اجرای حکم قطع انگشت تعدادی از محکومان صحت ندارد

29/03/1401 06:43 ب.ظ

قوه قضاییه: اجرای حکم قطع انگشت تعدادی از محکومان صحت ندارد

در پی انتشار نامه‌ای منتسب به دکتر رئیس جامعه جراحان ایران خطاب به رئیس جمهور مبنی بر اظهار نگرانی درخصوص اجرای احکام قطع انگشتان دست تعدادی از محکومان، یک منبع آگاه، خبر اجرای این احکام را تکذیب کرد.این منبع آگاه گفت: نامه منتشر شده از سوی رئیس جامعه جراحان ایران، براساس یک خبر کذب بوده و اخبار منتشر شده مبنی بر اجرای حکم قطع انگشت تعدادی از محکومان به هیچ عنوان صحت ندارد.

این منبع آگاه گفت: نامه منتشر شده از سوی رئیس جامعه جراحان ایران، براساس یک خبر کذب بوده و اخبار منتشر شده مبنی بر اجرای حکم قطع انگشت تعدادی از محکومان به هیچ عنوان صحت ندارد.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

انتقال یک شهروند بهایی به زندان؛ پنج تن دیگر برای اجرای حکم احضار شدندگزارش‌ها از ایران حاکی است که هایده رام، شهروند بهایی، حدود یک‌سال پس از دریافت حکم زندان برای اتهام‌های انتسابی از جمله «معاونت در تبلیغ علیه نظام» روز ۲۷ خرداد توسط نیروهای... یک سگ مریض کور بهایی به کل جامعه اسلامی ایران می ارزه!من خودم مسلمان شیعه بدنیا آمدم ،نگید این چون بهایی هست این حرف رو زده!

اجرای حکم یک شهروند بهایی دیگر در تهرانیک منبع مطلع به ایران‌وایر خبر داد که روز شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ یک شهروند بهایی به نام «فردین ندافیان قمصری» جهت گذراندن دوره محکومیت، بازداشت و به زندان اوین منتقل شده است. بهاییان_ایران زندان حقوق_بشر

۲۸ خرداد مردم به اجرای عدالت و مبارزه با فقر و فساد و تبعیض رأی دادندرئیس‌جمهور با مرور معانی ضمنی و دلالت‌های انتخاب مردم در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته، این انتخابات را تأکید مجدد مردم به اجرای آرمان‌های اصیل انقلاب در حوزه عدالت‌گستری و مبارزه با فقر، فساد و تبعیض دانست. حکومت جاهلیت ایرانشهری شرکای اشرار اشغالگر ایران دیگر تمام شده و پایان یافته است و تاریخ مصرف استمرار ندار. اصگات النظام شئونیزم فارسی ارباب رعیتی شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران. 'إِنّ النّفسَ لَأمّارَةٌۢ بِالسّوءِ إِلَّا مَا رَحِمَ رَبّي' خداوند اين حرف به من و تو كه عمامه و ريش نداريم نزده فقط چونکه كاري به مظهر دنيوي تو نداره بلكه چيزي كه براش مهمه 'إِلَّا مَن أتَى ٱللَّهَ بِقَلبٍ سَلِيم' مردمي بودن خيلي خوبه اما شركت در مجلس سران هم اشتباه نيست

ورود به اموال مردم برای اجرای قانون «مالیات بر خانه‌های خالی» سخت است/ دولت در اجرای قانون جهش تولید مسکن کُند عمل کرده استعضو کمیسیون عمران مجلس، گفت: شما وقتی می‌خواهید به اموال مردم ورود کنید کار سخت است، به هرحال حدیث داریم که «الناس مسلطون علی اموالهم» و شما نمی‌توانید به صاحبان اموال بگویید که چه کار کنند، وقتی شما در آنجا قانون وضع می‌کنید باید این انتظارات را هم داشته باشید که دولت‌ها مشکلاتی را برای اینکه از اموال مردم عوارض بگیرند داشته باشند. اجرای قانون مالیات سخت تر از تولید مسکنه !

همسر آسانژ: درخواست تجدید نظر در حکم استرداد می‌کنیمدر پی موافقت دولت بریتانیا با استرداد جولیان آسانژ، بنیانگذار سایت افشاگر ویکی‌لیکس به آمریکا، همسر وی اعلام کرد که درخواست تجدید نظر خواهند کرد. Stop Transfer

سعودی از حکم دادگاه حریری برای حبس ابد عوامل حزب‌الله لبنان استقبال کردوزارت خارجه سعودی از حکم حبس ابد صادره از سوی دادگاه بین‌المللی ویژه لبنان علیه دو نفر از عوامل گروه شبه‌نظامی حزب‌الله که در حمله تروریستی و جنایت کشتن 22

در پی انتشار نامه‌ای منتسب به دکتر رئیس جامعه جراحان ایران خطاب به رئیس جمهور مبنی بر اظهار نگرانی درخصوص اجرای احکام قطع انگشتان دست تعدادی از محکومان، یک منبع آگاه، خبر اجرای این احکام را تکذیب کرد.

این منبع آگاه گفت: نامه منتشر شده از سوی رئیس جامعه جراحان ایران، براساس یک خبر کذب بوده و اخبار منتشر شده مبنی بر اجرای حکم قطع انگشت تعدادی از محکومان به هیچ عنوان صحت ندارد.

این منبع اگاه توصیه کرد: انتظار می‌رود مسئولان پیش از تحلیل درمورد شایعاتی که در فضای مجازی و برخی از رسانه‌ها منتشر می‌شود، از صحت اخبار منتشره اطمینان یابند.