احدی: بوکس دیگر چیزی ندارد!/ وزیر ورزش ورود کند

20/10/2019 07:48:00 ق.ظ

سرمربی سابق تیم ملی بوکس ایران با انتقاد از شرایط فعلی فدراسیون گفت: این رشته دیگر چیزی ندارد و بهتر است وزارت ورزش به فکر مدیر لایق‌تر برای این رشته باشد.

سرمربی سابق تیم ملی بوکس ایران: *بوکس دیگر چیزی ندارد! *در فدراسیون پول نیست که خرجی ورزشکاران و حقوق مربیان خود را بدهد *آقای رئیس اگر نمی‌تواند بوکس را اداره کند، استعفا دهد *وزیر ورزش به این وضعیت تاسف‌بار بوکس ورود کند

سرمربی سابق تیم ملی بوکس ایران با انتقاد از شرایط فعلی فدراسیون گفت: این رشته دیگر چیزی ندارد و بهتر است وزارت ورزش به فکر مدیر لایق‌تر برای این رشته باشد.

احدی در پاسخ به این سوال که آیا با این انتخاب تصمیم دارد به طور کلی از بوکس جدا شود؟ توضیح داد: اینطور نیست، هر گاه بتوانم به بوکس کمک خواهم کرد. این رشته در بازی‌های آسیایی حضور دارد و به این ترتیب مشکلی برای حضور مجددم در بوکس نیز وجود ندارد.سرمربی سابق تیم ملی بزرگسالان در مورد نتایج تیم نوجوانان ایران در قهرمانی آسیا،‌ توضیح داد: بوکس دیگر چیزی ندارد. نوجوانان ما به یک مدال برنز دست یافتند که حاصل همه توان و تلاش آن‌ها است. روزی که تیم نوجوانان عازم می‌شد با اعضای تیم و کادرفنی دیدار داشتم، آن‌ها مقصر نیستند و همه توان خود را به کار گرفتند. وقتی به تیم توجه نمی‌شود و پس از ماه‌ها اردو حتی یک تورنمنت تدارکاتی را تجربه نمی‌کنند، نمی‌توان انتظار زیادی داشت. وقتی یک بوکسور برای اولین بار روی رینگ مبارزه می‌رود، چه انتظاری باید از او داشته باشیم؟

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

شرق

🔺در نشست اساتید دانشگاه تهران چه گذشت؟ 🔹محمدجواد ظریف، علی مطهری، ابراهیم متقی، حدادعادل، محمود نیلی احمدآبادی، تقی آزاد ارمکی، صادق زیباکلام و پیروز حناچی در این نشست سخنرانی کردند. @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

جمهوری اسلامی هم دیگر چیزی ندارد!

جین فوندا بار دیگر در تظاهرات تغییرات اقلیمی بازداشت شدجین فوندا، هنرپیشه برنده اسکار که در تظاهرات تغییرات اقلیمی در واشنگتن شرکت کرده بود، برای بار دوم بازداشت شد.

سمیر جعجع خواستار استعفای دولت لبنان شدرئیس حزب نیروهای لبنانی از نخست وزیر این کشور خواست که استعفای دولت را اعلام کند. - خبرگزاری آناتولی

تظاهرات در لبنان؛ اعتراض به وضع مالیات بر مکالمات واتس‌اپسعد حریری، نخست وزیر لبنان جلسه روز جمعه کابینه این کشور را به دلیل اعتراضات لغو کرده و قرار است در ساعات آینده درباره این بحران اقتصادی و اعتراضات اخیر سخنرانی کند. در ایران اخوندها شلوار مردم را کردن تو سرشان از گرانی و‌تورم و‌بیکاری ایران به فنا میره آنوقت هیچ صدایی بلند نمیشود همت مردم آب کشیده . آنوقت ادعا داریم ما ایرانی ها فلان ....😳😳 چرا بیخود حرف می زنین. تظاهرات به خاطر فساد دولته نه مالیات بر واتس اپ.

دیدار جانشین وزیر دفاع سعودی با معاون وزیر خارجه آمریکا در ریاضشاهزاده خالد بن سلمان بن عبدالعزیز جانشین وزیر دفاع پادشاهی عربی سعودی چهارشنبه 16 اکتبر 2019 در

فیلم‌های ابراهیم گلستان و فروغ فرخزاد در جشنواره لومیر لیونرویداد قابل توجه دیگر در جشنواره لومیر اکران فیلم «مرد ایرلندی» اثر مارتین اسکورسیزی بود.

ترکیه٬ عقب‌نشینی گروه‌های تروریستی را از نزدیک رصد می کند

اکبر احدی در گفت و گو با ایسنا، درباره انتخابش به عنوان سرمربی تیم ملی کنتاکت جوجیتسو، توضیح داد: ۷۰ تا ۸۰ درصد ضربات این رشته مشابه بوکس است و مبارزاتش داخل قفس و روی رینگ برگزار می‌شود.پلیس آمریکا خانم فوندای ۸۱ ساله را به همراه همکارش، سام واترسون دیگر چهره سینمای آمریکا روز جمعه در دومین هفته اعتراض‌ها به تغییرات آب و هوایی بازداشت کرد.رئیس حزب نیروهای لبنانی از نخست وزیر این کشور خواست که استعفای دولت را اعلام کند.Aa معترضان لبنانی روز جمعه و در دومین روز اعتراضات سراسری، جاده‌ها را مسدود کردند و با آتش‌زدن لاستیک های خودرو در بیروت پایتخت، راهپیمایی کردند.

درخواستی را از بنده داشتند که پس از تحقیق در مورد این رشته، با کمال میل هدایت ورزشکاران ایران را بر عهده گرفتم تا در حد توان به آن‌ها کمک کنم. کنتاکت جوجیتسو زیر مجموعه فدراسیون کاراته است، اما انجمن رسمی دارد که از مدیران خوبی هم بهره می‌برد. خانم فوندا هفته پیش اعلام کرد که تا ژانویه ۲۰۲۰ هر هفته در تظاهرات مربوط به تغییرات اقلیمی شرکت خواهد کرد. انجمن کامل و متعهدی دارد که به نظرم همین موضوع آینده روشنی را برای این رشته در پی خواهد داشت.2019 بيروت/وسيم سيف الدين/خبرگزاری آناتولی سمیر جعجع، رئیس حزب نیروهای لبنانی امروز طی بیانیه ای اعلام کرد: با توجه به وخامت اوضاع اقتصادی و معیشتی لبنان که باعث کشاندن کشور به وضعیت موجود شده، ما خواستار استعفای کابینه کشور هستیم. تا بازی‌های آسیایی در خدمت ملی‌پوشان این رشته هستم و امیدوارم نتایج خوبی هم حاصل شود. مطالب بیشتر از بدون شرح. احدی در پاسخ به این سوال که آیا با این انتخاب تصمیم دارد به طور کلی از بوکس جدا شود؟ توضیح داد: اینطور نیست، هر گاه بتوانم به بوکس کمک خواهم کرد. ما خواستار سقوط دولت هستیم.

این رشته در بازی‌های آسیایی حضور دارد و به این ترتیب مشکلی برای حضور مجددم در بوکس نیز وجود ندارد. قرار است الحریری پس از تظاهرات اخیر در لبنان عصر امروز به مردم این کشور خطاب کند. سرمربی سابق تیم ملی بزرگسالان در مورد نتایج تیم نوجوانان ایران در قهرمانی آسیا،‌ توضیح داد: بوکس دیگر چیزی ندارد. نوجوانان ما به یک مدال برنز دست یافتند که حاصل همه توان و تلاش آن‌ها است. روزی که تیم نوجوانان عازم می‌شد با اعضای تیم و کادرفنی دیدار داشتم، آن‌ها مقصر نیستند و همه توان خود را به کار گرفتند.2 میلیارد دلار رسیده است. وقتی به تیم توجه نمی‌شود و پس از ماه‌ها اردو حتی یک تورنمنت تدارکاتی را تجربه نمی‌کنند، نمی‌توان انتظار زیادی داشت. ماجرای این اعتراضات از آنجا آغاز شد که دولت روز پنچشنبه اعلام کرد که قصد دارد مبلغ ۲۰ سنت در روز برای تماس‌های صوتی که از پروتکل VoIP استفاده می کنند اعمال کند.

