احتمال رد شدن رای لزوم صدور گواهینامه موتورسیلکت برای زنان| یک مقام قضایی: سوار زین شدن برای زنان مکروه است

16/05/1398 11:46:00 ق.ظ

♦️احتمال رد شدن رای لزوم صدور گواهینامه موتورسیلکت برای زنان| یک مقام قضایی: سوار زین شدن برای زنان مکروه است

در حالی که موضوع رای دیوان اداری بر لزوم صدور گواهینامه موتورسیکلت برای زنان در ایران جنجال برانگیز شده است، یک مقام قوه قضائیه گفت که سوار شدن بر موتور ممکن است باعث شود تا حجاب زنان کمتر رعایت شود. مرداد ۱۶, ۱۳۹۸ فرانسه گزارش‌ها درباره دعوت روحانی را به اجلاس گروه هفت رد کرد یک مقام فرانسوی گزارش‌های منتشر شده را درباره دعوت حسن روحانی به اجلاس گروه هفت رد کرد.

خبرگزاری رویترز به نقل از یک دیپلمات فرانسوی، بدون ذکر نام، نوشت که امانوئل ماکرون، رئيس جمهوری فرانسه از روحانی برای حضور در این اجلاس دعوت نکرده است.

روحانی و ماکرون روز گذشته به صورت تلفنی با یکدیگر گفت‌وگو کرده بودند. این پنجمین گفت‌وگوی دو رئیس جمهوری در دو ماه اخیر است. پس از آخرین گفت‌وگو میان این دو، وب‌سایت المانیتور در گزارشی نوشته بود که ماکرون از روحانی برای حضور در اجلاس گروه هفت و ملاقات با پرزیدنت ترانپ دعوت کرده است، اما روحانی این دعوت را نپذیرفته است.

ادعایی که از سوی مقام‌های فرانسوی رد شده است. پیشتر هم مجله نیویورکر نوشته بود که در جریان سفر محمدجواد ظریف به آمریکا، او ملاقاتی با رند پال، سناتور آمریکایی داشت. به نوشته نیویورکر، رند پال از ظریف برای حضور در کاخ سفید و ملاقات با پرزیدنت ترامپ دعوت کرد، اما وزیر امورخارجه ایران پس از تماس با تهران، این دعوت را نپذیرفت. headtopics.com

احتمال کار گذاشتن دیلدو در قسمت زین موتور وجود دارد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

اگه سوار زین شدن برای زنان مکروه است پس چرا خانم ها میتوانند تَرک موتور سوار بشن؟ راندن موتور مکروه است تا سوار زین شدن؟ دلیل مکروه بودن چیه؟ این جماعت آخوند قرون ما قبل تاریخ رو اگر بگذارید در این قرن ارتباطات و فن آوری بدشون نمیاد ملت ایران رو به زمان ما قبل تاریخ برسوند.پس بهتره ملت خودشون با جامعه بشری وفق بدن و به این قوانین ضدبشری رژیم توجه نکند.

حکومت اسلامی و دین نامقدس اسلام زنان رو به چشم برده میببنه یا همه چی براشون حرامه یا مکروه

جو حاکم در ورزشگاه‌ها برای حضور زنان مناسب نیست🔻پاسخ دفتر آیت‌الله العظمی مکارم_شیرازی به سوال اعتمادآنلاین درباره ورود زنان به ورزشگاه‌ها: 🔹جو حاکم در ورزشگاه‌ها برای حضور زنان مناسب نیست 🔹اختلاط جوانان سرچشمه مشکلات زیادی از نظر اخلاقی و اجتماعی می‌شود 🔹این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 این کار شما چیزی کمتر از مخالفت با حضور زنان در ورزشگاه‌ها نداره یعنی چی تو این شرایط استفتا از مراجع؟ قانون هم که طبق معمول کشک! سینماها رو هم زنونه مردونه کنن دیگه! آخه تو تاریکی سینما بیشتر میشه کارهای خاک بر سر کرد تا توی روز روشن تو ورزشگاه شایدباحضورزنان درورزشگاههااین بی اخلاقی هاوفحاشی هاتموم بشه بایدبفال نیک گرفت ..تازه بعدازچندوقت عادی میشه مثل مانتوی جلوباز .... این اعتراف یک مرجع تقلید شیعه است که حکومت اسلامی شیعه بعد ۴۰سال نتوانسته است حتی در حد سالم نگه داشتن محیط استادیومهای ورزشی موفق باشه چه برسد در حد کلان تر یعنی سالم نگه داشتن محیط شهری و یا کشوری و منطقه🤔 حکومت_اسلامی_ناکارآمد مکارم‌‌‌_شیرازی تجاوز در مکانها آموزشی هم روش

ادامه حرف‌های ضدونقیض درباره ورود زنان به ورزشگاه‌ها| زنان نمی توانند برای بازی های لیگ به ورزشگاه بیاینددر حالی که دولت روحانی گفته بود که منع قانونی برای حضور زنان در ورزشگاه وجود ندارد و تنها نیاز به هماهنگی است، این بار معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش ایران می‌گوید که این وزارتخانه اعتقادی به ورود زنان خانمهانگران نباشید توی این کشور هرچی روبگن نمیشه یعنی میشه ....مبارکه خانم ها برید باشگاه شما با مردان در دیدن مسابقات هیچ فرقی ندارید

آخرین وضعیت پرونده‌های شعبه سوم دادگاه ویژه/ جزئیات اجرای حکم هادی رضوی/ پاسخ به چرایی طولانی شدن مرحله تایپ رایرئیس شعبه سوم دادگاه ویژه در رابطه با جزئیات اجرای حکم هادی رضوی گفت: بعد از صدور حکم، پرونده وی به دادسرای جرایم اقتصادی ارجاع شد و صبح دیروز دستور جلب وی صادر و دیشب روانه زندان شد.

مکارم: نیازی نیست زنان به ورزشگاه برونددوست دارم بدانم آخرین باری که ایشان در ورزشگاه حاضر شده چه زمانی بوده ؟ به آخوند بود انسان همچنان در غار زندگی میکرد / امیدوارم هرچه سریعتر بساط هرچی دین هست جمع شه و انسانیت جاش رو بگیره باعث این وضعیت حکومت شماست ، چرا قبل شما همچین بساطی نبود و ناموس مردم امنیت داشت .

ماهواره‌ها در حال تبدیل شدن به جاسوس‌های واقعی هستندوجود ماهواره‌های فضایی باعث ایجاد نگرانی در بین مردم شده است. آنها فکر می‌کنند که این ماهواره‌ها می‌توانند حریم خصوصی افراد را کنترل و هویت آنها را فاش کنند اما کمپانی‌هایی مثل پلنت لبز می‌گویند که ماهواره‌ها تغییرات کلی را ثبت می‌کنند و قادر نیستند هویت افراد یا پلاک ماشین آنها را شناسایی کنند.

نخستین نشست خبری ظریف پس از تحریم شدنامروز محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران، با طعنه به آمریکا گفته بود که قانون شکنی کاخ سفید کار را به جایی رسانده که کشورها از همکاری با آمریکا خجالت می کشند. حالا بی بی سی شد تنها سخنگوی ج.ا در خارج از کشور اینکه قیافه جواد خندان تبدیل شد به جواد گریان و از دستپاچگی ملاپرستهای نایاک بعد از تحریم دکان دارشون قشنگ مشخصه ماله_کش_اعظم هیچ منافعی در آمریکا نداشته