اجرای پویش اهدای خون به مناسبت هفته کتابخوانی، در استان کرمان

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

مدیرکل انتقال خون استان کرمان از راه‌اندازی پویش اهدای خون کتابخون همزمان با سراسر کشور در استان کرمان خبر داد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

دکتر ایرج شکوهی امروز ۲۰ آبان ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به مناسبت هفته کتاب و گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار و همچنین با توجه به کاهش مراجعه داوطلبان اهدای خون در ماه‌های سرد سال، پویش اهدای خون کتابخون همزمان با سراسر کشور از ۲۴ تا ۲۸ آبان ماه جاری برگزار خواهد شد.

وی عنوان کرد: اهدای خون در ایران کاملاً داوطلبانه است و نیاز به خون و فراورده‌های خونی مختص به زمان خاصی نیست و این نیاز همیشگی و به صورت روزانه است و بیمارانی مانند تالاسمی‌ها و هموفیلی‌ها از مصرف کنندگان دائمی خون هستند و مصرف خون برای آنها حیاتی است. مدیرکل انتقال خون استان کرمان از همه کارکنان شاغل در کتابخانه‌های عمومی، گروه‌های مختلف مرتبط با مجموعه کتابخانه‌ها و کتاب‌دوستان دعوت کرد تا با پیوستن به این پویش ضمن گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی با اهدای خون، فرصت زندگی را به بیماران نیازمند ببخشند.

وی گفت: اهداکنندگان می‌توانند با مراجعه به سایت http://nobatdehi.ibto.ir تاریخ و ساعت حضور خود در مراکز انتقال خون سراسر استان کرمان را مشخص کرده و براساس همین پیش ثبت نام در زمان دلخواه برای اهدای خون مراجعه نمایند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جرای ۴۸۰ برنامه فرهنگی هفته کتاب در گیلان/ افتتاح ۴ باب کتابخانه عمومیمدیرکل کتابخانه‌های عمومی گیلان از برگزاری ۴۸۰ برنامه فرهنگی ویژه سی و یکمین دوره هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در استان خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اجرای ۴۸۰ برنامه فرهنگی هفته کتاب در گیلان/ افتتاح ۴ باب کتابخانه عمومیمدیرکل کتابخانه‌های عمومی گیلان از برگزاری ۴۸۰ برنامه فرهنگی ویژه سی و یکمین دوره هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در استان خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تشریح برنامه های هفته کتاب در جهاددانشگاهی استان اردبیلمدیر انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل، برنامه‌های این نهاد به مناسبت سی و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «آینده خواندنی است» را تشریح کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دادگستری قزوین رتبه سوم کشور را در تعالی حل اختلاف کسب کردبه گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، در این مراسم حجت الاسلام‌ و المسلمین محسنی‌اژه‌ای با اهدای لوح تقدیر از رئیس کل دادگستری و رئیس توسعه حل اختلاف استان قزوین تجلیل کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کاهش نرخ بهره بین بانکی برای چهارمین هفته متوالینرخ بهره بین بانکی برای چهارمین هفته متوالی در هفته منتهی به ۱۷ آبان کاهش یافت.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

کتابخوانی در جامعه به یک فرهنگ عمومی تبدیل شودنماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی گفت: فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین خانواده‌ها تقویت شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »