احتمالا آقای فرماندار می‌خواهد در دولت بعدی حضور داشته باشد

30/06/1399 12:15:00 ب.ظ

واکنش مهدی طالقانی به نامه فرمانداری تهران درباره ناشناخته بودن اعظم_طالقانی در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:خانواده آیت‌الله طالقانی به هیچ وجه راضی نیست نام یکی از اعضای خانواده روی معابر گذاشته شود

فرزند آیت‌الله طالقانی گفت: فرماندار چون می‌داند روحانی چند ماه دیگر می‌رود و یکی از اصولگراها رئیس دولت می‌شود، با بیان چنین حرف‌هایی می‌خواهد در دولت بماند. قبل از اینکه فرماندار به نام‌گذاری یکی از معابر به نام خواهر ما چنین واکنشی نشان دهد، خانواده آیت‌الله طالقانی مخالفت خود را اعلام کردند. فرزند آیت‌الله طالقانی گفت: چون می‌داند روحانی چند ماه دیگر می‌رود و یکی از اصولگراها رئیس دولت می‌شود، با بیان چنین حرف‌هایی می‌خواهد در دولت بماند.

قبل از اینکه فرماندار به نام‌گذاری یکی از معابر به نام خواهر ما چنین واکنشی نشان دهد، خانواده آیت‌الله طالقانی در اطلاعیه‌ای مخالفت خود را با این کار رسماً اعلام کردند.

«مردم مهندس بازرگان و اعظم طالقانی را نمی‌شناسند.» این اظهارنظر فرماندار تهران در مخالفت با تصمیم‌ شورای شهر مبنی بر نام‌گذاری معابر تهران واکنش‌های زیادی برانگیخت. مهدی طالقانی، فرزند آیت‌الله طالقانی و برادر مرحوم اعظم طالقانی، در گفت‌وگو با

اعتمادآنلاین در این‌ باره اظهار داشت: آقای فرماندار در حالی گفته است مردم مهندس بازرگان و اعظم طالقانی را نمی‌شناسند که هیچ آشنایی‌ای با کسانی که در پیروزی انقلاب نقش‌آفرینی کرده‌اند، ندارد. پسر آیت‌الله طالقانی در ادامه گفت: به قول آقای زیباکلام، ایشان چون می‌داند روحانی چند ماه دیگر می‌رود و یکی از اصولگراها رئیس دولت می‌شود، با بیان چنین حرف‌هایی می‌خواهد در دولت بماند. قبل از اینکه فرماندار به نام‌گذاری یکی از معابر به نام خواهر ما چنین واکنشی نشان دهد، خانواده آیت‌الله طالقانی در اطلاعیه‌ای مخالفت خود را با این کار رسماً اعلام کردند. headtopics.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »
Loading news...
Failed to load news.

مجلس درک مستقیمی از شرایط بحران ندارد/ افزایش قیمت اقلام اجتناب‌ناپذیر است/ دولت توانایی ثروت‌آفرینی را ندارداستاد اقتصاد دانشگاه اصفهان اظهار داشت: البته تمام دولت‌های اخیر هیچ کدام اهداف بلندمدت نداشتند و هر کدام به دنبال قدرت‌نمایی بودند تا خود را قهرمان نشان دهند. دولت کنونی هم از ابتدا اقدامات ضعیفی در حوزه اقتصاد داشت. تمام تیم اقتصادی کنونی تمام آزمایش خود را پس داده‌اند این افراد نمی‌توانند موجب ثروت آفرینی شوند یعنی توانایی این کار را ندارند. برخی پول می گیرند تا تبلیغ کنند یا منافع گروهی را تامین کتند. هرچه ایران می کشد از ظاهرا تحصیل کرده هایی است که باطنا خود را فروخته اند. لطفا با کسی مصاحبه کنید که چنین اشتباهات فجیعی در کارنامه اش نداشته است:

رهبر مخالفان دولت بلاروس: ایستادگی برای حقوق بشر دخالت در امور داخلی نیست - BBC News فارسیسوتلانا تیخانوفسکایا، از چهره‌های مخالف دولت بلاروس در سخنانی در سازمان ملل بر ضرورت فوری توجه جامعه جهانی به سرکوب معترضان در این کشور توسط نیروهای امنیتی تاکید کرده است.

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

نظارت دولت بر امور بدون انصاف مردم به جایی نمی‌رسدسید رضا اکرمی گفت‌: مردم مشکل رفتاری دارند و هم مدیران جامعه درست کار نمی‌کنند؛ یعنی لازم است هم مردم انصاف به خرج بدهند و هم دولتی‌ها با استفاده از موقعیتی که دارند نظارت لازم داشته باشند چون نظارت تنها بدون انصاف مردم به جایی نمی‌رسد و مشکلات حل نمی‌شود.

تایلندی‌ها با درخواست استعفای دولت و اصلاحات در نظام سلطنتی به خیابان‌ها آمدندده‌ها هزار نفر عصر روز شنبه ۱۹ سپتامبر (۲۹ شهریور) در نزدیکی کاخ سلطنتی سابق در بانکوک گرد هم آمدند و خواستار آزادی‌های بیشتر و استعفای نخست وزیر تایلند شدند. از سوی دیگر بسیاری نیز خواستار اصلاحات در نظام پادشاهی تایلند شدند، موضوعی که تا کنون پرداختن به آن در این کشور ممنوع بوده است.