احضار رییس‌جمهور؛ گام اول مجلس یازدهم برای مقابله با گرانی ارز و مسکن

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تجربه نشان داده که طرح سوال از رییس‌جمهور تنها یک امر تبلیغی بدون دستاورد خاص است، چراکه به یک گزارش‌دهی از سوی رییس‌جمهور، بدون هرگونه ضمانت اجرایی ختم می‌شود. تنها نتیجه طرح سوال از رییس‌جمهور، افزایش تنش میان دولت و مجلس است. مجلس بیشتر بخوانید👇

جمعی از نمایندگان مجلس یازدهم در حال جمع‌آوری امضا برای طرح سوال از رییس‌جمهور در صحن علنی مجلس در خصوص چرایی گرانی ارز و مسکن و چرایی خروج آمریکا از برجام و عدم پرداخت وام کرونا به واحدهای تولیدی و سرنوشت دلارهای ۴۲۰۰ تومانی هستند.

۳. در کجای برجام اشتباه استراتژیک مرتکب شدید که آمریکا بدون کوچک‌ترین هزینه از این توافق خارج و اروپا هم با پررویی تمام همچنان خواستار اجرای کامل برجام از سوی ایران است، بدون آنکه خود به تعهداتش عمل کند، حتی در حد عملیاتی کردن طرح حقیرانه اینستکس. ۵. از فروردین ۱۳۹۷ که قیمت دلار دولتی ۴ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام شد تا امروز چند میلیارد دلار به این قیمت عرضه شده است؟ به چه کسانی داده شده و سرنوشت این دلارها چه شده است و چه تاثیری بر کنترل تورم داشته است؟۱- مجلس یازدهم تازه آغاز به کار کرده و هنوز یک هفته از تشکیل کمیسیون‌های تخصصی نمی‌گذرد و کمیسیون‌ها هنوز وارد مباحث محتوایی موضوعات مطرح در مجلس نشده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حسن روحانی بسیج و ضابطین قضایی را برای اجرای طرح‌ مقابله با کرونا فرا خواندحسن روحانی: «هر کسی وارد اداره‌ای می‌شود که شلوغ هم هست، باید از ماسک استفاده کند. اگر از ماسک استفاده نکرد، به او نباید خدمت ارائه شود.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک: سونامی در قیمت مسکن نداشتیم- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimنایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان این که میزان افزایش حقوق امسال با میزان تورم و رشد اجاره مسکن همخوانی ندارد، گفت: در بخش مسکن  سونامی قیمت نداشتیم.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

تخت‌روانچی: لغو تحریم‌ها برای مقابله با شیوع کرونا ضروری استلغو تحریم‌‌ها برای مقابله با شیوع کرونا | نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد بر ضرورت لغو تحریم‌های یکجانبه که ظرفیت کشورهای هدف برای مقابله با کرونا را تضعیف می‌کنند، تأکید کرد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

روانچی: لغو تحریم‌ها برای مقابله با گسترش کرونا ضروری استنماینده دائم ایران در نشست شورای امنیت، بر لغو تحریم‌های یکجانبه که ظرفیت کشورهای هدف برای مقابله با کرونا را تضعیف می‌کنند، تاکید کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

استفاده از ماسک در هواپیما و فرودگاه اجباری شد- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimاستفاده از ماسک در هواپیما و فرودگاه اجباری شد سازمان هواپیمایی کشوری با استناد به مصوبه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا از الزامی شدن استفاده از ماسک در فرودگاه ها و داخل هواپیما توسط مسافران خبر داد من_ماسک_میزنم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

در مواجهه با اشخاص، مبنا را بر این بگذاریم که فرد به کرونا مبتلاست/ اگر کارمندی بدون‌ماسک به اداره می‌آید، برای او غیبت بزنیدرئیس جمهور در جلسه ستاد مقابله با کرونا به تشریح شرایط کشور در مقابله با ویروس کرونا پرداخت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »