احتمال صدور قطعنامه شورای امنیت علیه ایران در صورت شکست مذاکرات وین

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 62 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 28%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

احتمال صدور قطعنامه شورای امنیت علیه ایران در صورت شکست مذاکرات وین العربيه_فارسى

به گزارش خبرگزاری «اکسیوس»، چهارشنبه 8 دسامبر، ایالات متحده و تروئیکای اروپایی ، در پایان مذاکرات دور قبل که جمعه پیش پایان یافت، ایران را به «زیاده‌خواهی» و «عدم جدیت» در مذاکرات متهم کردند.دیپلمات‌های آمریکایی و اروپایی می‌گویند که ایران از برخی تعهدات خود برای محدود کردن برنامه هسته‌ای خود عقب‌نشینی کرده است، و در مقابل تقاضاهای خود برای رفع تحریم‌ها را افزایش داده است.

مقامات آمریکایی هشدار داده‌اند که اگر ایران به این مسیر ادامه دهد، بازگشت به توافق هسته‌ای 2015 ممکن است در آینده‌ای نزدیک غیرممکن شود. از سوی دیگر، ایرانی‌ها انتقاد غرب را رد کرده و مدعی شده‌اند که «عمل‌گرایی» نشان می‌دهند. هشتمین دور مذاکرات هسته‌ای، که دومین دور آنها از زمان روی کار آمدن دولت ابراهیم رئیسی در تهران است، قرار است آخر این هفته آغاز شود. رابرت مالی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران و تیمش قرار است پنجشنبه وارد وین شوند و به طور غیرمستقیم از طریق میانجیگران اروپایی با مقامات ایرانی مذاکره کنند.

دیپلمات‌های اروپایی می‌گویند که گزارش اخیر «اکسیوس» مبنی بر اینکه سازمان‌های امنیتی اسرائیل گفته‌اند ایران خود را برای غنی‌سازی اورانیوم در سطح تسلیحاتی آماده می‌کند، در وین مورد بحث قرار گرفته است. جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا نیز طی تماسی با وزیرخارجه ایران این گزارش را مطرح کرد، که مورد تکذیب وی قرار گرفت.

به گفته «اکسیوس»، مقامات آمریکایی می‌گویند که اگر دور جدید مذاکرات شکست بخورد، ایالات متحده و تروئیکای اروپایی احتمالا تا پایان ماه دسامبر یک جلسه اضطراری شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به منظور صدور قطعنامه توبیخی علیه ایران برگزار می‌کنند، که می‌تواند به صدور قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل و تشدید فشارها بر روی ایران بینجامد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

برنامه_اتمی_ایران مذاکرات_وین العربيه_فارسى : دیپلمات‌های آمریکایی و اروپایی می‌گویند که ایران از برخی تعهدات خود برای محدود کردن برنامه هسته‌ای خود عقب‌نشینی کرده است ( نقض كرده است )، و در مقابل تقاضاهای خود برای رفع تحریم‌ها را افزایش داده است.

برنامه_اتمی_ایران مذاکرات_وین فلسطین کنگره_آمریکا دیپلمات‌های اروپایی می‌گویند که گزارش اخیر «اکسیوس» مبنی بر اینکه سازمان‌های امنیتی اسرائیل گفته‌اند ایران خود را برای غنی‌سازی اورانیوم در سطح تسلیحاتی آماده می‌کند،.

برنامه_اتمی_ایران العربيه_فارسى : درصورت شکست مذاکرات_وین برای احیای توافق هسته‌ای 2015موسوم به «برجام»، شورای_حکام_آژانس بین‌المللی انرژی اتمی قصددارد قطعنامه‌ای علیه ایران صادرکند که میتواندبه صدورقطعنامه شورای امنیت سازمان ملل وتشدیدتصاعدی فشارهابرروی ایران بینجامد.

احتمال صدور قطعنامه شورای امنیت علیه ایران در صورت شکست مذاکرات_وین ایالات_متحده و تروئیکای_اروپایی در پایان مذاکرات دور قبل ایران را به «زیاده‌خواهی» و «عدم جدیت» در مذاکرات متهم کردند .

برنامه_اتمی_ایران موشکهای_بالستیک (قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت ملل متحدکه توسط آخوندها نقض شده است ) دخالتهای_منطقه‌ای_ایران العربیة_فارسی : احتمال صدور قطعنامه شورای امنیت علیه ایران در صورت شکست مذاکرات_وین

قسمت پنجم مثلث سی آی ای را اینجا ببینید 👇 ✔️سرزمین کورش را باید به کورش داد سانسور_ری_استارت_تاوان_دارد نقشه_جدید_خاورمیانه_را_ما_کشیدیم 🔴قسمت_ششم؛ ✔️ مانیفست RestartLeader سید_محمد_حسینی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیس جمهور: باید نظام ناهماهنگ پرداخت را به نظام هماهنگ تبدیل کنیم/ احیای شورای عالی جهاد سازندگیدر جلسه شورای عالی اداری صورت گرفت؛ رئیس جمهور: باید نظام ناهماهنگ پرداخت را به نظام هماهنگ تبدیل کنیم ایجاد شورای عالی جهاد سازندگی و امور عشایری ۳-۴ تا خانواده حکومت رو دست گرفتن، ۱۰۰ تا شورا هم زدن :)) بابا دور هم تصمیم بگیرید دیگه. اسم و اینا که مهم نیست 🤡🤡🤡🤡 خوب انجام بده
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا به دلیل «نقض حقوق بشر» تحریم هایی را علیه ایران اعمال کردآمریکا روز سه‌شنبه ۷ دسامبر و در بحبوحه از سرگیری مذاکرات هسته‌ای در وین برای احیای برجام، تحریم‌هایی را علیه ایران اعمال کرد. We love you America 😄 حالا كه ملت به روز سياه نشستند بزار اين جلادان آدم كش پفيوز آخوند تخم حروم عرب زاده هم تخم امريكا را بخورند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اختصاصی| تاریخ ازسرگیری مذاکرات ایران و 1+4 در وین نهایی شد- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimتاریخ ازسرگیری مذاکرات ۱+۴ در وین نهایی شد اختصاصی تسنیم: هیات‌های مذاکره کننده ایران و ۱+۴ روز پنجشنبه در وین مذاکرات خود را از سر می‌گیرند JCPOA مذاکره برای مذاکره یا مذاکره برای رسیدن به توافق؟ تن لش قاسم تو گور میلرزد با این خایه مالیهای شما برای امریکا(:
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ابراز نگرانی وزیر خارجه فرانسه از قصد احتمالی ایران برای وقت‌کشی در مذاکرات هسته‌ای🔺ابراز نگرانی وزیر خارجه فرانسه از قصد احتمالی ایران برای وقت‌کشی در مذاکرات هسته‌ای ▪️وزیر خارجه فرانسه می‌گوید انتظار می‌رود مذاکرات احیای توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ با ایران روز پنجشنبه در وین از سر گرفته شود. ⬇️ بیشتر بخوانید: هدف دموکراتهای آمریکا و شخص بلینکن و بایدن کله پ.و.ک تنها خرید زمان برای نظام جهت ساخت بمب اتمیست کشورهای اروپایی نیز گوش بفرمان پوتین قسمت ششم (برنامه حکم امسال صورتی دگر است) را ببینید و بدانید که لیدر ری استارت آمده طلبشان را از شما بگیرد و اسرار_جدیدی را برای شما و ملت_ایران فاش کند ✔️سرزمین کورش را باید به کورش داد pastonews نقشه_جدید_خاورمیانه_را_ما_کشیدیم قسمت_ششم؛ مانیفست
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مذاکرات وین ظهر پنجشنبه از سر گرفته می‌شودمذاکرات وین ظهر امروز از سر گرفته می‌شود در ادامه مذاکرات ایران و ۱+۴ که هشتم آذر پس از سه ماه در وین از سر گرفته شد، هشتمین دور مذاکرات احیای برجام در سطح معاونان وزیران امور خارجه، ظهر‌ امروز در هتل کوبورگ برگزار می‌شود پنجمین پنجشنبه ..... بر پدرت لعنت بیشرف پنجشنبه ها هر هفته هرایرانی بگه لعنت_برپدرش بخونید کپی کنید ریت کنید لعنت بفرستید . لعنت بفرستید ریت کنید تا تو تایملاینها امروز بالا بمونه یک روز بعد از تحریم مجدد افراد جدید توسط امریکا دور جدید مذاکرات اغاز شد اینا اسکلان؟؟؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سالیوان: مذاکرات اتمی مانع اقدامات آمریکا علیه نیروهای نیابتی ایران در منطقه نمی‌شودجیک سالیوان، مشاور امنیت ملی ایالات متحده با اشاره به «خطر» ایران در منطقه و عملکرد جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا گفت، ایالات متحده فارغ از مذاکرات هسته‌ای برنامه_اتمی_ایران شورای_حکام_آژانس_بین‌المللی کنگره_امریکا اتحادیه_اروپا عربستان - باتشکرازاقدامات وتلاشهای کاخ سفیدوآقای سالیوان برای امنیت و صلح_جهانی . -همانطورکه جهان نظاره گر است ، آخوندهای ایران ، ۶ سال بعد ازتوافق ۲۰۱۵ وعلیرغم نقض آن ودرواقع خیانت به آن
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »