احتمال آغاز واکسیناسیون دانشجویان تحصیلات تکمیلی‌ از هفته آینده/ تاکنون ۳۳۶ نفر از اساتید واکسینه شده‌اند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 48 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیر سلامت دانشگاه تربیت مدرس به ایلنا خبر داد: احتمال آغاز واکسیناسیون دانشجویان تحصیلات تکمیلی‌ از هفته آینده/ تاکنون ۳۳۶ نفر از اساتید واکسینه شده‌اند

«محمدرضا رئوفی» مدیر سلامت و بهداشت دانشگاه تربیت مدرس در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره روند واکسیناسیون اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی این دانشگاه توضیح داد: واکسیناسیون اساتید، کارکنان و کارمندان دانشگاه تربیت مدرس از روز ۱۱ مرداد ماه آغاز شده است و این روند تا امروز چهارشنبه ۱۳ مرداد ماه ادامه دارد.

وی اضافه کرد: روند واکسیناسیون اساتید و کارکنان در حال انجام است و تا امروز چهارشنبه ۱۳ مرداد برای تزریق واکسن اساتید و کارکنان زمان در نظر گرفته شده است. این احتمال نیز وجود دارد که بتوانیم یک مهلت یا نوبت دیگر برای کسانی که جا مانده‌اند در نظر بگیریم. وی در پاسخ به این سوال که طبق اعلام وزارت علوم اولویت واکسن با دانشجویانی تحصیلات تکمیلی است، چرا هنوز واکسیناسیون دانشجویان این مقطع آغاز نشده است؟ گفت: باید همینطور باشد، البته این موضوع از سوی وزارت علوم مطرح شده ولی هنوز وزارت بهداشت روند واکسیناسیون دانشجویان تحصیلات تکمیلی را عملیاتی نکرده است. ما تلاش می‌کنیم که بتوانیم واکسیناسیون دانشجویان‌مان را در اوایل هفته آینده انجام دهیم، ولی هنوز پاسخ قطعی دریافت نکرده‌ایم.

مدیر سلامت و بهداشت دانشگاه تربیت مدرس تاکید کرد: ما چند روزی را برای واکسیناسیون دانشجویان، اساتید و کارکنان در نظر گرفته‌ایم و اگر وزارت بهداشت به ما این اجازه را بدهد که دوباره واکسیناسیون را داخل دانشگاه انجام دهیم، نسبت به آن اقدام خواهیم کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا با یکماه تأخیر به هدف واکسیناسیون ۷۰ درصد از بزرگسالان دست یافتپژوهش مرکز پیشگیری از بیماری‌ها و کنترل ایالات متحده نشان داده است که واکسیناسیون سراسری در مقابل شیوع کرونا در این کشور، ابتلا به بیماری را تا ۸ برابر و بستری‌شدن و مرگ افراد را تا ۲۵ برابر کمتر کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ شمار ابتلا و بستری روزانه به بالاترین سطح از زمان آغاز همه‌گیری رسیدشمار ابتلا و بستری روزانه در ایران به بالاترین سطح از زمان آغاز همه‌گیری ویروس کرونا در این کشور و شمار قربانیان روزانه این بیماری نیز به بالاترین سطح از ۲۸ آوریل(۸ اردیبهشت) رسید. از این طریق از ملت غیور ایران ، خواستاریم جهت پیدا کردن محسن رضای، عامل بنیاد سپاه و قتلهای برون و درون مرزی، محل سکنی و حتی شک در محل سکنی وی چه در ایران چه در خارج از کشور به ما اطلاع دهند. حکم دستگیری بینالملل او نه تنها صادر شده، بلکه عامل در جه اول در کشتارهای ۴۰ ساله اخیره.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تنش در خلیج‌فارس: آسوشیتدپرس از احتمال ربوده شدن یک نفتکش خبر داد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مراسم تنفیذ؛ خامنه‌ای از دشمنان گفت، رئیسی از بیگانگان | DW | 03.08.2021علی خامنه‌ای ابراهیم رئیسی را 'عالم فرزانه' خواند و ایران را هدف 'سوءنیت قدرت‌های بزرگ' دانست. رئیسی نیز ابراز تاسف کرد که به دلیل شرایط کرونا امکان دستبوسی خامنه‌ای را ندارد. او گفت دولت آینده اقتصاد را شرطی نمی‌کند. گربه نره و روباه مکار! فقط موضوع اینه که ۸۰میلیون پینو کیو داریم. اینها باید از همدیگر تعریف کنند. چه کسی از اینها خوشش میاد که تعریف کند ؟؟ همه توهم زرنگ بودن و مدیر بودن و و و غافل از اینکه همه متخصص ریدن هستند و در این چهل سال خوب کار کردند و مردم هم دیدند . «فرزانه» چو «فرزانه» ببیند خوشش آید!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تنفیذ ریاست جمهوری؛ انتصاب از سوی رهبر به جای انتخاب از سوی مردماین حرکت شما مصداق بارز فرار به جلو است بزرگوار آقای روحانی اول باید پاسخگوی ویرانه های تحویلی خود باشد و بعد سراغ رئیسی هم میرسیم والااا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اردوغان از تمام کشورها بابت حمایت از تلاش‌های ترکیه در مهار آتش‌سوزی جنگل‌ها تشکر کردرجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه از تمام کشورها و سازمان‌ها بابت همبستگی و حمایت از تلاش‌های ترکیه در مهار آتش‌سوزی جنگل‌های کشور تشکر کرد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »