اجساد ۳۳ مهاجر افغان که در تصادفی در ایران کشته شدند، تحویل داده شد

01/09/1398 09:51:00 ب.ظ

مسئولان محلی در ولایت نیمروز افغانستان می‌گویند جسد ۳۳ تن از مهاجران افغان که هفته گذشته در اثر حادثه ترافیکی در سیستان و بلوچستان ایران کشته شدند، به مقام‌های افغان در نمیروز تحویل داده شده است.

مسئولان محلی در ولایت نیمروز افغانستان می‌گویند جسد ۳۳ تن از مهاجران افغان که هفته گذشته در اثر حادثه ترافیکی در سیستان و بلوچستان ایران کشته شدند، به مقام‌های افغان در نمیروز تحویل داده شده است. مقام‌ها در نیمروز می‌گویند تمامی قربانیان از ولایت غور هستند. اجساد عده‌ای از آنان به خانواده‌های شان در غور تحویل داده شده اما تعدادی دیگر تا پیدا شدن بستگان شان در بیمارستان نگهداری می‌شوند.

عکس‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی پخش شده و جریان انتقال تابوت‌های این قربانیان را نشان می‌دهد، خشم شماری از کاربران فیسبوک را برانگیخته است.

در این عکس تابوت‌ها روی چند چرخ دستی قرار داده شده‌اند و آمبولانسی دیده نمی‌شود. چرخ دستی که به آن در افغانستان کراچی دستی گفته می‌شود، برای انتقال بار در بازارها مورد استفاده قرار می‌گیرد. دولت افغانستان پیشتر گفته بود در حادثه یاد شده تنها ۲۴ شهروند افغانستان جان باخته‌اند.

وزارت مهاجران افغانستان می‌گوید تمامی قربانیان این رویداد کسانی‌اند که برای یافتن کار به ایران رفته بودند.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

گزارش تصویری آناتولی از اردوگاهی در ادلب که بمباران شده استخبرگزاری آناتولی از اردوگاه آوارگان که هدف حملات موشکی گروه‌های تروریستی تحت حمایت ایران در منطقه کاهش تنش استان ادلب سوریه قرار گرفته است، تصویربرداری کرد. - خبرگزاری آناتولی خبرگزاری_آناتولی از اردوگاه آوارگان که هدف حملات موشکی گروه‌های تروریستی تحت حمایت ایران در منطقه کاهش تنش استان ادلب سوریه قرار گرفته است، تصویربرداری کرد.

چراغی که به مسجد رواست و به خانه حرام؛ حکایت اینترنت و رفتار نظام در ایرانسازمان نظارت براینترنت «نتبلوکس» سحرگاه پنچشنبه تاکید کرد ایران روز گذشته برای چهارمین روز متوالی آسیبی که قطع اینترنت به اقتصاد بیمار زد به اندازه یک سال تحریم ها برآورد می شود و آثارش را بزودی خواهید دید.

قدردانی پوتین از زنانی که شوهران‌شان در آزمایش نظامی مرموز جان باختندآژانس دولتی انرژی هسته‌ای روسیه که کارفرمای این کارشناسان بوده گفته حادثه در زمان آزمایش یک موشک در یک سکوی دریایی واقع در شمال این کشور روی داده است. این خانمه چرا آنقدر خوشحاله که شوهرش بزور مرموزی کشته شده ی

مجلس نمایندگان آمریکا دو طرح را در حمایت از معترضان در هنگ هنگ تصویب کردمجلس نمایندگان ایالات متحده شامگاه چهارشنبه دو طرح را در حمایت از حقوق بشر در هنگ هنگ و معترضان در این جزیره واقع در جنوب چین تصویب کرد. به گزارش رسانه‌های آمریکا، طرح موسوم به «قانون حقوق بشر و دمو

لوموند: قطع اینترنت در ایران نخستین نمونه از نظر پیچیدگی در جهان است«دولت چین به طور کلی روی اینترنت و تبادل داده‌ها با بیرون از کشور کنترل داشته و روسیه نیز وعده بریدن از اینترنت جهانی و راه‌اندازی شبکه ملی را داده است. اما ایران این هفته ثابت کرد که از هم اکنون در کنترل کامل اینترنت به موفقیت دست یافته است.» بله از تدارکاتی یعنی پول ملت در چندین سال برای قطه دسترسی اون ها به حق طبیعشون و سلب هر نوع حقوق بشر به کار بردن زده نت رو کلا قطع کرده کجاش پیچیده س! عصر یخبندان !

سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا در 'تحقیقات استیضاح' شهادت داد | DW | 21.11.2019گوردون ساندلند در جریان تحقیقات استیضاح در مجلس نمایندگان آمریکا یکی از اتهام‌های اصلی علیه ترامپ را تائید کرد. دونالد ترامپ متهم شده که رئیس جمهوری اوکراین را برای تحقیق درباره رقیب انتخاباتی‌اش تحت فشار قرار داده است.