وقتی یک بوکسور برای اولین بار روی رینگ مبارزه می‌رود، چه انتظاری باید از او داشته باشیم؟ او ادامه داد: بهتر است وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک به این وضعیت تاسف‌بار بوکس ورود کنند. باید به فدراسیون بوکس رسیدگی شود و از رئیس آن بخواهند که این وضعیت را کنترل کند. تیم‌های ملی هیچ تدارکی ندارند و ریاست تنها این نیست که بیت‌المال را بدون هیچ دستاوردی خرج اعزام‌ها کنیم. اگر تنها حضور مهم است، با دو بوکسور عازم شویم بهتر از این است که ۱۰ بوکسور را بدون امید به کسب مدال، اعزام کنیم. البته اگر تنها حضور برای ما اهمیت دارد. هم‌رسانی این مطلب:.

اگر مدال هم مهم است، پس برای تیم‌ها تدارکات فراهم شود. احدی با انتقاد از وضعیت تیم‌های ملی بوکس، اظهار کرد: بوکسورهای تیم نوجوانان برای اولین بار رینگ مسابقات را تجربه کردند و نباید از آن‌ها خرده گرفت. جوانان ما نیز همین شرایط را دارند،. بعد از ماه‌ها تمرین هنوز یک تورنمنت تدارکاتی تجربه نکرده‌اند. اگر توانایی مالی نداریم، چرا به دنبال شاخه‌های دیگر هستیم؟ ناطق‌نوری ۲۸ سال در بوکس ریاست کرد و از هر مسابقه دست پر برگشت، اما هیچگاه به فکر افزایش شاخه نبود.

در حال حاضر فدراسیون توانایی فراهم کردن نیازهای ابتدایی تیم‌های خود را ندارد، اما آقای رئیس به دنبال افزایش شاخه است تا تنها برای خود اسم و رسم در کند! در فدراسیون پول نیست که خرجی ورزشکاران و حقوق مربیان خود را بدهد، اما دنبال افزایش شاخه هستیم. پر افتخارترین سرمربی بوکس ایران ادامه داد: تا کی باید مربی و ورزشکار را مقصر بدانیم؟ تا کی مربی مقصر است؟ وضعیت کلی بوکس به دلیل مدیریت غلط وخیم است. آقای رئیس اگر نمی‌تواند بوکس را اداره کند، استعفا دهد تا یک فرد کاربلد با توانایی بالا روی کار بیاید. آقای رئیس، وقتی نمی‌توانی برای بوکس پول بیاوری برو تا شخص دیگری بیاید. تا کی می‌خواهی از آقای صالحی و عزیزی پول بگیری؟ بوکس ایران نیاز به اسپانسر دارد و با این کارها مشکلی حل نمی‌شود.

او در پاسخ به این سوال که شنیده می‌شود قرار است بوکس حرفه‌ای نیز زیر نظر فدراسیون بوکس شروع به کار کند، توضیح داد: این اصلا امکان پذیر نیست. اگر یک فدراسیون آماتور بخش حرفه‌ای را راه اندازی کند، آن رشته تعلیق می‌شود. بخش حرفه‌ای تیم ملی ندارد و و تنها یک باشگاه یا یک ورزشکار با مربی شخصی خود در مسابقات این رشته‌ها شرکت می‌کند. بوکس حرفه‌ای تیم ملی ندارد که بخواهد سرمربی داشته باشد. بهتر است رئیس فدراسیون بوکس ایران همین بخش آماتور خود را سر و سامان دهد اگر توانایی کافی دارد.

احدی در پاسخ به این سوال که آیا با این شرایط می‌توان به کسب سهمیه المپیک بوکس ایران امیدوار بود؟ اظهار کرد: واقعیت این است که من پیش از این فکر می‌کردم در هر وزن ۵ - ۶ بوکسور می‌توانند از رقابت‌های آسیایی کسب سهمیه کنند، اما الآن طبق آخرین اخبار متوجه شده‌ام که تنها ۳ نفر برتر هر وزن جواز حضور در المپیک را کسب می‌کنند. فینالیست‌های هر وزن، به علاوه برنده مبارزه دو بوکسوری که سومی مشترک به دست آورده‌اند، سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو را از رقابت‌های آسیایی کسب می‌کنند. با این شرایط کار بسیار سخت و از رقابت‌های جهانی هم نمی‌توانیم انتظاری داشته باشیم چون کار بسیار سخت‌تر از آسیا است. با این شرایط امید زیادی نمی‌توان داشت، مگر اینکه وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک به وضعیت بوکس ورود کنند. انتهای پیام .