRefugees_Indonesia HelpRefugees_Indonesia HelpRefugees_Indonesia HelpRefugees_Indonesia HelpRefugees_Indonesia HelpRefugees_Indonesia چقدر به هم میان هر دو احمق هر دو خائن هردو دشمن مردم هردو بی غیرت هر دو بیشرف خدا درو به تخته جور میکنه طالبان رو هم به ملایان هر دو خبیث و از یک ریشه

امیرعبداللهیان با هیات طالبان دیدار کردوزیر امور خارجه ایران با هیات طالبان به رهبری سرپرست وزارت امور خارجه افغانستان دیدار کرد. - خبرگزاری آناتولی

سفیر ژاپن در تهران با رئیس کل بانک مرکزی کشورمان دیدار کردکازوتوشی آیکاوا سفیر ژاپن در ایران امروز با علی صالح آبادی، رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ملاقات کرد.

دیدار باقری با مورا و مذاکره‌کنندگان ارشد سه کشور اروپایی در وینمذاکره کننده ارشد کشورمان در وین با انریکه مورا، معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا و مذاکره‌کنندگان ارشد سه کشور اروپایی دیدار کرد.

دیدگاه: اشتراک‌های جمهوری اسلامی ایران با طالبان (نگاهی به دیدار سفیر ایران با سرپرست وزارت فرهنگ طالبان) گفت‌وگو با حسین علیزادهدیدار و گفت‌وگوی سفیر ایران در کابل با سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ طالبان که ذیل همکاری‌های دو حکومت صورت گرفته، افکار عمومی و تحلیلگران مسائل منطقه‌ای را با این پرسش مواجه کرده است که جمهوری اسلامی

طالبان با انتشار پوسترهایی دو الگوی موردنظرش برای حجاب زنان را معرفی کردبر روی این پوسترها نوشته شده است: «براساس حکم شریعت زن مسلمان باید حجاب را رعایت نماید.» ویدئو را تماشا کنید رعایت حجاب و شئونات اسلامی در این مکان الزامی است!!!! ورود خانمهای بدون چادر ممنوع می باشد! لطفا حجاب اسلامی را رعایت فرمایید! پیامک حجاب و توقیف خودرو... اینها مال طالبان نیست ها ، متعلق به جزیره ثبات منطقه است چنددهه دیگه آمریکا متوجه میشه کجاباید تحریمهای حقوق بشری رااعمال کنه. اتحادیه سوسیالی اروپا آماده پَذیرایی موج آوارگان خاورمیانه ای و افغان ها باشد👌🏼