احضار ۴۰ کارگر نیشکر هفت تپه به پلیس اطلاعات و امنیت شوش

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کانال تلگرام سندیکای کارگران نیشکر هفت‌تپه از احضار ۴۰ کارگر این شرکت به 'پلیس اطلاعات و امنیت شوش' خبر داده و نوشت: «این کارگران 'به صورت تلفنی' احضار شده‌اند.» تا این لحظه از دلیل احضار کارگران و یا اتهام آنان اطلاعی در دست نیست. اخبار_ایران خوزستان

استان وایر- کانال تلگرام سندیکای کارگران نیشکر هفت‌تپه از احضار ۴۰ کارگر این شرکت به "پلیس اطلاعات و امنیت شوش" خبر داده و نوشت: «این کارگران "به صورت تلفنی" احضار شده‌اند.» تا لحظه تنظیم این خبر از دلیل احضار کارگران به نهادهای امنیتی و یا اتهام آنان اطلاعی در دست نیست.

برابر گزارش سندیکای کارگران این شرکت؛ احضارشدگان باید خود را امروز دوشنبه ۸ مهرماه به پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان شوش معرفی می‌کردند. در روزهای اخیر اخبار متعددی از اخراج یا «به قول کارفرما، عدم نیاز و تمدید نکردن قرارداد مجدد» نزدیک به ۱۵۰ کارگر این شرکت منتشر شده است.سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه «احضار و تهدید کارگران» را شدیدا محکوم کرده و خواستار بازگشت به کار تمامی کارگران شده است.

کارگران نیشکر هفت تپه یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸، برای هفتمین روز متوالی دست از کار کشیده و در مقابل ساختمان دفتر مدیریت این شرکت دست به تجمع زدند. دور جدید اعتراضات در این شرکت از هفته گدشته آغاز شده است.[email protected]اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با مسئولین تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسؤلین در سراسر ایران مراجعه کنید:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

احضار ۴۰ کارگر شرکت هفت‌تپه به نهادهای امنیتیکانال تلگرام سندیکای کارگران نیشکر هفت‌تپه ایران، خبر از احضار ۴۰ کارگر این شرکت به 'پلیس اطلاعات و امنیت شوش' داده و نوشته است که این کارگران 'به صورت تلفنی' احضار شده‌ و امروز باید به نهاد امنیتی مراجعه کنند. از دلیل احضار کارگران به نهادهای امنیتی و یا اتهام آنان اطلاعاتی در دست نیست.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ادامه برخوردهای امنیتی با اعتراضات کارگری| ۴۰ کارگر نیشکر هفت تپه به پلیس امنیت شوش احضار شدند♦️ادامه برخوردهای امنیتی با اعتراضات کارگری| ۴۰ کارگر نیشکر هفت تپه به پلیس امنیت شوش احضار شدند ⚡️اعتصاب کارگران هفت تپه در اعتراض به اخراج ۲۰ کارگر این شرکت در حالی ادامه دارد که گزارش‌ها حاکی از احضار۴۰ کارگر نیشکر هفت ‌تپه به پلیس امنیت شهر شوش است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تحقیقات مقدماتی استیضاح ترامپ؛ ۵ مقام وزارت خارجه آمریکا به کنگره احضار شدندتحقیقات مقدماتی درباره استیضاح رئیس جمهوری آمریکا وارد مرحله تازه ای شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

قطع راه ارتباطی ۴۰ روستا در قصرقند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

طغیان رودخانه کاجو راه ۴۰ روستای قصرقند را بستزاهدان- ایرنا- فرماندار قصرقند در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: بارندگی و طغیان رودخانه کاجو در جنوب استان راه ارتباطی۴۰ روستای این شهرستان را از عصر روز گذشته تاکنون بسته است. مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان: مسیر فنوج به اسپکه در جنوب این استان دیشب براثر طغیان رودخانه‌های محلی بسته شد. با توجه به تداوم بارندگی‌ها تا پایان هفته احتمال مسدود شدن مسیرهای ارتباطی در جنوب استان وجود دارد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

اهدای عضو، ۴۰ درصد افزایش یافتاهدای عضو، ۴۰ درصد افزایش یافت رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری‌های وزارت بهداشت از افزایش ۴۰ درصدی اهدای عضو در کشور طی سال جاری خبر داد و گفت: یقین دارم که در سال آینده کارهای بسیار بزرگتری نیز در حوزه سلول‌های بنیادی انجام خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »