احضار فعالان صنفی استان خوزستان به بازپرسی دادگاه انقلاب اهواز

25/12/1400 11:55:00 ق.ظ

شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان ایران خبر داد که امروز چهارشنبه ۲۵ اسفندماه ۱۴۰۰ پنج تن از فعالان صنفی استان خوزستان که پیشتر توسط دادگاه انقلاب اهواز احضار شده بودند در محل بازپرسی دادگاه انقلاب حاضر خواهند شد. اخبار_ایران

۲۵ اسفندماه ۱۴۰۰ پنج تن از فعالان صنفی استان خوزستان که پیشتر توسط دادگاه انقلاب اهواز احضار شده بودند در محل بازپرسی دادگاه انقلاب حاضر خواهند شد.

پس از تجمع اعتراضی سراسری معلمان در اغلب استان‌های ایران خبر احضار بهنیا بهمئی‌نژاد،شهریار شیروانی، سیامک چهرازی، اقبال تامرادی و کوکب بداغی به شعبه ۱۲ بازپرسی دادگاه عمومی و انقلاب اهواز در منابع اطلاع‌رسانی معلمان منتشر شده بود.

ویدیویی که از کوکب بداغی در تجمعات اعتراضی معلمان خوزستان در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود نشان می‌داد که او به استخدام روحانیون در آموزش و پرورش به جای فارغ‌التحصیلان رشته‌های مرتبط با آموزش معترض است.

شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان ایران ضمن حمایت از فعالان صنفی خوزستانی با انتقاد از سرکوب گسترده فعالان صنفی در استان‌های مختلف ایران خواهان مختومه شدن پرونده آن‌ها شده است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

شاهد دادگاه حمید نوری: متهم را بلافاصله بعد از ورود به دادگاه شناختم

دادگاه عالی ایالتی در هند ممنوعیت حجاب را تائید کرددادگاه عالی ایالتی در هند ممنوعیت حجاب را تائید کرد دادگاه عالی ایالت کارناتاکای هند طی حکمی، ممنوعیت استفاده از حجاب اسلامی در مدارس و دانشگاه های این ایالات را تائید کرد.

کاهش بار کرونا در تهران/ آمادگی بیمارستان‌های پایتخت برای نوروزمعاون درمان ستاد کرونای استان تهران: *روند کرونا در تهران رو به افول است *مراجعه روزانه به مراکز درمانی به ۲۵۰۰ مورد رسیده است *با کاهش موارد فوتی کرونا در تهران اکنون موارد مرگ و میر روزانه حدودا ۳۰ نفر است *در نوروز ان‌شاءالله مشکل جدی نخواهیم داشت دقت کنید آمار مرگ و میر کرونا در شبانه روز اخیر فقط تهران ۳۰ نفر ماسک بزنید لطفا همچنان تا کرونا کم میشه مدارس باز میشه دانشگاهها باز میشه مهد کودک باز میشه مسافرت ها و هتل ها و‌‌‌‌.‌‌‌‌.. آزاد میشه دوباره سیر کرونا میشه صعودی و فوتی ها میشه سه رقمی و چهار رقمی؛؛😁 و این سیکل ترکیبی تا ابد ادامه دارد ؛؛😁😁🖐🖐🖐

شاهد دادگاه حمید نوری: متهم را بلافاصله بعد از ورود به دادگاه شناختم

احضار نعمت ریاحی از درویشان گنابادی به دادسرای امنیت تهران

گرفتاری مردم ۳ استان در طوفان شن/ هلال احمر به ۲۰۰۰ نفر امدادرسانی کردرئیس سازمان امدادونجات هلال احمر از امدادرسانی به ۱۹۶۵ نفر گرفتار طوفان شن در سه استان کرمان، اصفهان و یزد خبر داد.