احداث مسیر ایمن دوچرخه سواری در بزرگراه های شرق پایتخت

01/09/2020 03:13:00 ب.ظ

شهردار منطقه ۱۳ از احداث حدود ۷۰۰۰ مترطول مسیر ویژه دوچرخه سواری در اتوبان شهید دوران خبر داد و گفت: بحث ایمنی در مسیر دوچرخه سواران از اولویت های مدیریت شهری این منطقه است.

شهردار منطقه ۱۳ تهران از احداث حدود ۷۰۰۰ مترطول مسیر ویژه دوچرخه‌سواری در اتوبان شهید دوران و قسمتی از بزرگراه شهید یاسینی خبر داد و گفت: بحث ایمنی در مسیر دوچرخه سواران از اولویت های مدیریت شهری این منطقه است

شهردار منطقه ۱۳ از احداث حدود ۷۰۰۰ مترطول مسیر ویژه دوچرخه سواری در اتوبان شهید دوران خبر داد و گفت: بحث ایمنی در مسیر دوچرخه سواران از اولویت های مدیریت شهری این منطقه است.

وی  افزود: فرهنگ سازی و جایگزینی حمل و نقل پاک به جای خودرو و ارتقاء سطح سلامت جامعه و شهروندان به خصوص در شرایط کنونی مبارزه با ویروس کرونا از اهم اهداف اجرای این طرح به شمار می رود.رحمان زاده با اشاره به جزییات این اقدام اظهار کرد: عملیات احداث مسیرهای ویژه دوچرخه سواری با کارشناسی و مطالعات متعدد در این زمینه برای درنظر گرفتن ایمن ترین مسیر برای دوچرخه سواران در نظر گرفته می شود.

بر اساس گزارش روابط عمومی منطقه ۱۳، وی با بیان اینکه  مسیر دوچرخه سواری واقع در اتوبان شهید دوران و قسمتی از بزرگراه شهید یاسینی در حال اجرا ست که طول این مسیر حدود ۷۰۰۰مترطول و عرض این مسیر ۱۲۰ تا ۱۵۰ سانتی متر می باشد، تصریح کرد: این مسیر از میدان شهید کلاهدوز آغاز و تا درب شرقی مترو شهید کلاهدوز ادامه دارد که بوسیله علایم جداکننده فیزیکی و نوشتاری  طراحی و جانمایی شده است. 

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

اطاله دادرسی، تونل جهنمی بی‌انتها در مسیر پرونده‌های قضایی

ویروس‌کرونا و صنعت‌گردشگری؛ زیان ۲۲ میلیارد پوندی متوجه اقتصاد بریتانیاستپیش بینی های شورای جهانی سفر و جهانگردی نشان می دهد ضنعت توریسم بریتانیا میلیاردها پوند در پی شیوع ویروس کرونا و محدودیت های مسافرتی در سال جاری میلادی ضررمالی می کند.

ناآرامی‌ها در بلاروس؛ بورل خواستار برگزاری مجدد انتخابات با نظارت اتحادیه اروپا شدجوزپ بورل: «اگر اروپایی باثبات و ایمن می‌خواهیم، باید کسانی را که در بلاروس مسبب سرکوب‌ها هستند مجازات و بازداشت کنیم.»

برگزاری مراسم عشای ربانی در کلمبیا با حضور مومنان در خودروصدها تن از مردم کلمبیا بدون اینکه از خودروهای خود پیاده شوند، در مراسم عشای ربانی در نزدیکی پایتخت حضور یافتند.

انفجار در رستوران آمریکایی ِابوظبی همزمان با اولین پرواز اسراییل به اماراتانفجار در رستوران آمریکایی ِابوظبی | همزمان با پرواز اولین هواپیمای تجاری میان تل آویو و ابوظبی یک فروشگاه مواد غذایی آمریکایی در مسیر فرودگاه ابوظبی منفجر شد

میزبانی دریاچه وان از فلامینگوهادریاچه وان در شرق ترکیه همه ساله در این ایام میزبان انواع مختلفی از پرندگان مهاجر به ویژه فلامینگوها است. - خبرگزاری آناتولی

به گزارش ایسنا، مرتضی رحمان زاده  در این باره گفت: در راستای سیاست های مدیریت شهری در خصوص ایجاد زیرساخت های لازم برای استفاده حداکثری شهروندان از حمل و نقل پاک و لزوم تامین ایمنی تردد دوچرخه سواران و عابران پیاده، عملیات احداث مسیر دوچرخه سواری در منطقه اجرا شد.توسعه در مورد میانگین زمانی که برای رسیدگی به پرونده‌ها مطلوب است و همچنین میانگین زمان رسیدگی به شکایات مردم در واقعیت، اشاره شده و برای رسیدگی به پرونده‌ها ضرب‌العجل و مهلت زمان مشخص تعیین شده است.Aa محدودیت‌های مسافرتی ناشی از شیوع ویروس کرونا و کاهش چشمگیر گردشگران در بریتانیا احتمالا تا پایان سال جاری میلادی به اقتصاد این کشور نزدیک به ۲۲ میلیارد پوند زیان خواهد رساند.Aa رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا خواستار برگزاری انتخابات مجدد در بلاروس با نظارت سازمان امنیت و همکاری اروپا شد.

وی  افزود: فرهنگ سازی و جایگزینی حمل و نقل پاک به جای خودرو و ارتقاء سطح سلامت جامعه و شهروندان به خصوص در شرایط کنونی مبارزه با ویروس کرونا از اهم اهداف اجرای این طرح به شمار می رود. رحمان زاده با اشاره به جزییات این اقدام اظهار کرد: عملیات احداث مسیرهای ویژه دوچرخه سواری با کارشناسی و مطالعات متعدد در این زمینه برای درنظر گرفتن ایمن ترین مسیر برای دوچرخه سواران در نظر گرفته می شود. چون مشکل اطاله دادرسی یک مشکل ساختاری، بنیادی و متصل به عوامل دیگری است که تا رفع و حل و فصل نشوند، این مسئله به قوت خود باقی خواهد ماند. بر اساس گزارش روابط عمومی منطقه ۱۳، وی با بیان اینکه  مسیر دوچرخه سواری واقع در اتوبان شهید دوران و قسمتی از بزرگراه شهید یاسینی در حال اجرا ست که طول این مسیر حدود ۷۰۰۰مترطول و عرض این مسیر ۱۲۰ تا ۱۵۰ سانتی متر می باشد، تصریح کرد: این مسیر از میدان شهید کلاهدوز آغاز و تا درب شرقی مترو شهید کلاهدوز ادامه دارد که بوسیله علایم جداکننده فیزیکی و نوشتاری  طراحی و جانمایی شده است. در نتیجه، نزدیک به سه میلیون شغل ایجاد شده توسط صنعت مسافرتی و گردشگری در بریتانیا در معرض خطر قرار گرفته است.  شهردار منطقه ۱۳ بازدید و بررسی روزانه مسیرهای دوچرخه سواری و حذف هر گونه زواید در این مسیرها را  از اولویت های معاونت حمل و نقل و ترافیک برشمرد و ابراز امیدواری کرد با تکمیل این عملیات و استفاده بیشتر از دوچرخه به جای خودروهای شخصی، شهری سلامت و با آلودگی کمتر را شاهد باشیم. «یکی از آن‌ها کمبود قاضی است. انتهای پیام . دولت بلاروس برای سرکوب مخالفان از تانک و خودروهای آب‌پاش بهره گرفته است.