احضار هفت عضو انجمن صنفی معلمان شاغل و بازنشسته شهرستان کرمانشاه

20/09/1400 07:16:00 ب.ظ

فعالان صنفی معلمان از احضار هفت نفر از اعضای انجمن صنفی معلمان شاغل و بازنشسته شهرستان کرمانشاه به اداره اطلاعات کرمانشاه در روزهای سه‌شنبه ۹ و ۱۰ آذرماه خبر دادند. اخبار_ایران

معلمان احضار شده هنگام حضور در اداره اطلاعات کرمانشاه مورد بازجویی قرار گرفته و از آن‌ها خواسته...

معلمان احضار شده هنگام حضور در اداره اطلاعات کرمانشاه مورد بازجویی قرار گرفته و از آن‌ها خواسته شده بود تا در فراخوان شورای هماهنگی برای تجمع یازدهم آذرماه شرکت نکنند. ماموران امنیتی به آن‌ها گفته بودند چنانچه در تجمع حضور یابند، عواقب آن را هم باید پذیرا باشند.

معلمان احضار شده علی‌رغم این تهدید در تجمع یازدهم آذرماه حاضر شده و مطالبات صنفی خود را همراه با سایر معلمان پیگیری کرده‌اند. اسامی احضارشدگان «علی‌رضا قبادی»، «محمدرضا جواهری»، «منوچهر آقابیگی»، «انوشیروان بریموندی»، «خان عزیز اسماعیلی»، «علی صادقی» و «رضا بیات» اعلام شده است.

معلمان مدارس سراسر کشور صبح امروز هم به یک تحصن سراسری پیوستند. معلمان مشارکت کننده با حضور در دفاتر مدیریت مدارس و تعطیل کردن کلاس‌های درس حضوری و مجازی تجمع سراسری خود را کلید زدند. مطالبات معلمان اعتصابی «هم‌سان‌سازی‌ حقوق بازنشستگان‌ بر اساس قانون مدیریت خدمات کشوری»، «رتبه‌بندی‌ شاغلان با حداقل هشتاد درصد حقوق ‌هیات‌ علمی دانشگاه‌ها» اعلام شده است. headtopics.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

پای صحبت‌های مدیرعامل هنرمندان پیشکسوت و درد دل‌های رضا بابک- فیلم گزارش تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

لیورپول میزبان وزرای خارجه گروه هفت؛ بلینکن و همتایان اروپایی‌اش درباره برجام گفت‌وگو کردندلیورپول میزبان وزرای خارجه گروه هفت؛ بلینکن و همتایان اروپایی‌اش درباره برجام گفت‌وگو کردند لیز تراس، وزیر خارجه بریتانیا، در توییتر نوشت «متوقف‌کردن ایران از دستیابی به سلاح‌های هسته‌ای» یکی از محورهای اصلی گفت‌وگوهای وی و همتای آمریکایی‌اش بود. هیات انگلیسی که عازم تهران شد برای خرید ۴۰۰ میلیون یورویی گروگانش‌در ایران. سود اقتصادی جمهوری اسلامی از فروش گروگان‌هاش بی‌نظیره. بریتانیا تَمام قَد در تلاش میباشد ک از سُقوط رژیم شیعه آیت الله ها جلوگیری ب عمل آورد ، خیالی باطل است

تحصن سراسری معلمان ایران در مدارس

دیدار روسای مجلس ترکیه و آذربایجان در استانبولدیدار روسای مجلس ترکیه و آذربایجان در استانبول رئیس مجلس ترکیه با همتای آذربایجانی خود در حاشیه اجلاس اتحادیه بین‌المجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی در استانبول دیدار کرد.

سه انفجار پی در پی داعش در کابل کشته و مجروح برجای گذاشتداعش مسئولیت هر سه انفجار را پذیرفته و اعلام کرده است که هدف انفجارها مینی‌بوس‌های حامل «شیعیان» بوده و «ده‌ها کشته و زخمی» شده‌اند.

733 هزار نفر از فرهنگیان مشمول رتبه بندی معلمان می‌شوند/جزئیات اعتبار اجرای لایحه- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim۷۳۳ هزار نفر مشمول رتبه‌بندی_معلمان می‌شوند نایب رئیس مجلس: مقرر شد تا سقف ۲۵ هزار میلیارد تومان در یکسال برای اجرای رتبه‌بندی معلمان اعتبار پیش‌بینی شود همچنین مربی پایه یک دانشگاه تهران مبنای حداقل ۸۰ درصد حقوق برای معلمان منظور خواهد شد

اعتصاب معلمان در شهرهای مختلف ایران؛ مجلس برای لایحه رتبه‌بندی فرهنگیان «تصمیم‌گیری» می‌کند🔺اعتصاب_معلمان در شهرهای مختلف ایران؛ مجلس برای لایحه رتبه‌بندی فرهنگیان «تصمیم‌گیری» می‌کند اعتصاب سراسری معلمان در پی فراخوان شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان ایران شکل گرفته و دست‌کم در ۱۱۰ شهر ایران در جریان است. ⬇️ بیشتر بخوانید: