احتمال لغو تمام بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا قوت گرفت

01/03/2020 12:22:00 ب.ظ

#کرونا در لیگ فوتبال آسیا | احتمال لغو تمام بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا قوت گرفت

کرونا

کرونا در لیگ فوتبال آسیا | احتمال لغو تمام بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا قوت گرفت

تهران- ایرنا- یک شبکه تلویزیونی لبنانی به نقل از مقامات ارشد کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای‌اف‌سی) مدعی شد که افزایش تدریجی محدودیت‌های اعمال شده از سوی کشورها برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، هیات اجرایی این نهاد را مجبور می‌کند تا تمامی رقابت‌ها را تا اطلاع ثانوی لغو کند.

منابع مذکور تایید کرده اند که ای‌اف‌سی جدا از آن دسته از بازی‌هایی که تاکنون لغو و اعلام کرده، سایر بازی‌ها را نیز به تعویق می‌اندازد و علاوه بر این، از مسوولان تعیین شده برای سازماندهی دیدارها خواسته تا به کشورهای خود بازگشته و کشورهای میزبان دیدارها را از جمله امارات، ترک کنند؛ تیم العین امارات و السد قطر قرار است سه‌شنبه هفته جاری در مرحله گروهی به مصاف یکدیگر بروند.

«داتو وینسور جان» دبیرکل ای‌اف‌سی هفته گذشته گفت: شرایط بی‌سابقه ای پیش آمده و چالش‌های بزرگی را  بر سر راه ما قرار داده است و باید تمامی مشکلات مرتبط با محدودیت‌های مسافرتی را در نظر بگیریم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »

سیزدهمین روز اعتراضات در ایران؛ بازداشت خبرنگاری که مراسم خاکسپاری مهسا امینی را گزارش کرده بود

همزمان با تداوم اعتراضات خیابانی، شمار افراد و صاحبان کسب و کاری که به شیوه‌های مختلف از جمله از مسیر لینکدین آمادگی خود را برای برگزاری اعتصابی سراسری اعلام می‌کنند نیز رو به افزایش است ادامه مطلب >>

دولت شهرهای آلوده را در اسرع وقت قرنطینه کند/ نباید وقت را از دست دادنایب رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: دولت باید کاملا قاطعانه و در اسرع وقت شهرهای آلوده را قرنطینه‌ کند. نام نمکی رو بخاطر بسپارید ایشون بدلیل تعلل و تفکر مزخرفشون با قرنطینه شهرها مخالف هستند ایشون مسئول یک فاجعه انسانی در آینده نچندان دور هستند مگه دکتری تو نظر میدی و ایجاد ترس میکنی؟ رو چه حسابی مرتیکه ؟ وزارت بهداشت خودش متخصص داره بعدش مگه چند نفر درگیر بیماری هستن که شهر تعطیل شه

ترکیه: 56 نفر از عناصر رژیم اسد را از پای درآوردیموزارت دفاع ترکیه: 56 نفر از عناصر رژیم اسد را از پای درآورده و 8 تانک، 4 خودرو زره‌پوش جنگی، 5 هویتزر و 2 راکت‌انداز آنها را منهدم کردیم

نائب‌رئیس پارلمان ایران: شهرهای آلوده را سریعا قرنطینه کنید؛ نباید وقت را از دست دادمسعود پزشکیان نائب‌رئیس پارلمان ایران از دولت این کشور خواست تا شهرهای آلوده را در اسرع وقت قرنطینه مرده گوزید

لغو پیاپی رویدادهای بین المللی در جهان به دلیل نگرانی از شیوع ویروس کروناویروس کرونا با عبور از مرز بلاروس، نیوزیلند، لیتوانی و هلند محدوده شیوع خود را به ۵۷ کشور افزایش داد و با ورود به نیجریه قاره آفریقا را نیز به طور جدی تهدید کرد.

هراس از کرونا؛ لغو ماراتون پاریس | DW | 29.02.2020چند نمایشگاه در آلمان ملغی شدند، فرانسه تجمع ۵هزار نفر در فضای بسته را ممنوع کرد و اجلاس آسه‌آن در لاس وگاس به تعویق افتاد. وزیر بهداشت آلمان می‌گوید اروپا باید برای مواجهه با همه گیری کرونا ، رویکرد مشترکی داشته باشد. لیمیتش ۱۰۰۰ تاست فرانسه یکبار ویروس بدتر از کرونا را انداخت بین ۳۵ میلیون انسان ، در رو هم روی همشون بست. گاهی اوقات باز میکنه یکی از ویروسهارو شوالیه اعلام میکنه دوباره در روی ۸۰ میلیون میبنده.

ورزش ایران تعطیل شد، فوتبال نه؛ فیفا مسابقات بین‌المللی را لغو می‌کند؟

المیادین نوشت: افزایش شمار مبتلایان به کرونا می‌تواند منجر به لغو تمامی رقابت‌ها به ویژه لیگ قهرمانان و ای‌اف‌سی کاپ شود.به گزارش ایلنا، مسعود پزشکیان  در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نسبت به شیوع ویروس کرونا هشدار داد و نوشت: بنده معتقدم نباید وقت را از دست داد، دولت باید کاملا قاطعانه و در اسرع وقت قرنطینه‌ی شهرهای آلوده، منع رفت و آمد و تعطیلی ارگان‌های دولتی را با اتخاذ تدابیری که کمترین لطمه به مردم وارد شود را با نظر کارشناسان داخلی و خارجی اعمال کند.نیروهای مسلح ترکیه 56 نفر از عناصر رژیم اسد را در ادلب از پای درآوردند.کند زیرا به گفته او نباید وقت را از دست داد.

منابع مذکور تایید کرده اند که ای‌اف‌سی جدا از آن دسته از بازی‌هایی که تاکنون لغو و اعلام کرده، سایر بازی‌ها را نیز به تعویق می‌اندازد و علاوه بر این، از مسوولان تعیین شده برای سازماندهی دیدارها خواسته تا به کشورهای خود بازگشته و کشورهای میزبان دیدارها را از جمله امارات، ترک کنند؛ تیم العین امارات و السد قطر قرار است سه‌شنبه هفته جاری در مرحله گروهی به مصاف یکدیگر بروند. «داتو وینسور جان» دبیرکل ای‌اف‌سی هفته گذشته گفت: شرایط بی‌سابقه ای پیش آمده و چالش‌های بزرگی را  بر سر راه ما قرار داده است و باید تمامی مشکلات مرتبط با محدودیت‌های مسافرتی را در نظر بگیریم. «شیخ سلمان» رییس ای‌اف‌سی نیز گفته است که وی نهایت تلاش خود را برای حصول اطمینان از سلامت و امنیت خانواده فوتبال و هواداران انجام خواهد داد.2020 آنکارا/ اسین ایشیک/ خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع ملی ترکیه اعلام کرد: نیروهای ما 56 نفر از عناصر رژیم اسد را از پای درآورده و 8 تانک، 4 خودرو زره‌پوش جنگی، 5 هویتزر و 2 راکت‌انداز آنها را منهدم کرده‌اند. .