احمدی‌نژاد: به حال کسی که می‌گوید انتخابات پیروزی بود تاسف می‌خورم

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

احمدی‌نژاد: به حال کسی که می‌گوید انتخابات پیروزی بود تاسف می‌خورم العربيه_فارسى

پیش از این خامنه‌ای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را «عظیم» توصیف کرده و گفته بود «این انتخابات حقا و انصافا حماسه بود.»احمدی‌نژاد با تمسخر موج تبریک‌گویی مقامات جمهوری اسلامی به یکدیگر پس از انتخابات، برگزاری چنین انتخاباتی را «حرکت در متن شکست» توصیف کرد و افزود: «وقتی مردم كنار گذاشته می‌شوند، اصلا پيروزی وجود ندارد، در متن شكست داريد حركت می‌كنيد. كدام پيروزی؟ پيروزی معنا ندارد. 30 گل خورده و بعد می‌گويد پيروزی عظیم.

وزارت کشور ایران مدعی شد نرخ مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری اخیر 48.8 درصد بوده است. این در حالی است که آرای باطله رتبه دوم را پس نفر پیروز بدست آورد.احمدی‌نژاد با انتقاد شدید از یک‌دست شدن قدرت در ایران گفت که «اين يک حرف دروغ است كه ما همه اركان قدرت را هماهنگ می‌كنيم تا اتفاق مثبت بيفتد. اتفاقا هماهنگ شود، پدر ملت درمی‌آيد.»

او با اشاره به این که یک دست شدن قدرت در دولت هاشمی رفسنجانی به اعتراضات گسترده اجتماعی مانند قیام مردم اسلامشهر و كوی طلاب در مشهد و قزوين، اراک و فارس منتهی شد، دوران دولت اول روحانی را هم «یک‌دست» دانست و گفت: «شش سال اول دولت روحانی، رئيس مجلس و داداش رئيس مجلس در قوه قضائيه كاملا با دولت هم هماهنگ بودند. هيچ طرحی را روحانی به مجلس نبرد كه تصويب نشود. از آن چه چيزی درآمد؟ برجام، متلاشی شدن اقتصاد و 96 و 98 درآمد.

گفتنی است که احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری اخیر توسط شورای نگهبان رد صلاحیت شد و خلاف دیگر رد صلاحیت‌شدگان، انتخابات را تحریم کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ولی ما بهش میخندیم 😁

جدیدن زیاد گوه می خوری

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نزدیک‌ترین افراد به رئیسی هم نمی‌دانند برای چه سمتی انتخاب خواهند شد/ یکدست شدن حاکمیت بسیار مثبت استنماینده تهران در مجلس گفت: آقای رئیسی اعلام کرده که کابینه خود را براساس سهم‌خواهی و یا روابط انتخاب نخواهد کرد. لیست‌هایی که در فضای مجازی منتشر می‌شود، مستند نیست. هنوز نزدیک‌ترین افراد به رئیسی نیز نمی‌دانند که ایشان چه شخصی را برای چه سمتی انتخاب خواهد کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

احمدی‌نژاد: کسانی که انتخابات را مهندسی کردند ضدانقلاب هستند | DW | 30.06.2021محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهوری سابق ایران در یک پیام ویدیویی جدید نسبت به نتایج انتخابات سال ۱۴۰۰ اظهار نظر کرد. احمدی‌نژاد بدون آنکه از خامنه‌ای نامی ببرد، نوک تیز حمله خود را متوجه او کرده و گفته به حال او تاسف می‌خورد. اون وخ دو تا انتخاباتی که برا خودش مهندسی شد کار انقلابی بود؟ زیاد حرف‌های احمدی‌نژاد را به دل نگیرید چون بیخودتراز این و احمق پیدا نمیشه همین آقا هشت سال سرمایه‌های ایران را به نابودی داد واقعا دیوانه است زمان خودش مهندسی نبود
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سعودی یک داعشی متهم به قتل یک مامور دولتی را اعدام کردوزارت کشور سعودی روز چهارشنبه 30 ژوئن، در بیانیهای از اجرای حکم اعدام یک «تروریست داعشی» که در شهر تبوک، یک مامور دولتی را به قتل رسانده بود، خبر دمش گرم بیش باد 🤣🤣🤣🤣 تا دیروز اینها براتون کار میکردن و به به میکردید حالا گردنشون رو میزنید؟‌سگ شرف داره به شما عربستانی های کثافت. روزی رو میبینم که مثل سگ از دست شیعیان فرار میکنید شما وهابی های کثافت. سعودی ها کودکان و نوجوانان بی گناه را اعدام میکند. حقوق بشر فقط قاشقجی...
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سرمدی: دامداران در حال کشتن دام‌های مولد هستندسرمدی، نماینده مجلس: *دامداران در حال کشتن دام‌های مولد هستند *دامداران و کشاورزان در حال نابودی هستند *امروز دام‌ها و طیور گرسنه هستند *امروز تأمین نهاده‌ها و خوراک دام تبدیل به یک معضل بزرگ در کشور شده است تا نظام ولایی مملکت را نابود نکند ول کن نیست. ! خامنه ای تو رو به جدت ول کن بگذار شاهزاده رضا پهلوی با احیای پادشاهی مشروطه کشور را نجات دهد. بفرستین پولارو برای حسن نصرالله امفتامین بخره پول دربیاره واقعا قیمت نهاده های دامی بالاست جو کیلویی ۶۹۰۰تومان یونجه نزدیک به ۵الی۶ هزار تومان کاه حدود ۳ هزار تومان بخاطر کم بارشی امسال مراتع کلاََ نابود شده. امسال واقعا باید به فریاد دامدار رسید وگرنه دام مولد نابود میشه. همچنین بافروش دام به موعد یک ساله،آمار چکهای برگشتی زیاد میشه.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حکم اعدام یک زندانی سیاسی به اتهام «تخریب اموال عمومی»بابک پاک‌نیا، وکیل دادگستری در ایران، گفته که حکم اعدام یکی از موکلانش به نام حسین خیری به اتهام «محاربه» صادر و به او ابلاغ شده است.پاک‌نیا به سایت
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دومینوی خروج از افغانستان؛ آلمان و ایتالیا نیروهای خود را خارج کردندتحولات به نحوی در افغانستان به نفع نیروهای طالبان پیش‌ می‌رود که بسیاری از کارشناسان بیم آن دارند که آنها به زودی کنترل کامل کشور را به دست گیرند و یک حکومت بنیادگرا مشابه حکومتی که بین سال‌های ۱۹۹۶ تا ۲۰۰۱ در افغانستان مستقر بود را سر کار آوردند. اینها وقتی خارج میشن باید ترسید چون از عراق که خارج شدن، داعش رو ایجاد و حمایت کردند... مردم افغانستان را به دست اين وحوش عقب مانده ميسپارند و ميروند . هلیکوپتر بزارید مردم رنج دیده وستم کشیده افغان سوارش بشوند کجا میبردیدش پفیوزا
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »