احتمال لغو تمام بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا قوت گرفت

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کرونا در لیگ فوتبال آسیا | احتمال لغو تمام بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا قوت گرفت

المیادین نوشت: افزایش شمار مبتلایان به کرونا می‌تواند منجر به لغو تمامی رقابت‌ها به ویژه لیگ قهرمانان و ای‌اف‌سی کاپ شود.

منابع مذکور تایید کرده اند که ای‌اف‌سی جدا از آن دسته از بازی‌هایی که تاکنون لغو و اعلام کرده، سایر بازی‌ها را نیز به تعویق می‌اندازد و علاوه بر این، از مسوولان تعیین شده برای سازماندهی دیدارها خواسته تا به کشورهای خود بازگشته و کشورهای میزبان دیدارها را از جمله امارات، ترک کنند؛ تیم العین امارات و السد قطر قرار است سه‌شنبه هفته جاری در مرحله گروهی به مصاف یکدیگر بروند.

«داتو وینسور جان» دبیرکل ای‌اف‌سی هفته گذشته گفت: شرایط بی‌سابقه ای پیش آمده و چالش‌های بزرگی را بر سر راه ما قرار داده است و باید تمامی مشکلات مرتبط با محدودیت‌های مسافرتی را در نظر بگیریم. «شیخ سلمان» رییس ای‌اف‌سی نیز گفته است که وی نهایت تلاش خود را برای حصول اطمینان از سلامت و امنیت خانواده فوتبال و هواداران انجام خواهد داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دولت شهرهای آلوده را در اسرع وقت قرنطینه کند/ نباید وقت را از دست دادنایب رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: دولت باید کاملا قاطعانه و در اسرع وقت شهرهای آلوده را قرنطینه‌ کند. نام نمکی رو بخاطر بسپارید ایشون بدلیل تعلل و تفکر مزخرفشون با قرنطینه شهرها مخالف هستند ایشون مسئول یک فاجعه انسانی در آینده نچندان دور هستند مگه دکتری تو نظر میدی و ایجاد ترس میکنی؟ رو چه حسابی مرتیکه ؟ وزارت بهداشت خودش متخصص داره بعدش مگه چند نفر درگیر بیماری هستن که شهر تعطیل شه
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ترکیه: 56 نفر از عناصر رژیم اسد را از پای درآوردیموزارت دفاع ترکیه: 56 نفر از عناصر رژیم اسد را از پای درآورده و 8 تانک، 4 خودرو زره‌پوش جنگی، 5 هویتزر و 2 راکت‌انداز آنها را منهدم کردیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نائب‌رئیس پارلمان ایران: شهرهای آلوده را سریعا قرنطینه کنید؛ نباید وقت را از دست دادمسعود پزشکیان نائب‌رئیس پارلمان ایران از دولت این کشور خواست تا شهرهای آلوده را در اسرع وقت قرنطینه مرده گوزید
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

لغو پیاپی رویدادهای بین المللی در جهان به دلیل نگرانی از شیوع ویروس کروناویروس کرونا با عبور از مرز بلاروس، نیوزیلند، لیتوانی و هلند محدوده شیوع خود را به ۵۷ کشور افزایش داد و با ورود به نیجریه قاره آفریقا را نیز به طور جدی تهدید کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هراس از کرونا؛ لغو ماراتون پاریس | DW | 29.02.2020چند نمایشگاه در آلمان ملغی شدند، فرانسه تجمع ۵هزار نفر در فضای بسته را ممنوع کرد و اجلاس آسه‌آن در لاس وگاس به تعویق افتاد. وزیر بهداشت آلمان می‌گوید اروپا باید برای مواجهه با همه گیری کرونا، رویکرد مشترکی داشته باشد. لیمیتش ۱۰۰۰ تاست فرانسه یکبار ویروس بدتر از کرونا را انداخت بین ۳۵ میلیون انسان ، در رو هم روی همشون بست. گاهی اوقات باز میکنه یکی از ویروسهارو شوالیه اعلام میکنه دوباره در روی ۸۰ میلیون میبنده.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ورزش ایران تعطیل شد، فوتبال نه؛ فیفا مسابقات بین‌المللی را لغو می‌کند؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »