احضار سفیر بریتانیا در ایران به وزارت امور خارجه

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سفیر بریتانیا در ایران به وزارت امور خارجه احضار شد در واکنش به اظهارات مداخله جویانه مقامات وزارت خارجه بریتانیا، سایمون شرکلیف سفیر این کشور در جمهوری اسلامی ایران در روز سه شنبه به وزارت امور خارجه احضار شد.

به گزارش ایسنا، در واکنش به اظهارات مداخله جویانه مقامات وزارت خارجه بریتانیا، سایمون شرکلیف سفیر این کشور در جمهوری اسلامی ایران در روز سه شنبه به وزارت امور خارجه احضار شد.

مدیرکل اروپای غربی وزارت امور خارجه در این دیدار تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران دخالت وزارت خارجه بریتانیا در امور داخلی ایران با توسل به تعابیر جعلی و تحریک آمیز را مردود دانسته و قویا محکوم می‌کند. وی افزود: متاسفانه طرف بریتانیایی با صدور بیانیه‌های یکجانبه و گزینشی نشان می دهد که عملا در سناریوسازی‌های معاندینی که در این کشور علیه جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کنند، سهم دارد.

مقام وزارت خارجه کشورمان همچنین گفت: جمهوری اسلامی ایران گزینه‌های ممکن را در واکنش متقابل به هر گونه اقدام نامتعارف طرف بریتانیایی مد نظر قرار خواهد داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اینا اونارو احضارمیکنن میگن بهشون چه گهی دارین میخورین شما پس. همین روزاست که دیگه ملت غزل خداحافظیمونو بخونن. مهسا_امینی نیکا_شاکرمی ارتش_کجایی ارتش_فدای_ملت ارتش_بی_غیرت زن_زندگی_آزادی OpIran

مطلب جالبی بود مهسا_امینی

دریغ از یه کامنت درست و حسابی کیرم تو بیت رهبری بابا کصخلا مثلا یکی از مهترین خبرگزاری های حکومت هستید. مهسا_امینی

شناسایی شد تیرانداز مقابل دانشگاه شریف که دستش به خون آلوده شده علی صحت ساکن کاشان با شماره ۰۹۹۱۳۶ چرا در این ۴۳ آن ایرنیانیکه اسمشان علی است بیشتر از همه ایرانی کشتن ؟

سیکدیم رهبریز آوزینا مهسا_امینی مهساامینی MahsaAmini Mahsa_Amini

گوشتش یقینا خوش مزه ایست چرا که چشم آبیه،ما که نمی تونیم گوشتش بخوریم چرا که شرع مقدس تحریمش کرده پس ای کاش میشد ایشونو به سگهای ولگرد مون پیشکش میکردیم دلمون کمی خنک میشد.

نخست‌وزیر کانادا حکومت جمهوری اسلامی ایران را «خونخوار» خواند

کجای دنیا نوکر ارباب ش رو احضار میکنه؟؟؟؟ بد زمونه ای شده

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فرانسه «سرکوب وحشیانه» معترضان در ایران را شدیدا محکوم کردفرانسه «سرکوب وحشیانه» معترضان در ایران را شدیدا محکوم کرد و خواستار توقف فوری سرکوب در ایران شد.وزارت خارجه فرانسه در پاریس، دوشنبه 11 مهر اعلام کرد که شدیدا خاک بر سرتون نیکا_شاکرمی بجای محکومیت باید با نقض حقوق بشر و جنایت علیه بشریت برخورد کرد ،انسانها کشته شده اند اونهم بی گناه با فجیعترین وضع با گلوله بدون دفاع . اینجا دیگه مجروح نشدن که بشه محکوم کرد . Mahsa_Amani مهسا_امینی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا: به اعمال هزینه‌های بیشتر علیه عاملان سرکوب در ایران ادامه می‌دهیممعاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز سه‌شنبه بار دیگر تاکید کرد که ایالات متحده به اعمال هزینه‌های بیشتر علیه عاملان سرکوب تظاهرات مسالمت آمیز در ایران ادامه می دهد. اون معاون گوه خورده مهسا_امینی اعتصابات_سراسری StopHazaraGeoncide فقط خفه شو امریکا لاش خور
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

ایران مدعی شد پهپاد برای استفاده در جنگ اوکراین به روسیه نفروخته استدر حالی که گزارش‌ها حاکی از کاربرد فزاینده پهپادهای تهاجمی و انتحاری ساخت ایران در جنگ روسیه علیه اوکراین است، سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی روز دوشنبه ۱۱ مهر مدعی شد که... مجانی داده،. مسلمان که دروغگو نمیشه اونه هم گونه شیعه اون! همیشه باید برعکس فعل های ج ا را خواند . نفروخته = فروخته +۱۰۰٪.مهسا_امینی OpIran اعتراضات_سراسری خوب دروغ نگفته! رعيت كه به ارباب چيزى رو نميفروشه! مهسا_امینی
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

فرانسه: اتحادیه اروپا به‌دنبال مسدود کردن دارایی‌ها و ممنوعیت سفر مقامات «سرکوبگر» ایرانی استوزیر خارجه فرانسه می‌گوید تحریم‌های جدید ممکن است افراد کلیدی در نهادهای سرکوبگر حکومت ایران را شامل شود که فرزندان خود را برای تحصیل و زندگی به کشورهای غربی می‌فرستند. اینا کمترین خواسته ملت از اروپا هست اگه با تحریم و قطع نامه کاری پیش می‌رفت الان جنگ اوکراین تموم شده بود کره شمالی و چین و ایران دمکراسی برقرار بود ،اینا روباه مکارن از روبرو خوبن از پشت خنجر میزنم ایران تنها وای ، باید قش کنم حالا.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا ارتباط اموال بلوکه‌شده ایران با آزادی نمازی را رد کرد – DW – ۱۴۰۱/۷/۱۱کاخ سفید و وزارت خارجه آمریکا اخبار منتشرشده از سوی منابع ایرانی درباره آزاد شدن دارایی‌های بلوکه شده ایران در قبال آزادی باقر نمازی را تکذیب کردند. رساندن حتی یک سنت به این فرقه تبهکار نخبه‌کش خیانت به مردم ایران است. گه خوردند که تکذیب کردند ج ا هم صبح تا شب در حال تکذیبه کسی باور میکنه..... یعنی واقعا شعار مرگ بر آمریکا رو باید با طلا توشت، این بیناموسا خودشون ملاهای الدنگ رو آوردن و دارن حمایت میکنن ، لعنت به بایدن
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »