اجرای پتروشیمی میانکاله تا بررسی دقیق زیست‌محیطی متوقف می‌شود

28/01/1401 11:02:00 ق.ظ

وزیر کشور: اجرای پتروشیمی میانکاله تا بررسی دقیق زیست‌محیطی متوقف می‌شود

وزیر کشور اعلام کرد بر اساس دستور ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران تا بررسی مجدد ابهامات زیست محیطی، احداث پتروشیمی میانکاله متوقف خواهد ماند. حجت‌الاسلام رییسی رئیس جمهوری اسلامی ایران روز بیست و یکم فروردین دستور داد که موضوع احداث پتروشیمی میانکاله بررسی و با احصای موارد خلاف قانون و آسیب زا برای محیط زیست، سریعا از اجرای آن جلوگیری شود.

حجت‌الاسلام رییسی رئیس جمهوری اسلامی ایران روز بیست و یکم فروردین دستور داد که موضوع احداث پتروشیمی میانکاله بررسی و با احصای موارد خلاف قانون و آسیب زا برای محیط زیست، سریعا از اجرای آن جلوگیری شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

پادکست رادیویی دیدگاه: خالی کردن سطل ماست روی سر زنان به دلیل نداشتن حجاب گفت‌وگو با معین خزائلی

روز جمعه ۱۱ فروردین ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد فردی که از او با عنوان بسیجی یاد شده است، در شهر شاندیز مشهد سطل ماست را روی سر مادر و دختری که حجاب اجباری بر سر ندارند خالی می‌کند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

اجرای پتروشیمی میانکاله متوقف می‌شوداجرای پتروشیمی میانکاله متوقف می‌شود وزیر کشور اعلام کرد بر اساس دستور ریاست جمهوری اسلامی ایران تا بررسی مجدد ابهامات زیست محیطی، احداث پتروشیمی میانکاله متوقف خواهد ماند.

اختلاف میان مقامات ایرانی بر سر پروژه پتروشیمی میانکاله تشدید شدهمزمان با گسترش دامنه اعتراضات به پروژه احداث پتروشیمی در منطقه ساحلی میانکاله در استان مازندران ایران، اختلافات میان مقامات ارشد حکومتی در این کشور نیز

کلنگی که برای ویرانی میانکاله بر زمین زده شد/پیش‌روی پروژه پتروشیمی به رغم تذکرات قضایی و دولتیبه رغم مخالفت های مقامات قضایی و دولتی با راه‌اندازی پروژه پتروشیمی در میانکاله استان مازندران این طرح همچنان توسط مجریان و پیمانکاران آن به طور غیر علنی در حال اجرا و پیش روی است.

سؤالات «امتحانات نهایی» بدون حذفیات کتب درسی طراحی می‌شود/برگزاری امتحانات از ۱ تا ۲۸ خردادرئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی اظهار کرد: امتحانات خرداد ماه به شیوه حضوری با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و بر اساس آیین نامه‌های آموزشی و ارزشیابی برگزار می‌شود.

"پروژه پتروشیمی میانکاله" چطور ضعف‌های تخصصی نیروهای سازمانی محیط زیست را فریاد کرد!- اخبار محیط زیست - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimضعف اساسی سازمان محیط زیست در پروژه پتروشیمی_میانکاله نادری فعال محیط زیست: پروژه میانکاله موجی از انواع آلایندگی آب و هوا و خاک و تنوع زیستی منطقه را به همراه دارد که وظیفه جلوگیری از این آلودگی‌ها بر عهده سازمان محیط زیست است متن کامل یادداشت:

آمریکا به نخستین دستگاه تشخیص کرونا از طریق تنفس مجوز مصرف اضطراری دادآمریکا به نخستین دستگاه تشخیص کرونا از طریق تنفس مجوز مصرف اضطراری داد این دستگاه که توسط «فریسکو»، مستقر در تگزاس ساخته شده است، برای افراد ۱۸ سال به بالا و در مکان‌هایی که نمونه‌ها هم جمع‌آوری و هم تجزیه و تحلیل می‌شوند، مجاز است. ⬇️ بیشتر بخوانید: Ehilà! Sto usando App Via. واقعا خیلی عقبید از دانشمندان بسیجی ما،دو سال پیش دستگاه مستعان ۱۱۰ را ساختند بوسیله در قابلمه ننه ی سردار سلامی و آنتن رادیو شوهر ننه ی سردار حاجی زاده چقدر برای ساخت این دستگاه زحمت کشیدن ! خوب میومدن از سپاه پاسداران دستگاه مستعان ۱۱۰ رو میخریدن 🤣