فاتح سونمز

فاتح سونمز

احتمال احداث خط لوله جدید نفتی میان ترکیه و عراق وجود دارد

احتمال احداث خط لوله جدید نفتی میان ترکیه و عراق وجود دارد

28/08/2019 06:08:00 ب.ظ

احتمال احداث خط لوله جدید نفتی میان ترکیه و عراق وجود دارد

وزیر انرژی و منابع طبیعی ترکیه و وزیر نفت عراق درباره احداث خط لوله جدید انتقال نفت میان دو کشور دیدار و گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

Murat Temizer,İdris Okuducu,Ebru Şengül,Omid Shamizi   |28.08.2019Baghdadبغداد/خبرگزاری آناتولیفاتح سونمز، وزیر انرژی و منابع طبیعی ترکیه و ثامر الغضبان وزیر نفت عراق در بغداد درباره احداث خط لوله جدید انتقال نفت میان دو کشور دیدار و گفتگو کردند.

رضا پهلوی با انتقاد از اتحادیه اروپا: مشروعیت بخشیدن به رئیسی همانند یک سیلی بود المپیک توکیو؛ علی داودی در وزنه‌برداری مدال نقره گرفت - BBC News فارسی شاهزاده رضا پهلوی: فرصت کوبیدن واپسین میخ به تابوت جمهوری اسلامی فراهم شده است

وزیر انرژی و منابع طبیعی ترکیه در این دیدار با بیان اینکه درباره موضوعات زیادی با وزیر نفت عراق گفتگو کرده اند، تصریح کرد: خط لوله نفت میان عراق و ترکیه نه تنها درمورد نفت شمال عراق بلکه در انتقال نفت استخراج شده از تمامی نقاط این کشور به بازارهای مصرف نقش بزرگی را برعهده خواهد داشت. طرف عراقی پروژه های جدیدی مطرح کرد و ما نیز از این طرح ها استقبال کردیم.

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

Telegram: Instant View

طرح جدید مجلس برای دریافت غرامت نفتی از آمریکا و انگلیس+ جزئیات- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimجمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تدوین طرحی دولت را ملزم کردند تا نسبت به بازپس‌گیری درآمدهای نفتی از انگلیس و آمریکا بعد از کودتای 28 مرداد اقدام کند.

وجود 40 هزار مسکن خالی در شیراز/ اختصاص 15 هکتار زمین در منطقه سعدی برای ساخت مسکن اقشار کم‌درآمد/ 60 درصد مردم شیراز خانه دارندمعاون استاندار فارس در گفت وگو با ایلنا مطرح کرد ؛ وجود 40 هزار مسکن خالی در شیراز/ اختصاص 15 هکتار زمین در منطقه سعدی برای ساخت مسکن اقشار کم‌درآمد/ 60 درصد مردم شیراز خانه دارند

آواز خوانی پرویز پرستویی برای کودکان سیل‌زده+فیلمتوسط خیرین، جانبازان و هنرمندان؛ پانصد پارک‌بازی کودکان در روستاهای آسیب‌دیده از سیل و محروم کشور احداث می‌شود.

داووداغلو ضمن تهدید اردوغان: اگر پرونده تروریسم را باز کنم خیلی‌ها شرمنده می‌شوندبه گفته رسانه‌‌های اپوزیسیون ترکیه، احمد داووداغلو نخست وزیر سابق ترکیه بار دیگر حزب «عدالت و توسعه»

وقتی پوتین اردوغان را به بستنی دعوت می‌کندروسای جمهوری روسیه و ترکیه مشغول بستنی خوردن هستند و دوربین‌ها روی چهره این دو متمرکز شده‌اند.

تغییر مدیرعامل یک خودروسازی در کاهش قیمت خودرو موثر بوده استوزیر صمت گفت: عرضه و تقاضا در قیمت تاثیر دارد، در ادامه تغییر مدیرعامل یک خودروسازی و واکنش بازار هم در جای خود تاثیر داشته است.