احضار محمد مساعد به دادسرای اوین و نگرانی از بازداشت

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«فاطمه جمالی‌پور»، روزنامه‌نگار در توییتر خود نوشت «محمد مساعد»، خبرنگار مطرح حوزه اقتصاد در این هفته دو بار به دادسرای اوین فراخوانده شده است. او نوشت احتمال بازداشت آقای مساعد در روز شنبه آینده وجود دارد. بیشتر بخوانید👇 اخبار_ایران خبرنگاری_جرم_نیست

«فاطمه جمالی‌پور»، روزنامه‌نگار در توییتر خود روز سوم اردیبهشت ماه نوشت «محمد مساعد»، خبرنگار مطرح حوزه اقتصادی در این هفته «دو» بار به دادسرای زندان اوین احضار شده است.

در همان زمان ، محمد مساعد در توییتر خود نوشت: «در خانه عوامل دو نماینده مجلس که علاوه بر پولشویی، با رانت روسای خود محصولات سایپا را دلالی می‌کردند بیش از ۱۲۰ شمش طلا کشف شده.» در واقع شکایت محمد عزیزی سه ماه پس از انتشار تنها توییت محمد مساعد صورت گرفت، توییتی که نامی از محمد عزیزی در آن قید نشده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آخرین وضعیت فعالان صنفی معلمان: بازخرید و اخراج محمد حبیبی و انتقال اسماعیل عبدی به زندان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سام رجبی،‌ فعال محیط زیست زندانی در ایران، به کرونا مبتلا شده استسام_رجبی،‌ فعال محیط زیست زندانی در ایران، به کرونا مبتلا شده است در پی مثبت اعلام شدن نتیجه آزمایش کرونای سام رجبی، یکی از فعالان محیط زیست زندانی در ایران،‌ او را از بیمارستانی خارج از زندان به زندان اوین بازگردانده‌اند. منظورتون از فعال محیط زیست جاسوسه😐 خب کرونا بگیره مگه خونش رنگین تر از بقیه است .چون مربو به شماست مهم شده ایا؟ اگر. دوست دارید از فعال محیط زیست بجای جاسوس استفاده کنید ، باشه اشکالی نداره . پس ما هم از هتل اوین بجای زندان اوین استفاده میکنیم . بنابراین ایشون تشزیف بردن هتل اوین .
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واکنش‌ها به کلیپ'سحر قریشی' و توهین به یک پاکبان/ رفتار طبقاتی و غیرانسانی خانم بازیگر محکوم است/ پیگیر شکایت مدیریت شهری خواهیم بودبرخی از مدیران شهری نسبت به انتشار کلیپی از یک بازیگر در فضای مجازی و توهین به یک پاکبان واکنش نشان دادند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تزریق واکسن کروناویروس تنها با یک برچسب!تزریق واکسن کروناویروس تنها با یک برچسب! پژوهشگران آمریکایی، سیستم جدیدی برای تزریق واکسن ابداع کرده‌اند که از یک برچسب پر از سوزن تشکیل شده و می‌تواند کارآیی قابل توجهی در پیشگیری از ابتلا به کروناویروس داشته باشد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روحانی: تسهیلات با تضامین ساده و بدون پیچیدگی‌های اداری ارائه شودوام خسارات ناشی از کرونا | رییس جمهوری بر ارائه تسهیلات قرض الحسنه به خانوارها و کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا با تضامین ساده و بدون پیچیدگی‌های اداری تاکید کرد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

پلیس اسپانیا از بازداشت یکی از «مهم‌ترین» اعضای داعش خبر دادپلیس ملی اسپانیا می‌گوید عضوی از گروه داعش را بازداشت کرده است که نیروهای امنیتی اروپا سال‌هاست در تعقیب او هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »