احمدی‌نژاد در گفت‌وگو با آناتولی: اگر من بودم هرگز برجام را امضا نمی‌کردم

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 53%

احمدی‌نژاد در گفت‌وگو با آناتولی: اگر من بودم هرگز برجام را امضا نمی‌کردم.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور سابق ایران در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرگزاری «آناتولی» ترکیه تصریح کرد: اگر من بودم هرگز برجام را امضا نمی‌کردم. من هرگز زیر بار امضای چنین چیزی نمی‌رفتم.محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور سابق ایران در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرگزاری «آناتولی» ترکیه تصریح کرد: اگر من بودم هرگز برجام را امضا نمی‌کردم. من هرگز زیر بار امضای چنین چیزی نمی‌رفتم.

ما که نمی‌خواهیم در گذشته زندگی کنیم، باید نگاهمان به آینده باشد. گذشته‌ها گذشته؛ گذشته تاریخ است و برای عبرت اما در گذشته ماندن که فایده‌ای ندارد. مردم آمریکا که همین صلح را می خواهند. می ماند سیاستمداران. مشکل ما با آمریکا سیاستگذاران است. رفتار آنها اگر قطع شود و دنبال سیطره نباشد خیلی هم خوب است دوست باشیم باهم.- چرا مذاکره با آمریکا در ایران تابو است؟

- در دوره شما جشن انرژی هسته‌ای برگزار شد. اساسا خواست ایران از برنامه هسته‌ای چه بود؟ دیگر کشورها این برنامه را صلح آمیز نمی‌دانستند. - در حال حاضر که دو کشور بر موضع خود پافشاری می‌کنند، ایران برنامه همکاری با همسایگانش دارد. آیا کشورهای همسایه می توانند نقشی در کاهش اثر تحریم‌ها داشته باشند؟ - اخیرا در خلیج فارس شاهد تنش‌های بسیاری بودیم. شما سال 2018 اظهاراتی داشتید مبنی بر دخالت انگلیسی‌ها در سیاست داخلی ایران، با توجه به توقیف نفتکش ایرانی و بالعکس از سوی دو کشور، در حال حاضر در این رابطه چه نظری دارید؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پناهجوی افغان مظنون به حمله با چاقو در فرانسه: ندایی به من فرمان قتل داددادستانی فرانسه اعلام کرده است که مظنون این حادثه خود را مسلمان معرفی کرده اما اظهاراتش «متناقض» است. بنا به این گزارش وی مدعی شده است که «ندایی» با مضمون توهین به خدا شنیده و به او دستور داده تا دست به قتل بزند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نیکبخت: بازگشت فتح‌الله‌زاده می‌تواند برای استقلال خوب باشد/ انصاری‌فرد نقشی در پرسپولیسی شدن من نداشت/ تراکتور با دنیزلی حرف‌های زیادی برای گفتن داردداورها تا زمانی که استقلال گل نخورد سوت نمی‌زنند نیکبخت: بازگشت فتح‌الله‌زاده می‌تواند برای استقلال خوب باشد/ انصاری‌فرد نقشی در پرسپولیسی شدن من نداشت/ تراکتور با دنیزلی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نماینده بازداشتی مجلس: افراد مغرض به من تهمت ناحق زده‌اند- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimیک نماینده بازداشتی مجلس شورای اسلامی گفت: درباره تهمت‌هایی که به ناحق از سوی برخی افراد مغرض و معلوم‌الحال مطرح شده، به این نکته بسنده می‌کنم که حتی در کیفرخواست صادره نیز چنین اتهاماتی نسبت داده نشده است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

فدراسیون بین المللی جودو نام توئیتر خود را به نام «من از ملایی حمایت می‌کنم» تغییر داداکانت رسمی فدراسیون بین المللی جودو در توئیتر نام خود را به «من از ملایی حمایت می‌کنم» تغییر داد.\r\n حساب کاربری فدراسیون بین المللی جودو با تغییر نام کاربری خود به هشتگ «من از ملایی حمایت می‌کنم» روز
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بیرانوند: عده‌ای می‌خواهند مرا برای بازی‌های حساس محروم کنند/ من فقط به سمت هواداران‌مان مشت گره کردم- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnimعلیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم ملی ایران اعتقاد دارد عده‌ای در تلاش هستند تا با حاشیه‌سازی او را محروم کنند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

احمدی‌نژاد در گفتگو با آناتولی: برنامه‌ای برای انتخابات ریاست جمهوری ندارممحمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق ایران در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرگزاری 'آناتولی' ترکیه اعلام کرد برای انتخابات دوره سیزدهم ریاست جمهوری برنامه‌ای ندارم و اگر من بودم برجام را امضا نمی‌کردم. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »