احتمال ابتلای ۵ هزار نفر به ویروس کرونا در پروژهای سینمایی و تلویزیونی

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شبنم عرفی نژاد مطرح کرد : احتمال ابتلای ۵ هزار نفر به ویروس کرونا در پروژهای سینمایی و تلویزیونی

به گزارش خبرنگار ایلنا شبنم عرفی نژاد که هم اکنون به عنون دستیار کیانوش عیاری در حال ساخت سریال 87 متر با انتشار نامه ای سرگشاده خطاب به علی عسگری رئیس سازمان صدا سیما که نسخه‌ای از آن را اختصاصی در اختیار ایلنا قرار داده نوشت: طبق فرمایش جنابعالی در حال حاضر بیست پروژه تلویزیونی در حال فیلمبرداری هستند که هر کدام به طور متوسط حدود ۵۰ نفر دست اندر کار دارند. از جمله پروژه‌ی سلمان که به گفته‌ی خود شما روزانه ۷۰۰ نفر در آن فعالیت می‌کنند.

یعنی با تعطیل نکردن پروژه ه حدود ۵ هزار نفر در خطر مستقیم ابتلا به کرونا قرار می‌گیرند و بپذیرید که حضور یک دکتر، هر چند روز یک بار، به مهار ویروس کمکی نمی‌کند. این ویروس چهارده روز دوره‌ی پنهان دارد که در همین مدت فرد ناقل، با بقیه در ارتباط است. می دانیم این بیماری فعلاً درمانی ندارد و نیز می دانیم مراکز بهداشتی دچار کمبود تجهیزات هستند.

آیا نمی‌شود سریال‌هایی مثل هزار دستان، پاییز صحرا سربداران، پدر سالار، روزگار قریب، خواب و بیدار و .... یا جنگ‌های شاد نوروز ٧٢، پرواز ٥٧ و آثار مهران مدیری و امثال آن پخش شود؟ من یکی از هزار و ۱۶۵۰ نفری هستم که برای صدا و سیما کار می‌کنم و در هر شرایطی کار کرده‌ام. در سرما، در گرما، در بی پولی و هیچوقت هم اعتراض نکرده‌ام.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آخرین آمار جهانی مبتلایان و بهبودیافتگان ویروس کرونا +جدول- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimطبق آمارهای جدید منتشر شده در جهان، تاکنون 126 هزار و 380 در جهان به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند که از این تعداد 68 هزار و 310 نفر بهبود یافته‌اند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آزمایش واکسن کرونا از طریق آلوده کردن داوطلبان در انگلیس- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimآزمایش واکسن کرونا از طریق آلوده کردن دواطلبان در انگلیس شرکتی در انگلیس از مردم داوطلب خواسته در ازای دریافت پول و آلوده شدن به ویروس کرونا، در آزمایش و ساخت واکسن کرونا کمک کنند داوطلبان در ازای دریافت ۱۰۰ پوند در روز درآمد کسب می‌کنند احمق روالش همینه این چه تیتریه زدی چطور داوطلب شويم راه هست براي تماس
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

تصاویر ماهواره‌ای افزایش گورهای دسته‌جمعی کرونا در اطراف قم را نشان می‌دهدچند هفته پیش و از زمانی که ایران اولین آمار موارد ابتلای به ویروس جدید کرونا در این کشور را اعلام انشاءالله قسمت مکه حالا فرض کنید درست باشه که درست نیست....شما برای دفن فوت شدگانتون چه می کنید.؟! شما را به اون دینی که می پرستید کمی وجدان و انسانیت داشته باشید... گورهای دسته جمعی اهل سنت در عراق و سوریه رو کسی یادش میاد؟ همه آنها با بمبهای میکروبی و شیمیایی و موشکهای ایران کشته میشدن
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

رئیس جشنواره کن: غیرمسئولانه تصمیم نخواهیم گرفترئیس جشنواره کن: غیرمسئولانه تصمیم نخواهیم گرفت «پیر لسکیور» رئیس جشنواره فیلم کن: همچنان به برگزاری این رویداد سینمایی در تاریخ اصلی خوشبین هستیم اما در صورت عدم فروکش ویروس کرونا 'غیرمسئولانه' تصمیم نخواهیم گرفت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شمار قربانیان ویروس کرونا در اسپانیا به 120 تن رسیدشمار قربانیان ویروس کرونا در اسپانیا به 120 و تعداد مبتلایان به این بیماری به 4 هزار و 200 نفر رسید.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نمایشگاه کتاب کودک «بولونیا» لغو شدنمایشگاه کتاب کودک «بولونیا» ۲۰۲۰ به دلیل شیوع ویروس «کرونا» در ایتالیا لغو شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »