احتمال انصراف کاندیداها به نفع نامزد خاصی، صفر است

19/03/1400 08:46:00 ق.ظ

حمیدرضا ترقی، عضو حزب موتلفه اسلامی، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین: احتمال انصراف کاندیداها به نفع نامزد خاصی، صفر است سرمایه اجتماعی رئیسی بیشتر از سایر نامزدهاست میزان مشارکت مردم در انتخابات رو به افزایش است این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

عضو حزب موتلفه اسلامی گفت: با توجه به وضعیت فعلی و اظهارنظرهای کاندیداها احتمال انصراف نامزدی به نفع دیگری صفر است. به نظر نمی‌رسد هیچ کاندیدایی به نفع نامزد خاصی از انتخابات خارج شود.

*احتمال کناره‌گیری کاندیداها به نفع آقای رئیسی چقدر است؟.به گزارش ایسنا، عبدالناصر همتی در حساب کاربری خود در توییتر نوشت:.کامالا هریس،‌معاون رئیس جمهوری آمریکا در جریان سفر روز دوشنبه به گواتمالا.به گزارش ایسنا، دومینیک راب، وزیر خارجه انگلیس روز سه شنبه در گفت‌وگو با شبکه خبری العربیه با اشاره به مذاکرات بر سر احیای برجام گفت: ما درخصوص پیشرفت‌های حاصله در مذاکرات وین درحال همکاری نزدیک با شرکای سعودی مان هستیم. ما شفاف ساخته‌ایم که نباید به ایران اجازه داده شود تا برای اهداف نظامی به توانایی‌های هسته‌ای دست یابد و باید به پایبندی کامل به تعهدات برجامی بازگردد..

.با توجه به وضعیت فعلی و اظهارنظرهای کاندیداها احتمال انصراف نامزدی به نفع دیگری صفر است. به نظر نمی‌رسد هیچ کاندیدایی به نفع نامزد خاصی از انتخابات خارج شود..انتهای پیام..معاون رئیس جمهوری آمریکا افزود مردم در مثلث شمالی کشورهای گواتمالا، هندوراس و السالوادور به همراه مکزیک به جای حرکت به سمت ایالات متحده، نیاز به پیشرفت اقتصادی و وعده برای زندگی بهتر دارند..

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »
Loading news...
Failed to load news.

توهمات

همتی: اگر به رییسی ۵ دقیقه وقت داده‌اند به من هم ۲۰ دقیقه فرصت دهندهمتی: اگر به رییسی ۵ دقیقه وقت داده‌اند به من هم ۲۰ دقیقه فرصت دهند عبدالناصر همتی: ۲۹ بار با بردن اسم بنده به من تهمت زدند با توجه به اینکه به رقیب اصلی بنده ۵ دقیقه فرصت اضافی داده شد، باید ۲۰ دقیقه فرصت اضافی برای پاسخگویی به بنده هم اختصاص یابد. ادمین لطفا جناب را به اول اسم اقای همتی اضافه کنید ممکن است ایشان بهشون بر بخوره جناب_آقای_همتی مرتیکه هیچی نداره باور نمیکنم یه عده بخوان این رای بدن ببخشید آقای همتی گفتن پاسخ به تهمت و افترا به شما گفتن که قیمت دلار مقصرید خب واقعا مقصرید به رئیسی گفتن شش کلاس سواد داری یا گفتن سندروم پست بیقرار داری اخه این شد منطق به جای اینکه پاسخگوی مردم باشید با میگید به من 20 دقیقه وقت بدید؟ در این باره پاسخگو باشید

کاملا هریس در سفر به گواتمالا شهروندان را به ماندن در این کشور تشویق کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

دومینیک راب: به ایران اجازه دستیابی به توانایی‌های هسته‌ای داده نشودوزیر خارجه انگلیس در اظهاراتی مدعی شد که این کشور به دنبال دستیابی به توافق 'قوی‌تر و طولانی‌تر' با ایران می‌گردد. زر مفت نزن معلومه که نمیدید.کدوم انسانِ عاقلی مرغی که تخم طلا میزاره رو سَر میبُره؟؟ دوپینگ راپ غلط کرده گوه خورده با ظریف و حسن و اسحق ....

روسیه در اعتراض به پیراهن تیم ملی اوکراین به یوفا نامه نوشتمسئولان فوتبال روسیه در این نامه اعلام کردند که پیراهن تیم ملی فوتبال اوکراین مغایر با اصول اساسی یوفا به شمار می‌رود.

پاسخ به هموطنانی که فقط دنبال تزریق واکسن وارداتی‌اند/ احتمال تاخیر در تزریق دز دوم به دلیل کمبود/ مصرف اضطراری برکت در فاز سوم تست انسانی درخواست شده/ فاز چهارم، زمان تزریق عمومی استرئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران و عضو ستاد کرونای استان تهران گفت: افرادی که در فضای مجازی در رابطه با تاخیر تزریق دز اول و دوم واکسن ابراز نگرانی کردند، باید بدانند تاخیری در واکسیناسیون رخ نمی‌دهد و اگر هم رخ دهد در اثربخشی آن تاثیری ندارد.

۴۰ سالگی حمله به راکتور اتمی عراق؛ وقتی اسرائیل عملیات هوایی ایران را تکمیل کرد