احدی: بوکس دیگر چیزی ندارد!/ وزیر ورزش ورود کند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سرمربی سابق تیم ملی بوکس ایران: *بوکس دیگر چیزی ندارد! *در فدراسیون پول نیست که خرجی ورزشکاران و حقوق مربیان خود را بدهد *آقای رئیس اگر نمی‌تواند بوکس را اداره کند، استعفا دهد *وزیر ورزش به این وضعیت تاسف‌بار بوکس ورود کند

اکبر احدی در گفت و گو با ایسنا، درباره انتخابش به عنوان سرمربی تیم ملی کنتاکت جوجیتسو، توضیح داد: ۷۰ تا ۸۰ درصد ضربات این رشته مشابه بوکس است و مبارزاتش داخل قفس و روی رینگ برگزار می‌شود. درخواستی را از بنده داشتند که پس از تحقیق در مورد این رشته، با کمال میل هدایت ورزشکاران ایران را بر عهده گرفتم تا در حد توان به آن‌ها کمک کنم. کنتاکت جوجیتسو زیر مجموعه فدراسیون کاراته است، اما انجمن رسمی دارد که از مدیران خوبی هم بهره می‌برد.

سرمربی سابق تیم ملی بزرگسالان در مورد نتایج تیم نوجوانان ایران در قهرمانی آسیا،‌ توضیح داد: بوکس دیگر چیزی ندارد. نوجوانان ما به یک مدال برنز دست یافتند که حاصل همه توان و تلاش آن‌ها است. روزی که تیم نوجوانان عازم می‌شد با اعضای تیم و کادرفنی دیدار داشتم، آن‌ها مقصر نیستند و همه توان خود را به کار گرفتند. وقتی به تیم توجه نمی‌شود و پس از ماه‌ها اردو حتی یک تورنمنت تدارکاتی را تجربه نمی‌کنند، نمی‌توان انتظار زیادی داشت.

احدی با انتقاد از وضعیت تیم‌های ملی بوکس، اظهار کرد: بوکسورهای تیم نوجوانان برای اولین بار رینگ مسابقات را تجربه کردند و نباید از آن‌ها خرده گرفت. جوانان ما نیز همین شرایط را دارند،. بعد از ماه‌ها تمرین هنوز یک تورنمنت تدارکاتی تجربه نکرده‌اند. اگر توانایی مالی نداریم، چرا به دنبال شاخه‌های دیگر هستیم؟ ناطق‌نوری ۲۸ سال در بوکس ریاست کرد و از هر مسابقه دست پر برگشت، اما هیچگاه به فکر افزایش شاخه نبود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

جمهوری اسلامی هم دیگر چیزی ندارد!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جین فوندا بار دیگر در تظاهرات تغییرات اقلیمی بازداشت شدجین فوندا، هنرپیشه برنده اسکار که در تظاهرات تغییرات اقلیمی در واشنگتن شرکت کرده بود، برای بار دوم بازداشت شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سمیر جعجع خواستار استعفای دولت لبنان شدرئیس حزب نیروهای لبنانی از نخست وزیر این کشور خواست که استعفای دولت را اعلام کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تظاهرات در لبنان؛ اعتراض به وضع مالیات بر مکالمات واتس‌اپسعد حریری، نخست وزیر لبنان جلسه روز جمعه کابینه این کشور را به دلیل اعتراضات لغو کرده و قرار است در ساعات آینده درباره این بحران اقتصادی و اعتراضات اخیر سخنرانی کند. در ایران اخوندها شلوار مردم را کردن تو سرشان از گرانی و‌تورم و‌بیکاری ایران به فنا میره آنوقت هیچ صدایی بلند نمیشود همت مردم آب کشیده . آنوقت ادعا داریم ما ایرانی ها فلان ....😳😳 چرا بیخود حرف می زنین. تظاهرات به خاطر فساد دولته نه مالیات بر واتس اپ.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دیدار جانشین وزیر دفاع سعودی با معاون وزیر خارجه آمریکا در ریاضشاهزاده خالد بن سلمان بن عبدالعزیز جانشین وزیر دفاع پادشاهی عربی سعودی چهارشنبه 16 اکتبر 2019 در
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

فیلم‌های ابراهیم گلستان و فروغ فرخزاد در جشنواره لومیر لیونرویداد قابل توجه دیگر در جشنواره لومیر اکران فیلم «مرد ایرلندی» اثر مارتین اسکورسیزی بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترکیه٬ عقب‌نشینی گروه‌های تروریستی را از نزدیک رصد می کند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »