احضار علی نجاتی به شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 52 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرزانه زیلایی وکیل مدافع کارگران شرکت نیشکر هفت_تپه از احضار «علی نجاتی»، کارگر بازنشسته نیشکرهفت‌تپه به شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران خبر داد. به گفته ایشان احضار علی نجاتی از طریق ارسال پیامک و ابلاغ الکترونیکی به صورت گرفته است. اخبار_ایران خوزستان

استان وایر - «فرزانه زیلایی»، وکیل مدافع کارگران «شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه» از احضار «علی نجاتی»، کارگر بازنشسته این شرکت به شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران خبر داد.

علی نجاتی از متهمان پرونده نیشکر هفت‌تپه است. به گفته فرزانه زیلایی، نجاتی روز هفتم آذر ۱۳۹۷ در منزل شخصی‌ خود بازداشت شد. ماموران بدون حکم بازداشت به منزل او وارد شده و او را بازداشت کرده‌ بودند. ۲۲ آذر، «اتحادیه آزاد کارگران ایران» خبر داد که نجاتی در اثر وخامت اوضاع جسمی و به علت مشکلات قلبی، به بیمارستان «بقایی» اهواز منتقل شده است.

خانواده این کارگر اخراج شده وعضو هیات مدیره سندیکای کارگران شرکت نیشکر هفت تپه روز هشتم دی ۱۳۹۷ از وضعیت جسمی وخیم این کارگر زندانی در هنگام ملاقات با او خبر داده و نسبت به سلامتی او ابراز نگرانی کرده بودند. به گفته یک شاهد عینی، نجاتی هنگام بیرون آمدن از اتاق بازجویی، توان ایستادن و راه رفتن نداشته است و دو مامور زیر بال‌هایش را گرفته بودند و با خود می‌کشیدند. این کارگر بازنشسته پس از حدود دو ماه بازداشت به دلایل پزشکی و با قید وثیقه آزاد شد.

سال ۱۳۹۴ با مراجعه نیروهای امنیتی اطلاعات سپاه به منزلش، دستگیر و به بازداشتگاه سپاه در شهرستان شوش و سپس اندیمشک برده شد. پس از گذراندن ۱۵ روز در سلول انفرادی، او را به زندان کارون اهواز منتقل کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

احضار مجدد چهار کارگر سیمان کارون خوزستان برای پرونده تجمعات صنفی سال ۱۳۹۵
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بازی استقلال و تراکتورسازی؛ از واکنش علی دایی تا 'انتقام اردوغان' | DW | 04.11.2019واکنش‌ها به حوادث مسابقه استقلال و تراکتورسازی ادامه دارد. مطهری حواشی این دیدار را 'اسباب سرشکستگی' دانست. علی دایی با 'شعار تجزیه‌طلبان' مخالفت کرد. برخی آن را 'مشکوک' می‌دانند و برخی از 'انتقام اردوغان' خبر می‌دهند. ما از DWبه عنوان رسانه دولت دموکرات آلمان انتظار داریم اخبار ایران را نه با گرایشات پان ایرانیستی بلکه بی طرف گزارش کند البته جمع شدن عدهای پان ایرانیست در این رسانه برما آشکار هست و در حال تهیه درخواست قانونی برای اعتراض به این اعمال غیر دموکراتیک کارکنان ایرانی این رسانه هستیم ببخشید از حظار دسته جمعی گوه خوردند مخصوصا علی دایی من به عنوان یک آذربایجانی اعلام میکنم که این مسائل ارتباطی با مردم آذربایجان نداشته و ما خود را دوست تمام اقوام میدانیم
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پایبندی اروپا به توافق هسته‌ای بستگی به پیروی ایران از برجام داردسخنگوی اتحادیه اروپا: پایبندی اروپا به توافق هسته‌ای بستگی به پیروی ایران از برجام دارد اتحادیه اروپا مگه از جانب خودش اختیار تصمیم گیری داره!!!
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بیانیه دادسرای عمومی و انقلاب تهران در خصوص فیلم «خانه پدری»بیانیه دادسرای عمومی و انقلاب تهران در خصوص فیلم «خانه_پدری» حسب گزارش مراجع نظارتی در مورد عدم اعمال اصلاحات لازم برای پخش فیلم از ادامه نمایش آن جلوگیری شده است فقط چند نفر واسه هشتاد ملیون انسان با شرف و با فرهنگ تصمیم میگیرند پشت این فیلم کی هست که در این حد داره تبلیغات میشه این فیلم؟! از وزیر گرفته تا نماینده مجلس در مورد این فیلم حرف زده اند! ایا این فیلم از اعدام در ملا عام خشن تر هست؟ مثل اینکه مجوز ساخت فیلم وممیزی ان را باید بدهند دادسرای عمومی وانقلاب و وزارت ارشاد رو هم بذارند پارکها وفضای سبز رو ابیاری کنه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تهران به تعهدات خود در چارچوب برجام بازگرددوزیر خارجه آلمان از تهران خواست تا به تعهدات خود در چارچوب برجام بازگردد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تجدید وقت دادگاه ۲ هزار پرونده به دلیل نبود امکانات اعزام زندانیانرییس کل دادگستری تهران: ۲۰۰۰ پرونده طی چند ماه گذشته داریم که به دلیل اعزام نشدن زندانی به محاکم به دلیل کمبود امکانات لجستیکی تجدید وقت شده است اگر قاضی بخواهد شغل دیگری داشته باشد نمی‌تواند به وظیفه اصلی خود بپردازد که باید نظم در امور را در نظر گرفت وظیفه ی اصلی قضّات ایرانی ، همان محکوم کردن ستم دیدگان است ستار_بهشتی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »