احتمال مرگ شهروند ترکیه ساکن آمریکا به دلیل تاخیر در تشخیص کرونا

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

خانواده یک شهروند ترکیه ساکن آمریکا که بر اثر کرونا جان خود را از دست داده است، مدعی هستند که تشخیص دیرهنگام باعث فوت مادرشان شده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

خانواده شهروند ترکیه ساکن آمریکا که مادر 74 ساله شان بر اثر ویروس کرونا جان خود را از دست داده است، مدعی هستند که تشخیص دیرهنگام بیماری باعث فوت مادرشان شده است.

علیرضا دوغان، پسر قیمت دوغان با اشاره به اینکه دو تست کرونای نخست مادرش منفی اعلام شده است، در این باره گفت: در سومین تست که پس از دو هفته انجام گرفت تست مثبت اعلام شد. به دلیل عدم تشخیص درمان مناسب دیرهنگام آغاز شد.گفتنی است تاکنون دستکم 24 شهروند ترکیه ساکن آمریکا جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آیا کولر گازی احتمال شیوع کرونا را بیشتر می‌کند؟تهران- ایرنا- عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: ویروس کرونا وارد کولر گازی نمی‌شود، اما کولر می تواند پخش و انتشار ویروس را بیشتر کند. با توجه به اندازه ویروس که حدود ۱۰۰ نانومتر است ویروس خیلی هم خوب وارد میشه در سیرکولاسیون هوایی که انجام میشه ویروس هم وارد و هم خارج میشه کجا این ویروس وهان آمده کسب اجازه کنه که این بار دومیش باشه
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

احتمال انتقال بخشی از سرمایه‌‌گذاری‌های آمریکا در چین به اندونزیدولت اندونزی قصد دارد بخشی از خاک کشورش را به منظور گزینه‌ای برای سرمایه گذاری شرکت‌های آمریکایی خارج شده از چین اختصاص دهد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افزایش احتمال انتشار و انتقال کروناویروس با کولر گازی + راهکارعضو ستاد کنترل اپیدمی کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به مطالب منتشر شده در ارتباط با استفاده از کولر گازی در زمان شیوع کرونا، تاکید کرد: اگر چه افزایش معنی‌دار موارد بروز بیماری ارتباطی با استفاده از کولر گازی ندارد ولی کولر گازی باعث افزایش احتمال انتشار و یا انتقال بیماری می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پاسخ به تردیدها درباره احتمال انتقال کرونا از طریق رابطه زناشوییتهران - ایرنا - عضو کمیته کشوری مبارزه با بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با یادآوری اینکه ویروس کرونا در همه بدن فرد مبتلا رسوخ می‌کند، گفت: به همین دلیل امکان انتقال آن از طریق رابطه زناشویی وجود دارد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

انتقال 354 شهروند ترکیه از آمریکا در راستای مقابله با کرونا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمار قربانیان کرونا در آمریکا به 89 هزار نفر نزدیک شدشمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا با فوت 1580 تن دیگر طی 24 ساعت گذشته به 88 هزار و 550 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »