اجساد ۳۳ مهاجر افغان که در تصادفی در ایران کشته شدند، تحویل داده شد

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مسئولان محلی در ولایت نیمروز افغانستان می‌گویند جسد ۳۳ تن از مهاجران افغان که هفته گذشته در اثر حادثه ترافیکی در سیستان و بلوچستان ایران کشته شدند، به مقام‌های افغان در نمیروز تحویل داده شده است.

مقام‌ها در نیمروز می‌گویند تمامی قربانیان از ولایت غور هستند. اجساد عده‌ای از آنان به خانواده‌های شان در غور تحویل داده شده اما تعدادی دیگر تا پیدا شدن بستگان شان در بیمارستان نگهداری می‌شوند.

عکس‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی پخش شده و جریان انتقال تابوت‌های این قربانیان را نشان می‌دهد، خشم شماری از کاربران فیسبوک را برانگیخته است.چرخ دستی که به آن در افغانستان کراچی دستی گفته می‌شود، برای انتقال بار در بازارها مورد استفاده قرار می‌گیرد.وزارت مهاجران افغانستان می‌گوید تمامی قربانیان این رویداد کسانی‌اند که برای یافتن کار به ایران رفته بودند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گزارش تصویری آناتولی از اردوگاهی در ادلب که بمباران شده استخبرگزاری آناتولی از اردوگاه آوارگان که هدف حملات موشکی گروه‌های تروریستی تحت حمایت ایران در منطقه کاهش تنش استان ادلب سوریه قرار گرفته است، تصویربرداری کرد. - خبرگزاری آناتولی خبرگزاری_آناتولی از اردوگاه آوارگان که هدف حملات موشکی گروه‌های تروریستی تحت حمایت ایران در منطقه کاهش تنش استان ادلب سوریه قرار گرفته است، تصویربرداری کرد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

چراغی که به مسجد رواست و به خانه حرام؛ حکایت اینترنت و رفتار نظام در ایرانسازمان نظارت براینترنت «نتبلوکس» سحرگاه پنچشنبه تاکید کرد ایران روز گذشته برای چهارمین روز متوالی آسیبی که قطع اینترنت به اقتصاد بیمار زد به اندازه یک سال تحریم ها برآورد می شود و آثارش را بزودی خواهید دید.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

قدردانی پوتین از زنانی که شوهران‌شان در آزمایش نظامی مرموز جان باختندآژانس دولتی انرژی هسته‌ای روسیه که کارفرمای این کارشناسان بوده گفته حادثه در زمان آزمایش یک موشک در یک سکوی دریایی واقع در شمال این کشور روی داده است. این خانمه چرا آنقدر خوشحاله که شوهرش بزور مرموزی کشته شده ی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مجلس نمایندگان آمریکا دو طرح را در حمایت از معترضان در هنگ هنگ تصویب کردمجلس نمایندگان ایالات متحده شامگاه چهارشنبه دو طرح را در حمایت از حقوق بشر در هنگ هنگ و معترضان در این جزیره واقع در جنوب چین تصویب کرد. به گزارش رسانه‌های آمریکا، طرح موسوم به «قانون حقوق بشر و دمو
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

لوموند: قطع اینترنت در ایران نخستین نمونه از نظر پیچیدگی در جهان است«دولت چین به طور کلی روی اینترنت و تبادل داده‌ها با بیرون از کشور کنترل داشته و روسیه نیز وعده بریدن از اینترنت جهانی و راه‌اندازی شبکه ملی را داده است. اما ایران این هفته ثابت کرد که از هم اکنون در کنترل کامل اینترنت به موفقیت دست یافته است.» بله از تدارکاتی یعنی پول ملت در چندین سال برای قطه دسترسی اون ها به حق طبیعشون و سلب هر نوع حقوق بشر به کار بردن زده نت رو کلا قطع کرده کجاش پیچیده س! عصر یخبندان !
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا در 'تحقیقات استیضاح' شهادت داد | DW | 21.11.2019گوردون ساندلند در جریان تحقیقات استیضاح در مجلس نمایندگان آمریکا یکی از اتهام‌های اصلی علیه ترامپ را تائید کرد. دونالد ترامپ متهم شده که رئیس جمهوری اوکراین را برای تحقیق درباره رقیب انتخاباتی‌اش تحت فشار قرار داده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »