احتمال جریمه میلیاردی شرکت فورد به دلیل واردات خودروهای «ون» از اروپا

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

احتمال جریمه میلیاردی شرکت فورد به دلیل واردات خودروهای «ون» از اروپا شرکت آمریکایی فورد سال‌ها خودروهای ون «ترانزیت کانکت» خود را در ترکیه می‌ساخت، آنها را به ایالات متحده می‌آورد، و اکثر آنها را پس از جداسازی صندلی‌ها و شیشه‌ها، به وانت‌بار تبدیل می‌کرد

شرکت آمریکایی فورد سال‌ها خودروهای ون «ترانزیت کانکت» خود را در ترکیه می‌ساخت، آنها را به ایالات متحده می‌آورد، و اکثر آنها را پس از جداسازی صندلی‌ها و شیشه‌ها، به وانت‌بار تبدیل می‌کرد.

این‌ شرکت در ظاهر خودروهای مسافری از اروپا وارد می‌کرد، ولی با تغییراتی جزئی آنها را در آمریکا با به خودروهای باری تبدیل می‌کرد و عوارض کمتری می‌پرداخت.اما در سال ۲۰۱۳، اداره گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده با آگاهی یافتن از این موضوع، اعلام کرد که فورد برای واردات خودروهای ون «ترانزیت کانکت»، باید ۲۵ درصد مالیات پرداخت کند.

این شرکت پنجشنبه اعلام کرد که علاوه بر پرداخت عوارض بیشتر برای سال‌های گذشته، احتمالا باید جریمه بین ۶۵۲ میلیون دلار تا ۱.۳ میلیارد دلار نیز به اداره گمرک آمریکا بپردازد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اسکوچیچ: از نتیجه راضی‌ام، از گلی که خوردیم ناراضی/ از پس آب و هوا برآمدیماسکوچیچ: *از نتیجه راضی‌ام، از گلی که خوردیم ناراضی *از پس آب و هوا برآمدیم *تمرکز ما روی بازی با بحرین است *بازی‌ها را با هم یکی نمی‌کنیم *انتظار داشتم که شرایط مسابقه برای همه تیم‌ها یکسان باشد انتظار نداشته باش. ما چوب ندانم کاری حکومت رو میخوریم که باعث تحریم شده. از اونجایی که با همه دشمنیم همه هم با ما دشمنن.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روایتی تصویری از جام ملت‌های اروپا ۱۹۸۴؛ درخشش پلاتینی و یاران | DW | 04.06.2021جام ملت‌های اروپا در سال ۱۹۸۴ را می‌توان نقطه‌ی عطفی در این بازی‌ها دانست. در این دوره، برخلاف دوره قبل، مرحله نیمه‌نهایی هم در دستور کار گنجانده شده و هیجان مسابقات افزایش یافته بود. مروری بر جام ۱۹۸۴.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تصاویری از ساخت بزرگ‌ترین توپ لگویی جهان به مناسبت جام ملت‌های اروپا🎥مراحل ساخت بزرگ‌ترین توپ لگویی جهان به مناسبت جام ملت‌های اروپا بیشتر بخوانید:
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روایتی تصویری از جام ملت‌های اروپا ۱۹۸۰؛ اولین تغییر اساسی | DW | 03.06.2021در سال ۱۹۸۰ برای اولین بار دو گروه چهار تیمی در دور نهایی جام ملت‌های اروپا شرکت داشتند. صدرنشینان گروه مستقیم به فینال صعود می‌کردند و دو تیم دوم هر گروه بر سر کسب مقام سوم به مصاف هم می‌رفتند. مروری تصویری بر جام ۱۹۸۰.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

هشدار نسبت به کمبود دارو در مراکز درمانی/ بسیاری از اقلام دارویی سهمیه‌بندی شده استرئیس بیمارستان شهدای تجریش گفت: وجود مشکل افزایش قیمت داروها و سهمیه بندی که برای بیمارستان‌ها وجود دارد، مراکز درمانی را با یک چالش جدی در امر خدمت رسانی به بیمار مواجه کرده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کدخدایی: حکم مقام معظم رهبری لازم الاتباع است/ شورای نگهبان مصون از خطا نیستسخنگوی شورای نگهبان درباره سخنان رهبری نسبت به عدم احراز صلاحیت برخی کاندیداها گفت: بزودی اعلام‌نظر می کنیم. قرار باشه شورای نگهبان بخواد دوباره ی عده رو تایید صلاحیت کنه , این یعنی خدشه دار کردن قانون و به سخره کشیدن فرایند احراز صلاحیت ها و انتخابات است. در واقع شکل زشتی پیدا میکنه. انتخابات_۱۴۰۰ انتخابات۱۴۰۰ رییسی مهرعلیزاده جلیلی محسن_رضائي همتی لاریجانی ایران h0d3r_fa تمومه كار، ديگه بايد هشتگ رييس جمهور لاريجانى سلام بزنيم اینام خیلی بدبختنا تا تقی به توقی میخوره باید برینن تونظراتشون
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »