احتمال حذف تیم‌های پرطرفدار ایرانی از بازی‌های آسیایی به دلیل بی‌توجهی مدیران دولتی

03/10/1400 03:01 ق.ظ

🔺 احتمال حذف تیم‌های پرطرفدار ایرانی از بازی‌های آسیایی به دلیل بی‌توجهی مدیران دولتی استقلال پرسپولیس

رسانه‌های ایران از احتمال «حذف دو باشگاه پرسپولیس و استقلال» از رقابت‌های لیگ قهرمانان فوتبال آسیا در پی ارسال «دو نامه» دوازده صفحه‌ای توسط «ای‌اف‌سی» خبر داده‌اند؛ دو نامه‌ای که ریشه در مجادلات چند سال اخیر کنفدراسیون فوتبال آسیا با باشگاه‌‌های ایران برای تعیین تکلیف وضعیت مدیریت آنها دارد. هر چند در روزهای گذشته، مدیران باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در جلسه‌ای با حضور شهاب‌الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال ایران، شرکت کردند و درباره دلایل و احتمالات حذف به گفت‌وگو نشستند، اما هنوز معلوم نیست سرنوشت این دو تیم در فصل بعدی...

هر چند در روزهای گذشته، مدیران باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در جلسه‌ای با حضور شهاب‌الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال ایران، شرکت کردند و درباره دلایل و احتمالات حذف به گفت‌وگو نشستند، اما هنوز معلوم نیست سرنوشت این دو تیم در فصل بعدی بازی‌های باشگاه‌های آسیا چگونه خواهد بود.

دو ماه پیش نیز کنفدراسیون فوتبال آسیا طی ابلاغیه‌ای به وزارت ورزش و جوانان ایران اعلام کرده بود که نمی‌تواند به صورت رسمی به عنوان مالک دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تهران فعالیت داشته باشد و در صورت ادامه مالکیت این دو باشگاه از سوی دولت، این دو تیم نمی‌توانند در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنند و «مجوز حرفه‌ای» را دریافت نخواهند کرد.

به نظر می‌رسد که همچنان مدیران ورزشی دولتی به دنبال خریدن زمان برای حل مشکلات بین‌المللی باشگاه‌های ورزشی ایران هستند، مشکلاتی که ریشه در ساختار نادرست مالکیت باشگاهی و دخالت مکرر نهادهای حاکمیتی در امور ورزشی دارد و به صورت دوره‌ای موجب بروز تکانه‌هایی بر پیکره این باشگاه‌ها و نگرانی هوادارانشان می‌شود. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

دروغ سردار آجرلو و مجید صدری دردسرساز شد؛ احتمال حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا

استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا حذف شدند!استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان حذف شدند! با تصمیم AFC، تیم‌های استقلال وپرسپولیس ازفصل۲۰۲۲ لیگ قهرمانان آسیا حذف شدند.موضوعی که البته مقامات فدراسیون فوتبال بدون ارائه هیچ مستندی آن را تایید نمی‌کنند وتاکید دارند که مهلتی برای تایید مدارک داده شده است حالا به حال ما مردم ایران بهتر شد چون ورزش کاران در ایران رباط ها در اختیار رژیم ایران هستند برای اینها مدال و پیروزی می گیرند پس خوبه نابود بشوند ما ایرانی ها هم خوشحال می شیم خداروشکر و سپاس می کنم به آرزویم نرسیدم دوست داشتم والیبالیست شوم وگرنه الان مربی بودم برای رژیم ایران خدمت می کردم و این یعنی فاجعه بزرگ برای خودم و خانواده ام بود و خدا می داند آرزوها رو برآورده نمی کند خدایا ممنون که هستی اجازه ندادی آرزوم برآورده بشود

یک سال ممنوعیت از کار روزنامه‌نگاری به دلیل تهیه گزارش از وضعیت زندان قرچک

مذاکرات احیای برجام از روز دوشنبه از سر گرفته خواهد شداتحادیه اروپا امروز پنج‌شنبه ۲۳ دسامبر اعلام کرد که مذاکره‌کنندگان ایران و پنج قدرت جهانی که برای احیای توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ تلاش می‌کنند، مذاکراتشان را هفته آینده در وین از سر خواهند گرفت.

بلینکن: خروج از برجام یکی از بدترین تصمیم‌های دهه اخیر آمریکا بودوزیر امور خارجه آمریکا در یک کنفرانس خبری ضمن انتقاد از تصمیم دولت قبلی این کشور برای خروج از توافق هسته ای، مواضع واشنگتن را در زمینه تداوم مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین تشریح کرد. هرگز چنین غلطی را دیگر تکرار نخواهند کرد برو بابا چرت نگو، محبوبیت بایدن شده زیر ۴۰٪. آمریکایی ها یکپارچه ترامپ را صدا میزنند.کونتان پاره ست اینبار!

سوء‌استفاده حوثی‌ها از کمک مالی سازمان ملل برای مین‌گذاری در یمنشبه‌نظامیان حوثی وابسته به ایران در یمن اعلام کردند که تحت عنوان «برنامه مین‌زدایی»، یک و نیم میلیون دلار از سازمان ملل متحد دریافت کرده‌اند.عبدالمحسن العربیه کذاب است🤥