احمدی‌نژاد «باندهای امنیتی» را به سرکوب و انحراف اعتراضات در ایران متهم کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

احمدی‌نژاد باندهای امنیتی را به سرکوب و انحراف اعتراضات در ایران متهم کرد العربية

احمدی‌نژاد که در هفتمین قسمت از مجموعه ویدیویی گزارش جمهور با عنوان «حوادث 88، کودتای اشرافیت علیه ملت» سخن می‌گفت، بیان کرد: «از برنامه‌های دیگر باندهایی که به سیستم امنیتی کشورها نفوذ کرده‌اند، سازماندهی اراذل و اوباش است. آنها راسازماندهی و مسلح می‌کنند و هنگامی که مردم یک اعتراض به حقی علیه طبقه اشراف دارند، اینها می‌آیند آتش می‌زنند، درگیری درست می‌کنند، بلوا درست می‌کنند و زمینه‌های برخورد خشن با مردم معترض را فراهم می‌کنند».

رئیس جمهور سابق ایران با اشاره به شکل‌گیری گروه‌های لباس شخصی امنیتی در ایران و نقش آنها در سرکوب اعتراضات، افزود: «گروه‌های سازمان‌یافته لباس شخصی، امنیتی و ناشناخته می‌ریختند و آتش می‌زدند و درگیری درست می‌کردند و تیراندازی می‌کردند تا زمینه‌های برخورد خشن با متن مردمی که حقوقشان را مطالبه می‌کنند را فراهم بکنند».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

نظیر اعتراضاتی که شما خس و خاشاک نامیدید و مردم معترض مدنی(نه معیشتی) را قلع و قمع کردید!

«خس و خاشاک» یادتان است؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

احمدی نژاد خواستار محاکمه مدیران نهادهای امنیتی شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نماینده سابق: به دليل سركوب، مردم رغبتی به انتخابات ندارندپروانه سلحشوری، نماینده ادوار مجلس ایران با اشاره به سرکوب اعتراضات توسط نهادهای امنیتی، گفته «به نظر می‌رسد مردم چندان رغبتی برای حضور در عرصه انتخابات ندارند.» ادامه خبر در سایت العربیه_فارسی رغبت ؟؟ ملت میخوان سر به تن شماها نباشه خانم سلحشوری مردم هیچ رغبتی به جمهوری اسلامی و رای به جمهوری اسلامی ندارند.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سرویس امنیتی سوئد، ایران را تهدید امنیتی خواندپلیس امنیتی سوئد «سپو» (Säkerhetspolisen) در گزارش سالانه خود از سال 2020، سه کشور روسیه، چین و ایران را به عنوان فعال‌ترین تهدیدات امنیتی و اطلاعاتی در 😂😂😂 ساعت خواب ! اما اگر اینچنینه؟ پس چرا اروپائیها تمام هم و غمْ شان حفظ این جنایتکارانند ؟؟؟ آلمان هم که چنین گفته این یعنی مجوز دخالت در امور ایران(ج.ا) و حتی هماهنگی در حمله به منافع ج.ا
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دادستانی دانمارک سه عرب ایرانی را به 'تامین مالی تروریسم' متهم کرد - BBC News فارسیدادستانی دانمارک سه عضو 'جنبش عربی آزادی بخش الاحواز' را متهم کرده با همکاری دستگاه‌های امنیتی عربستان در 'تامین مالی و ترویج تروریسم' در ایران دست داشته‌اند. چی شد چی شد؟/این همه ساس ایران برای ازبین بردن اوناهزینه می کنه حالا اوناهم دارن تلاقی می کنن...چیزی که عوض داره گله نداره..حالا این جنبش چی هست؟؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

انتقاد احمدی‌نژاد از بی‌کفایتی نهادهای امنیتی در حادثه نطنزمحمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور سابق ایران و عضو کنونی مجمع تشخیص مصلحت نظام در اظهاراتی تند ضمن انتقاد ۸ سال رئیس جمهوری بود. چه غلطی کرد در این باره؟ بار دوم به لطف همین نیروها امنیتی رئیس جمهور شدی بیشرف
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »