احتمال کمبود امکانات لازم برای مقابله با کرونا در اروپا

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مقامات اروپایی از احتمال کمبود امکانات پزشکی و درمانی برای مقابله با ویروس کرونا در این قاره خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

مقامات اروپایی از احتمال کمبود امکانات پزشکی و درمانی برای مقابله با ویروس کرونا در این قاره خبر داد.مرکز پیشگیری و کنترل بیماری‌های اروپا طی گزارشی اعلام کرد: احتمال ناکارآمدی بخش بهداشت و درمان اتحادیه اروپا و انگلیس در مقابله با ویروس کرونا وجود دارد.

در این گزارش همچنین با اشاره به ابتلای 204 هزار و 930 تن از شهروندان کشورهای اروپایی به کرونا آمده است: کرونا به سرعت در حال گسترش است. براساس اطلاعات موجود 30 بیماران در بیمارستان بستری شده و وضعیت 4 درصد آنها وخیم است. میزان بستری در افراد بالای 60 سال بیش از دیگر گروها و میزان مرگ و میر میان آنها 12 درصد است.

اگر از گسترش شیوع کرونا جلوگیری نشود، توان مراقبت‌های ویژه در کشورهای اروپایی در اواسط ماه آوریل کاهش خواهد یافت. 4 درصد افراد مبتلا به کرونا در چین متشکل از پرسنل درمانی بوده اند. مقامات اروپایی لباس و وسایل محافظ لازم را به پرسنل پزشکی تامین کنند»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کمبود داروی ضدمالاریا در بازارهای آمریکا در پی سخنان دونالد ترامپدانشمندان این داروها را سمی می‌دانند و تاکید دارند استفاده همزمان آن‌ها با دیگر داروها، عوارض جانبی آن‌ها را شدیدتر می‌کند و ضروریست تا آزمایشهای دقیق‌تر و مطالعات جامع‌تری درباره این داروها به عنوان درمانگران احتمالی کرونا انجام شود. 🔴بی ام و و فولکس واگن به جای خودرو ماسک می‌سازند 🔹کارخانه بی ام و اعلام کرد ۱۰۰ هزار ماسک تنفسی فولکس واگن هم ۲۰۰ هزار ماسک تنفسی تولید میکند + احتمالا ایران خودرو و سایپا هم اعلام آمادگی میکنن برای تولید تابوت خدا جون میشه ۲۰۲۰ رو حذف کنی دوباره نصب کنی آخه ویرووس داره :((( احمق تر از امریکاییا خودشونن
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کسانی امروز سرکار هستند که باید مایحتاج مردم را تأمین کنند/ کمبود تخت بیمارستانی و پرستار نداریمرئیس جمهور تاکید کرد: باید توجه کنیم که هم نیاز داریم به اینکه بخش اعظم مردم در خانه بمانند و هم یک اقلیت کوچکی برای تامین نیازمندی‌های ضروری مردم کنار فعالیت‌های اقتصادی و کارگاه‌های تولیدی خودشان باشند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نتانیاهو: احتمال ابتلای یک میلیون اسرائیلی به کرونا و مرگ بیش از ۱۰ هزار تن وجود داردنتانیاهو: احتمال ابتلای یک میلیون اسرائیلی به کرونا و مرگ بیش از ۱۰ هزار تن وجود دارد اگر اقدامات جدی اتخاذ نشود، احتمال رخ دادن سناریوها و فاجعه بهداشتی طی هفته‌های آتی وجود دارد اونها هم مورد حمله بیولوژیکی و اجنه هستند؟ بزرگنمایی آمار مبتلایان کرونا در کشور = تبره شدن و مصونیت انگشت اتهام جهانیان از تئوری ساخت و انتشار ویروس در جهان فقط همن چند کشور با ملتشون رو راست بودن.آلمان ایتالیا آمریکا اسرائیل.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شهادت ۴۳ نفر از کادر بهداشتی و درمانی کشورسخنگوی ستاد مقابله با کرونا از شهادت ۴۳ نفر از کادر بهداشتی و درمانی کشور در مقابله با کرونا خبر داد. درود . خداوند رحمتشون کنه و به خانواده هاشون صبر بده .
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بانک جهانی به جنگ کرونا می رودرییس بانک جهانی از اختصاص ۱۵۰ میلیارد دلار بودجه برای مقابله با کرونا خبر داد. آخوند خامنه‌ای و شازده مجتبی از ۹۵ میلارد دلار چپاول کرده خود کمی خرج ملت کنند تا بودجه های بانک_جهانی برای دزدی های بعد فراهم شود. کورونا KhameneiVirus
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کمک 15 میلیون دلاری آمریکا برای مقابله با کرونا در افغانستانسفارت ایالات متحده آمریکا در کابل از کمک 15 میلیون دلاری این کشور برای مقابله ویروس کرونا در افغانستان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »